Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Герої козацького руху

С.В.Цапенко -

Герой козацького руху

Отаман Американських козаків, генерал-лейтенант козацтва Сергій Володимирович Цапенко удостоєний найвищої нагороди Всеукраїнської акції "Лідер народної довіри" - звання "ГЕРОЙ КОЗАЦЬКОГО РУХУ"!


Підписана стаття є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

 
ПошукДрузі і музеї

Універсальна газета

CanadaUA-news

http://nato-uainform.do.am/

Журнал "Музеї України"

Лідер народної довіри

Стародубська республіка 

http://heute.do.am/  

Музей В.Тригуба

Секунда - газета

http://mazepa.do.am/ 

http://lyman.do.am/index/0-1

Музей К.Стеценка

Музей Садиба Попова

Село Осикове

Ігровий журнал

Музей І.Козловського 

Канівський музей

Музей Г.Кочура

Музеї Переяслава

Музей Г.Сєдова

Музей І.Труша

Березова Рудка

http://ivanchenko.do.am/

Антикварна біржа

http://frk.do.am/ 

http://mpssng.do.am/

http://isv.at.ua/

http://pravda-sng.moy.su/

http://donechyna.at.ua/

http://rukas.at.ua/

http://snayper.do.am/

http://lutckzam.do.am/

http://kazahd.do.am/

http://novpetr.do.am/

http://bulat-museum.do.am/

http://kurilex.at.ua/

http://getmanps.at.ua/

http://nasamomdele.do.am/

http://sledopit.do.am/   

http://novpetr.do.am/
ЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

і
Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Таємниці козацьких регалій 5

КОДИ ДО СКАРБІВ ЗАПОРОЖЦІВ

Продовжується фантастична історія з поверненням козацьких регалій з музею Кубанського козацького війська в Ховеллі (США, Нью-Джерсі). Нагадаємо, що Запорізькі козаки вивезли всі найцінніші скарби на Кубань, яку цариця Катерина подарувала козакам на віки вічні. (Оригінал грамоти в Ховеллі).

 

Так звані козацькі регалії зберігалися в Краснодарі в соборі О.Невського, до 1918 року. Коли комуняки, спалюючи все, прийшли на Кубань, останній отаман, розуміючи, що це кінець, але продовжуючи боротьбу, сформував спецгрупу, яка вивезла регалії в Сербію. До речі. У ті роки Кубань приєдналася до УНР... Потім регалії перевезли до США, де вони і лежали, і здається лежать, і понині. Там справжні скарби українського народу... Останні десять років кубанські губернатори намагаються переправити регалії до Краснодару. Навіть відбудували собор Невського. Навесні 2006 року, за наводкою історика Л.Маленко, слідами регалій вирушили кореспонденти журналів „Нова Січ” і „Музеї України”. Ми поставили питання про повернення Запорізької частини колекції в Україну. Наша влада традиційно чухалася.  До процесу долучилися спецслужби США, Росії і ще якихось країн.

 Сайт Нова Січ, навіть не розуміючи того, став центровою базою для зливу інформації з різних країн. Шпигунської інформації...

 Після серії  публікацій, українська влада продовжувала чухатися. У мозкових центрах інших спецслужб виникли дуже цікаві ідеї.

Раптово, музей ККВ у Ховеллі пограбували. Приїхало три авто з дипломатичними номерами посольства Росії, відключили сигналізацію, щось забрали, перевезли в Консульство РФ, і затихли. Потім у пресі Росії пішла інформація, що регалії вже в Росії. Хочемо привернути увагу до маленької скриньки з якимись незрозумілими документами. І стареньку папочку з грамотами латиною...

В папочках зашифровані координати хитро захованих скарбів запорожців. Латиною. Хто б міг подумати! А ми переймалися грамотою Катерини, довівши її ціну до 50 мільйонів доларів! Закопані скарби Запорізької Січі тягнуть на дуже більше! І список скарбів починається з 15 століття! На території України і Росії. Ми вдячні невідомим нам представникам спецслужб США, які передали нам дуже цінні відомості.

Справжнє прізвище видатного козака і нинішнього отамана кубанців  – ГРУМІЧ.

 Він нормальний єврей.

 Як кажуть...

Саме ця людина втягла Росію у  дивний конфлікт з США довкола козацьких регалій з музею у місті Ховелл(США). Поговорюють про тісні зв*язки цього діяча з спецслужбами однієї агресивної близькосхідної країни.

Саме від них іде дивний слід до дуже дивної спецгрупи, що пограбувала музей Кубанського козацтва в Ховеллі.

Як виявилося, нікого козацькі регалії особливо і не цікавили!

Не знаємо, може це якийсь злив, гарантувати нічого не можемо!

Багато п*ємо, мало спимо...

 Переживаємо... Пишемо якісь сайтові книги.

Звертаємо увагу на Ратушняка Валерія Миколайовича – завідувача спеціального відділу рукописів і тайнописів Кубанського університету і Загудаєва Юрія Миколайовича...

Цим людям, можливо, загрожує дуже конкретна небезпека!

Ну, самі проаналізуйте.

Музей в Ховеллі пограбували мало не у відкриту люди, що приїхали на авто з номерами посольства Росії в США.

 Це таємна спецгрупа?!

ФБР з ніг збилася шпигунячи за консульством Росії у Нью-Йорку.

 І нічого! А Громов відповів!

Згадується трагічна доля  отамана Бублика. Коли він зацікався нині викраденою папкою, через два дні загадково загинув у дивній автокатастрофі.

Дуже ймовірно, що прості коди, створені латиною, сучасні шифрувальники дуже легко розколять. І дізнаються, де заховані золоті скарби запорожців. Слід чекати появ дивних спецгруп „археологів”, які, незважаючи на негоду, будуть копати землю у дуже точно визначених місцях.

Де будуть копати?

Станиці Владимирська, БРЮХОВЕЦЬКА (там точно щось є), Пластумовська, Лабинська.

Де в Україні – поки-що не знаємо.

Справа в тому, що ще жодного разу в Україні чи на Кубані, ніхто ніколи жодного скарбу запорожців не знайшов.

 Предки вміли ховати.

 По перше, дуже глибоко закопували.

По-друге, користувалися певними магічними ритуалами, які нинішнім біоенергетикам невідомі. І шифри латиною. Старою латиною! Відгадки десь в архівах України, Польщі, Росії...

Грамота цариці Катерини, яку так хотіли заполучити деякі діячі з оточення Ющенка, дрібниця у порівнянні з золотим запасом, бриліантами, сріблом, що зариті десь Запорожцями.

 І координати скарбів лежали у потертій скриньці і звичайній папці у Ховеллі.

Більше того. Або дехто дуже добре вивчив те, чим ми займалися кілька останніх  місяців, або це випадковість...

Як виявилося, у Ховеллі були якісь документи з угруповань так званої „банди Зеленого” і батька Махна... Привезли емігранти-махновці.

Ми розуміємо, що про Данила Терпило (отаман Зелений), ми писали у №15 журналу „Музеї України”. Про скарби Махна ми нічого не писали! І не знаємо! Якщо хтось з істориків щось знає – присилайте. Всесвітній розголос гарантуємо.

Нагадуємо, що отаман Зелений денонсував у Переяславі так звані Переяславські угоди Богдана Хмельницького. Ю.К.Домотенко, директор Обухівського музею, про це добре знає. Було багато преси.  Щось є на нашому сайті. Нагадую, ми організували журналістську музейну експедицію до Обухова.

Відомо, що і Зелений і Махно регулярно закопували золото, якісь цінності – на „чорний” день. Ймовірно, якісь зашифровані згадки залишилися десь в архівах. Переважна частина скарбів так і не знайдена.

Захоплива історія про козацькі регалії у музеї ККВ Ховелла, виходить на якийсь новий рівень. Занадто тут багато загадок і таємниць. І інтересів спецслужб, як мінімув трьох країн.

Отож, ми продовжимо відслідковувати шлях викрадених козацьких регалій і долю загадкових зашифрованих документів – ймовірно кодів до золотого запасу Запорожців.

(Фрагмент з сайтової книги „Таємниця козацьких регалій”.)

Віктор Тригуб,  редактор журналів „Музеї України” і „Нова Січ”

http://www.novasich.org.ua/index.p...;id=43

http://www.rian.ru/society/2006101...9.html

http://www.yuga.ru/news/82722/

http://www.rusk.ru/newsdata.php?id...211707

http://www.ppfo.ru/archive/4106430.html

http://www.regions.ru/news/1928194/

Це лінки з посиланням на сайти як нашого журналу, так і повідомлень російськоїпреси про шлях регалій. Таке враження, що регалії дійсно кудись зникли. Ніхто не знає, де вони... Навіть кубанська влада. Ймовірно, скарби пливуть в Росію морем? І чому досі немає реакції на наше повідомлення про загадкову скриньку і папку з дивними зашифрованими старолатинською мовою документами? Наші джерела повідомляють про якісь шифри, коди до місць знаходження таємничих схованок золотих запасів запорожських, кубанських козаків, бійців Махна та отамана Зеленого. Чому і досі мовчить офіційна українська влада? Що сталося із офіційними речниками російської влади? Мовчить і Посольство США в Києві, куди ми направили електронний лист-запит.

Як стало відомо, нині в Краснодарі перебуває якась загадкова українська делегація, члени якої зустрічалися з чільниками краю та отаманом Громовим. Історія продовжує обростати новими подробицями, незрозумілими фактами...

Чекаємо продовження.

Автор вдячний всім за розкрутку нашого сайту і ще не дописаної книги "Таємниці козацьких регалій". Вже зрозуміло, що всі разом ми створили новий літературно-детективний жанр журнального реаліті-шоу за участі найвідоміших і найвпливовіших осіб світової політики.

Прошу відгукнутися таємничого Тараса, який понавішував про нас інформації мало не на всіх форумах України.

ЛЕГЕНДА ПРО КОЗАЦЬКІ РЕГАЛІЇ

Хроніка. Події.Версії

Сенсаційний скандал довкола козацьких регалій продовжується. На прохання колег-журналістів, які раптово і масово захворіли цією історією, і просто втомили наївними питаннями та проханнями про інтерв*ю, даємо хроніку і висновки.

Отож, після розгрому Катериною Січі, козаки зібрали все цінне і вирушили на Кубань. Цінності отримали назву козацькі регалії. Аж до 1918 року ті скарби зберігалися в Соборі О.Невського в Краснодарі, примножуючись регаліями власне кубанського періоду. Перед приходом комуністів, останній отаман зібрав спецгрупу, яка вивезла регалії в Сербію. Де вони успішно і зберігалися до 1944 року, коли до Белграду підішла Червона Армія, яка козаків просто знищувала. Постаріли члени спецгрупи переправили регалії до Німеччини і вже після війни – до США. Де у Ховеллі, штат Нью-Джерсі,  купили будинок і облаштували музей.

Після 1991 року, коли розвалився СРСР, Кубанські губернатори намагалися перевезти регалії до Росії. Козаки не дозволили, висунувши ряд умов. Декомунізація краю. Перейменування всіх міст і вулиць, що носять імена комуняк. Відтворення храму О.Невського і т.п.

Частина проукраїнськи налаштованих козаків з останніх хвиль еміграції, намагалася організувати передачу запорізької частини колекції Україні. На жаль, наші дипломати з консульства у Нью-Йорку, цей момент злочинно прогавили.

Активізували його новий губернатор Кубані Ткачов та отаман Громов (що як кажуть насправді Грумич, і є етнічним євреєм). Крайова влада навіть відбудувала собор О.Невського.

Знову почали вимагати регалії.

За процесом спостерігала відома дослідниця козацтва із Запоріжжя Людмила Маленко, яка будучи справжньою українською патріоткою намагалася привернути увагу до події запорізької влади. Безрезультатно. Всі ми знаємо, хто і як править Запоріжжям... Л.Маленко створила потужний сайт „Історія козацтва”, де коротко, як науковець, виклала ситуацію.

В США основним лобістом повернення запорізької частини регалій став отаман Американських козаків Сергій Цапенко. Він безрезультатно звертався до наших дипломатів.

Навесні 2006 року ми створили сайт журналу „Нова Січ” www.novasich.org.ua  який почали хаотично наповнювати інформацією про історію козацтва, сучасні організації...

Через інтернет познайомилися з Л.Маленко. Вона розповіла про регалії.

Враховуючи те, що сайт Нова Січ роблять старі журналісти, козаки, піарники, політтехнологи, українські патріоти, тема просто лягла на душу. Ми написали відкритий лист С.Цапенку. Той відгукнувся. Ми вивчили ситуацію. Зрозуміли, що діяти треба потужно і негайно. Написали листи всій верховній владі. Нічого. Надрукували відкриті листи. Нуль. Звернулися до знайомих депутатів парламенту. Ті зацікавилися. Активно включилася в процес тільки депутат від БЮТ Ольга Боднар. Разом ми провели кілька резонансних прес-конференцій, виступів в пресі. Ольга Борисівна написала листи, запити. Розробила проект Постанови ВР про створення спеціальної комісії з повернення культурних цінностей, що як ми сподіваємося, буде скоро створена.

Якось там почали рухатися наші дипломати. Цікаво, що керівництво тодішнього Мінкульту, не те що не допомогло, а навіть відкрито шкодило.

Зрозуміло, всі ці дії висвітлювала як наша так і світова преса. Ми вдячні сайтам „Тема”, Обком, Аратта, газетам „Газеті по-українськи”, „Вечірній Київ”, „Голос України”, „Україна молода”, „Сегодня”, ТРК „Київ”, Інтер, КДТРК, радіостанціям, агенції Інтерфакс, що нас підтримали. Дякуємо! Без Вас, колеги, було б важко...

Російська сторона (Ткачов і Громов), теж виявляються слідкують за пресою...

Справа у тому, що скоро в Краснодарі будуть вибори, де за чутками буде балотуватися один олігарх... Краснодарці форсували події.

У цей же час, незгідні з проросійською позицією отамана Кубанців за кордоном Певнева, козаки провели розслідування і довели, що Певнев нелігітимний з 2000 року. Сформувалася  група, яка висунула аксакала козацького руху Петра Батенка, що досить позитивно ставиться до передачі регалій Україні. Наш сайт Нова Січ розпочав інформпідтримку нашого кандидата. Що враховуючи наш досвід у виборах в Україні не важко. Ініціативна група звернулася до американського суду з вимогою позбавити Певнева владних повноважень і опечатати музей. Що і було зроблено поліцією.

Справа в тому, що Певнев з родичами, фактично приватизували музей, не пустивши туди навіть наших дипломатів...

ШПИГУНСЬКА ЧАСТИНА

Далі починається найцікавіше.

Краснодарський губернатор з отаманом, розуміючи, що виходить собор відбудували даремно, ще і вибори без регалій програють, дуже активізувалися.

Як ми зрозуміли, операцію узгодили десь в Кремлі, або біля нього.

Перед цими подіями сайт Нова Січ звернувся до старих грушників з проханням змоделювати ситуацію. Ось їх прогноз. Спершу наїдуть на незгодних американців, а потім просто регалії викрадуть. Так і сталося. Всіх незгідних з Певневим почали залякувати. Зламали сайт С.Цапенка. Не допомогло.

А потім наш сайт почав отримувати суперексклюзивну інформацію. Про приїзд 9 експертів  з РФ у США. Про прибуття 6 з них у Ховелл. Як козаків з Краснодару. Навіть про те, з якими вони документами...

Однієї вересневої ночі, до опечатоного поліцією США приміщення музею ККВ у Ховеллі прибули три авто з дипломатичними номерами Росії. Де ймовірно були туристи-експерти. Печатки було зломано. До спеціально підігнаного броньовика (!) загрузили пакунки із зазделегідь відібраними регаліями. Автомобілі красиво відбули до Генконсульства РФ.

Як не дивно, наш сайт дізнався про це одним з перших. Ми гнівно виступили. Інформацію підхопили інші ЗМІ. Перелякані росіяни навіть закрили на три дні консульство (і це знаємо). Ось тут наступила кульмінація. Як пояснили нам колишні грушники, це і було головне для американців. Вони намагалися вирахувати нелегальні канали переправки російськими шпигунами до Росії всього того, що не можна вивезти диппоштою. Можливо, і та і інша сторона шукала „кротів”.

Містери Сміти повідомили нас, що в дипломатичній пошті Посольства РФ нічого схожого на регалії не було...

Варіанта два. Або росіянам вдалося обхитрити ФБР і вивезти регалії таємно. Або вони так і залишилися в консульстві.

На жаль, Сміти мовчать. Або самі не знають, або щось задумали.

Як нам пояснили, наш сайт став дуже зручним інформрупором миттєвої дії з третьої країни.

Коли шок у всіх трохи пройшов, зливати інформацію почали вже росіяни. Це є у нас на сайті, погуляйте інтернетом. Вони тихо натякнули, що регалії вже в Москві і віддавати їх в Краснодар ніхто не буде. Ми їх поправили, що регалії крадені і дали купу документів. Знову тиша.

Судячи з усього, щось вони невелике все-таки переправили. Типу грамоти Катерини про передачу Кубані запоріжцям. А інше так і лежить в консульстві. Навіть якщо та частина вже в Росії, офіційно виставити крадене вони не зможуть. Доведеться повертати за судовим рішенням.

Кумедний факт – ветерани радянських спецслужб просили нас висвітлювати саме цю історію російською мовою – втрачають час на переклад. Але, будучи переконаними українськими націоналістами, ми на зло врагам, продовжуємо писати українською. Кажуть, вони вже звикли. Та і кубанці також.

Ще один кумедний факт. Тільки на нашому сайті щось з*являється з назвою козацькі регалії, або це словосполучення є в тексті, протягом короткого проміжку часу на сайт заходить 30-32 відвідувача. Адреси одні і ті ж. З США, Росії і України. От зараз поставимо, хто не спить, перевірте. Як кажуть, прикол...

Тому ми постійно і дякуємо інформспонсорів з ЦРУ, ФБР, ФСБ, ГРУ, СВР, ООН і інших поважних структур. За розкрутку сайту і посилену увагу народів трьох країн до повернення козацьких регалій, козацької історії.

Що сказати про дії помаранчевої і голубої влади? Нічого хорошого говорити не хочеться. Не здатні ні на що. Потрібен новий майдан. Всіх з пляжу! До влади треба привести поміркованих професіоналів українських-націоналістів.

Нині видатний єврейський отаман кубанських козаків ребе Грумич (як класно і сенсаційно звучить!), розродився якимись інтерв*ю з погрозами на нашу адресу. Хочемо заспокоїти – недовго бути отаманом залишилося.

До речі, після цієї історії, група ентузіастів створила комітет „Кубань з Україною!”. Ініціюють процес повернення ісконно українських земель Кубані до складу матері-неньки України.

Дозволяють же собі Грумичі лізти в наш Крим, на Тузлу, в Донбас... Таке у нас враження, що Кремлю це все дуже не сподобалося.

Днями до США вилітає спецгрупа з науковців України, створенням якої опікувався нардеп Ю.Артеменко. Проведуть розвідку. Може що нового і дізнаються.

Ми ж продовжуємо довбати нашу незрозумілу нікому владу вимогами на державному рівні зайнятися поверненням залишків регалій з Ховелла.

Дуже невдячна, скажу я Вам справа... Хоча, книгу „Таємниці козацьких регалій” я вже майже закінчив. Висить на сайті.

Голлівуд зацікавився історією про регалії!

Історією збереження і викрадення козацьких регалій зацікавилися сценаристи Голлівуду. Для чого щось придумувати – готовий блокбастер.

З авторськими правами першої частини, від Катерини до 2000 року все зрозуміло.

А от ексклюзив про фантастичні події 2006 року, вибачте, але належить нам. Нині обговорюється питання формату – або двосерійний фільм, або серіал. Або і те і інше. Чесно кажучи, фільм нам подобається більше...

Хоча, це лірика.

Ми і досі не повернули козацькі регалії часів Нової Січі! Це головне. Але, ми їх повернемо! Хай навіть за голівудські гонорари!

Історія продовжується!

Віктор ТРИГУБ, редактор журналу „Нова Січ”, полковник козацтва.

ДЕРЖДЕП США здивований.

Ще про козацькі регалії

Держдепартамент США дуже здивований позицією МЗС України щодо повернення унікальних козацьких регалій з музею у місті Ховелл (Нью-Джерсі). Як повідомив високопоставлений співробітник Держдепу, близький до К.Райс, що попросив не розкривати його ім*я, американці не можуть зрозуміти і пояснити позицію офіційного Києва у цій детективній історії.

Особливо обурило американців демонстративне мовчання МЗС України після нахабного пограбування ховелльської колекції дипломатами і спецслужбами Росії. Офіційний Київ ніяк не прореагував на викрадення сусідньою державою безцінних саме для українського народу історичних цінностей, які, до речі, формально належать організаціям і приватним особам США.

Американці розцінюють цей факт як початок зміни зовнішньополітичного курсу України.

Нині історією зацікавилося кілька сенаторів і конгресменів.

Як повідомляють наші джерела, в найвищих кабінетах Держдепа починається справжня дипломатична буря. Росія готова розглянути питання про повернення регалій назад, у музей Ховелла. Ймовірна заміна кількох високопоставлених дипломатів РФ.

В судах США порушено кілька кримінальних справ.

На відміну від  нинішньої української влади, вищі чиновники США зрозуміли значення цієї справи як для національних інтересів США, так і України. В США якраз вибори...

Експерти очікують створення кількох спеціальних слідчих комісій. Поволі розпочинається потужна кампанія в пресі. Ймовірно, регалійгейт потрапить до новітньої політичної історії Америки.

Нам теж цікаво, чому мовчить МЗС України? Його позиція починає нагадувати рівень  забутого колгоспу, далекого сільського району депресивної області кінця семидесятих. Тільки на фоні світової політики...

І ще цікава новина. Адвокати сумновідомих нелігітимного отамана Кубанців за кордоном Певнева, Рімакіса та Гамалія, повідомили, що викрадені регалії і досі в США. Виявляється, їх переправили до Посольства Росії у Вашингтоні.

Певнев намагається будь-що закрити справу проти них, яка для них повністю програшна. Йдуть на всілякі поступки. Можливо, що Росії доведеться перевезти всі регалії назад до музею ще до Нового Року.

Професійний стан людей, які керують Україною нас починає тривожити.

Чи робить хтось моніторинг української, російської та світової преси? Чим займаються наші дипломати у США? Що роблять чиновники МЗС? Зрозуміло, що придбання і здача в оренду нерухомості в США, вигідний бізнес. Та є державні справи...

Чи є на вищих щаблях української влади люди, здатні на вчинок – прийняття розумного рішення?

Є безцінні для нашого народу козацькі скарби. Є люди, готові сприяти їх поверненню. Є підтримка офіційного Вашингтону. Є готовність і підтримка парламенту. Виник гучний міжнародний скандал. Є судові рішення. Чого крім розума і рішучості не вистачає? І в кого? Українські козацькі регалії можна повернути в Україну!

Ми за крок до перемоги! Так давайте його зробимо!

Віктор Тригуб

КОМІТЕТ „КУБАНЬ З УКРАЇНОЮ”

 

Враховуючи історичні факти про передачу Кубані українським козакам, і факт приєднання Кубанських земель до Української Народної Республіки, спадкоємицею якої є сучасна Держава Україна, ми, група українських патріотів, розпочинаємо кампанію за повернення споконвічних українських земель у лоно праматері Руси-України.

Ми ініціюємо створення громадського комітету „КУБАНЬ з Україною!”

 

Наша мета – повернути Україні її незаконно забрані території. Як законними, так і іншими методами.

Запрошуємо всіх небайдужих українців, як у Батьківщині, так і за її межами, приєднуватися до нашого руху!

Популяризуйте наш рух усіма можливими засобами!

Звертаємося до українців Кубані!

 

Брати і сестри! Славні нащадки запорізьких Січових козаків! Підніміться з колін імперського гніту Росії, яка крім страждань і війн не принесла на Вашу землю мира і щастя! Тільки разом з Україною Ви зможете відчути себе справжніми господарями на своїй землі, відчути себе козаками і Українцями!

 

Приймайте українське громадянство! Організовуйте референдум про вихід Кубані з складу Російської Федерації! Створимо Автономну Кубанську республіку!

 

Комітет „Кубань з Україною”

ukrkuban@ukr.net

Голлівуд зацікавився історією про козацькі регалії!

Історією збереження і викрадення українських козацьких регалій зацікавилися сценаристи Голлівуду. Для чого щось придумувати – готовий блокбастер.

З авторськими правами першої частини, від Катерини до 2005 року все зрозуміло.

А от ексклюзив про фантастичні події 2006 року, вибачте, але належить українцям. Нині обговорюється питання формату – або двосерійний фільм, або серіал. Або і те і інше. Чесно кажучи, фільм нам подобається більше...

-Ця історія дійсно фантастична, - говорить редактор журналів „Нова Січ” і „Музеї України” Віктор Тригуб, - Навесні 2006 року дослідниця козацтва Людмила Маленко дізналася, що у музеї Кубанського козацтва у Ховеллі (США), зберігаються унікальні скарби запорізьких козаків часів Нової Січі. І страхова і моральна вартість їх велетенська!

Справу ускладнювали козаки і чиновники з Кубані, які теж хотіли забрати всі регалії, у тому числі Українські у Краснодар.

Розпочалася справжня інформаційна війна. Наших журналістів підтримав отаман Американських козаків Сергій Цапенко і депутати Верховної Ради. Про регалії написала преса.

Тоді росіяни послали у США спецназ, який пограбував козацький музей і вивіз регалії в консульство РФ. Тут уже на дибки встали ФБР, ЦРУ і Держдеп США, які дружно підтримали українців і блокували регалії, які вже встигли перевезти у посольство РФ у Вашингтон. Всі ці події відслідковував маленький сайт журналу Нова Січ www.novasich.org.ua , який з подачі міжнародних спецслужб почав тонами оприлюднювати секретну інформацію. Росіяни починають відтупати. Ймовірно, реліквії повернуть в музей у Ховеллі.

До того, козацькі скарби були вивезені з останньої Січі, зберігались і доповнювалися в Краснодарі. 1918 року останній Кубанський отаман створив козацьку спецгрупу, яка вивезла регалії до Сербії, а в 40-х роках до США.

Історія наскільки потужна, і до речі, повністю правдива, що не могла не пройти мимо вже трохи заштампованих сценаристів Голлівуду. Особливо їх зацікавила доля грамоти цариці Катерини про передачу Кубані запорожцям і коди з координатами золотих кладів запорожців.

Дізнавшись про інтерес американців, на В.Тригуба вийшли і наші серіальщики, які теж зацікавилися найгучнішою міжнародною справою останніх років. Зрозуміло, на російські гроші вони знімуть трохи інше кіно...

Віктор Тригуб, що не бажаючи того опинився у самому центрі спершу міжнародного шпигунського, а тепер міжнародного кіношного скандалу, дещо розгублений. Вже не розуміє, чого боятися – шпигунів чи папарацці... Більш капіталістичний американський отаман Сергій Цапенко, взагалі вирішив створити мало не продакшн-студію із написання карколомних сюжетів і інформаційних приводів для міжнародної політики.

Віктор нагадує, що по ходу справи пише сайтову книгу „Таємниці козацьких регалій”, яка висить на сайті і твориться в режимі літературного реаліті-шоу. Ймовірно, вона і ляже в основу майбутніх фільмів.

Нині в США розгорається грандіозний скандал, який дістав назву регалійгейт.

Після цієї історії в світі різко підвищиться інтерес до нашого козацтва, його феноменів, таємниць, історії...

-Все це добре, - каже американський отаман Сергій Цапенко, - Публікації, кіно... ми ще не виконали свого головного обов*язку – не повернули регалії в Україну. Може хоч тепер українська влада почне для того щось робити?

Наталка Іванченко,

шеф-редактор журналу „Музеї України

ХРОНІКА КОЗАЦЬКИХ РЕГАЛІЙ

ГОЛОС АМЕРИКИ 14.11. про козацькі регалії!

Детективна історія з поверненням козацьких скарбів з козацького музею у Ховеллі (США) продовжується. Особливого розголосу справа набула після викрадення регалій спецназом російської розвідки і переправки скарбів до Посольства РФ у Вашингтоні. Де вони нині, до речі, і блоковані.

 Іноді, по-п*яні, російські дипломати заводять у спеціальну кімнату, де лежать скарби, колег з інших посольств, що бувають на дипломатичних прийомах, і з гордістю показують реліквії. Колеги захоплено дивляться...

Як нам стало відомо, відбулася сорокахвилинна розмова керівників зовнішньополітичних відомств РФ і України стосовно тихого закінчення цієї історії.

Поки-що подробиці нам невідомі. Сам факт подібних переговорів тривожить.

Справу треба довести до законного завершення – повернути викрадене в музей Ховелла.

В США порушено кримінальні справи, історія стала основою судового розгляду.

Як ми і попереджали, розпочалися звільнення в системі російського МЗС. Пішла перша четвірка.

 Посол РФ в США не на жарт схвильований.

Кілька комп*ютерів в МЗС РФ і Посольстві РФ в США мають сайт Нова Січ за головну сторінку. Кожну нашу новину моментально копіюють. Аналітики думають.

Як і прогнозував сайт Нова Січ, велику прочуханку отримав кубанський губернатор Ткачов, який всі провали списав на „отамана” Громова, якого вирішено найближчім часом відправити з експедицією на пошуки козацьких скарбів у віддалені станиці. Вже навіть відоме ім*я наступника.

Кубанські козаки знову, відкрито, почали співати „Ще не вмерла Україна!”. Наші жартівливі опитування про те, куди переправити регалії, перелякали путінські спецслужби більше, ніж всі регалії разом взяті. Виявляється, отой дивний флеш-мод було організовано десь у якихось кабінетах. Тепер вони думають, що робити з опитуванням про приєднання Україні наших споконвічних територій, що тимчасово окуповані Росією. Вихід простий – віддати території Україні. До речі, ідея виявилася досить популярною у народі. Завжди знайдеться хтось, хто підтримає найбожевільніше марення, яке згодом переростає у щось більше, потім – революція. Які так і відбуваються.

Про наш скромний сайт в основних випусках новин повідомила СNN. Згодом дамо посилання.

14 листопада у прямому ефірі „Голосу Америки” відбудеться круглий стіл з усіма основними учасниками цієї історії з американського боку. Очікується приїзд телегрупи СNN, керівництво якої збирається зняти про цю історію документальний фільм. Нині тривають переговори.

Більше того, за право зняти фільм про історію козацьких регалій почалася справжня бійка серед кіношників.

Наших представників у США не влаштовують умови, запропоновані однією з Голлівудських кінокомпаній, що хоче викупити права на історію дуже дешево і НАЗАВЖДИ! Нагадуємо, що на сайті Нова Січ вже давно висить книга „Таємниці козацьких регалій”, вже є паперові сигнальні копії. Автор ОСОБИСТО теж розглядає пропозиції...

Пропозиції україно-російських серіальників ми поки-що серйозно не розглядаємо. Хоча...

1

2 3 4 5 6
Повернутися назад


Міжнародний козацький журнал

Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

Редакція: Запоріжжя-Київ

Україна - це Європа!

 

 e-mail: novasich@ukr.net

Головний редактор - полковник козацтва

Віктор Тригуб

Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

Юридичний супровід - 

Іван Макар

Представник у США -  Американське козацтво

Представництва:

Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

Голова Ради - Констянтин Стасюк 


Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

http://www.museum-ukraine.info/

  

Опитування
За кого голосувати?
За владу
За опозицію
Не піду
Маленька партія снайперівВсього голосів: 2992
Результати опитуванняЛічильники

На початок сторінки

Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
Генерація сторінки: 0.133 с. Всього 8 запитів до бази.

Админ.панель