Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Герої козацького руху

С.В.Цапенко -

Герой козацького руху

Отаман Американських козаків, генерал-лейтенант козацтва Сергій Володимирович Цапенко удостоєний найвищої нагороди Всеукраїнської акції "Лідер народної довіри" - звання "ГЕРОЙ КОЗАЦЬКОГО РУХУ"!


Підписана стаття є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

 
ПошукДрузі і музеї

Універсальна газета

CanadaUA-news

http://nato-uainform.do.am/

Журнал "Музеї України"

Лідер народної довіри

Стародубська республіка 

http://heute.do.am/  

Музей В.Тригуба

Секунда - газета

http://mazepa.do.am/ 

http://lyman.do.am/index/0-1

Музей К.Стеценка

Музей Садиба Попова

Село Осикове

Ігровий журнал

Музей І.Козловського 

Канівський музей

Музей Г.Кочура

Музеї Переяслава

Музей Г.Сєдова

Музей І.Труша

Березова Рудка

http://ivanchenko.do.am/

Антикварна біржа

http://frk.do.am/ 

http://mpssng.do.am/

http://isv.at.ua/

http://pravda-sng.moy.su/

http://donechyna.at.ua/

http://rukas.at.ua/

http://snayper.do.am/

http://lutckzam.do.am/

http://kazahd.do.am/

http://novpetr.do.am/

http://bulat-museum.do.am/

http://kurilex.at.ua/

http://getmanps.at.ua/

http://nasamomdele.do.am/

http://sledopit.do.am/   

http://novpetr.do.am/
ЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

і
Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Таємниця козацьких регалій-3

продовження книги "Таємниця козацьких регалій"-3

Тиск на Цапенка

 Зламано сайт, почалися телефонні погрози отаману Американських козаків. Процес повернення регалій перейшов у небезпечну стадію!                Отаман Американських козаків, генерал-лейтенант козацтва, представник журналів «Музеї України» та «Нова Січ», Голова Американського бюро Комітету з повернення культурних цінностей в Україну Сергій Цапенко зазнав тиску і погроз.

Все почалося після згоди пана Сергія долучитися до процесу повернення козацьких регалій часів Нової Січі, що зберігаються в музеї Кубанського козацького війська в Ховеллі. Саме Цапенко зупинив передачу наших святинь Росії, створив у козацьких організаціях сприятливу інформаційну ситуацію, що дозволила провести рішення про передачу Запорізької частини регалій Україні.

Це викликало різко негативну реакцію Москви.

Наші ж чинуші продовжують тягнути пісеньку про вивчення, продумування...

Днями бригада високопрофесійних російських хакерів зламала сайт С.Цапенка. На його адресу почали надходити погрози...

Як зазначають наші експерти, це в стилі відставних офіцерів ГРУ СРСР.

Потім буде відповідна кампанія у російській пресі.

Після того, на хвилі патріотизму, музей у Ховеллі, ймовірно, буде пограбовано. І зникне саме запорозька колекція.

Потім вона тихо вигулькне десь у Росії.

Дивує якась тупуватість і мягкотілість американського ФБР. Російська розвідка давно відчуває себе у США як удома...

Журнал «Нова Січ» вимагає від українських чиновників терміново почати процес повернення українських козацьких регалій із США!

Просимо якимось чином підтримати уродженця України з Кубанським корінням Сергія Цапенка!

Нагадуємо, ми займаємося поверненням культурних цінностей, а не грошей мафії!

Журнали «Нова Січ», «Музеї України», Комітет повернення культурних цінностей, представники українських козацьких організацій.

Сергій Володимирович Цапенко вжив певних заходів безпеки. Сайт відновлено. Погрози продовжуються... Приблизно у той же час і сайт «Нова Січ» зазнав кількох атак. На щастя, встояв. Нам на гостьову теж почали писати різні пакості. Прибрали гостьову. Поставили шпигунську програму. Інформація для тих, хто не знає. Досвідчений комп*ютерник дуже легко може визначити номер вашого компа, відслідкувати сервер, номер телефону, адресу. Приклад Тараса Зеленяка з Новосибірська дуже наочний. Користуйтеся послугами інтернет-клубів!

За допомогою О.Боднар ми взяли інтерв*ю і з народним депутатом, одним з лідерів партії «Батьківщина», колишнім Головою СБУ О.Турчиновим.

 

Народний депутат України Олександр Турчинов: «БЮТ буде підтримувати культурологічні проекти!»

Народного депутата України, одного з чільних лідерів партії «Батьківщина» та Блоку Юлії Тимошенко Олександра Турчинова не треба якось особливо представляти українській громадськості. Активний борець з режимом Кучми, реальний творець Майдану, патріот, висококультурна і моральна людина...

 

Турчинов був на вістрі процесу початку повернення унікальних козацьких регалій із музею Кубанського козацького війська в Ховеллі (США). Про музейні проблеми, козацькі святині з народним депутатом говорить головний редактор журналу «Музеї України» Віктор Тригуб.

 

- Олександре Валентиновичу, чесно кажучи, ми не знали, що Ви цікавитеся історією, переймаєтеся музейними справами... Якось звикли бачити Вас на барикадах, в центрі політичних сутичок...

- Дуже багато людей сприймають партію «Батьківщина» дещо однобоко. Політика, економіка, опозиція до несправедливої влади, боротьба... Між тим, у наших лавах чимало людей мистецтва, відомих діячів культури, істориків, педагогів... Ми дуже уважно ставимося до гуманітарної сфери.

Чимало депутатів фракції БЮТ у Верховній Раді є членами редакційної Ради журналу «Музеї України», регулярно отримуємо і читаємо часопис.

Особисто я, отримавши попередній номер видання, був вражений драматичною історією порятунку козацьких святинь.

 

Вдумайтесь! Козаки віками збирали і зберігали унікальні культурні цінності - книги, прапори, ікони, булави, перначі, бунчуки, зброю, печатки... Навіть після розгрому останньої Січі, увязнення останього Кошового отамана Калнишевського, не розгубилися - зберегли регалії. Десятками возів, долаючи перешкоди, доправили святині на Кубань, де зберігали у надійному місці. Тільки у 1918 році, розуміючи, що більшовики знищать козацькі святині, козаки створили спецгрупу з особливо надійних людей, які ризикуючи життям, переправили скрині з регаліями у Новоросійськ, а потім у Сербію. Нагадаю імена тих героїв - генерали П.Кокунько, С.Звягінцев, полковник В.Білий, старшина Я.Семикобилин, професор Ф.Щербина. Ці люди здійснили справжній подвиг, врятувавши козацькі святині, десятиліттями піклуючись про їх збереження.

 

- І знову рятуючи під час Другої Світової війни!

- Так, історія минулого століття була занадто бурхливою. 1944 року Радянські війська підійшли до Бєлграду. Сталін вважав усіх козаків зрадниками, їх безжально розстрілювали, або списували до концтаборів. Козаки-хранителі реліквій розуміли, що над регаліями знову нависла небезпека знищення. Вирішивши організаційні проблеми, спецгрупа вивозить реліквії до Австрії, Німеччини. Постійно потрапляє під остріли, бомбардування... І о чудо! Жоден супроводжуючий не постраждав, як і їх безцінний вантаж! Здається, якась вища сила рятувала скарб від лихої долі!

 

- Козаки потрапили до американської зони окупації. Зуміли переконати нову владу у важливості місії, ухилилися від зрадницької видачі козаків СРСР, коли було розстріляно тисячі людей...

- Велика заслуга у збереженні скарбу в ті роки військового отамана В.Науменка. Саме він організував оформлення і перевезення регалій до США. Там козаки придбали будинок, де регалії і зберігаються понині. Про їх існування знало обмежене коло істориків. Тільки отаман Американських козаків Сергій Цапенко кілька останніх років намагався привернути увагу української влади до початку процесу передачі української частини скарбу, а саме прапорів, зброї, документів, ікон часів Нової Січі нашій державі, що є історично виправданим і справедливим рішенням. Адже це реліквії українського козацтва, українського народу і зберігатися вони повинні в Україні!

 

- С.Цапенко вийшов на дослідницю козацтва із Запоріжжя Людмилу Маленко, яка спробувала зацікавити проблемою повернення владу і громадські організації Запорізької області. Не вийшло.

- А в США вже побувала делегація на чолі з губернатором Краснодарського краю і керівниками сучасного Кубанського козачого війська. Вони хочуть забрати всі регалії і розмістити їх у соборі О.Нєвського в Краснодарі. Я не фахівець, але розумію, що, по перше, Краснодар ніколи не був центром Запорізької Січи, а по друге, чимало речей саме Запорізького періоду, яким кілька століть, у непристосованому приміщенні, просто згниють. Тому я повністю підтримую ініціативу журналу «Музеї України», який потужно започаткував процес повернення регалій нашого козацтва в Україну. Мені приємно, що першими підтримали заклик журналу депутати нашої фракції. Ольга Боднар оперативно направила запити і звернення до виконавчої влади. Давні члени редакційної Ради Л.Лук’яненко, О.Абдуллін, С.Буряк, А.Шкіль теж включилися у процес. Слідкує за цією історією і лідер БЮТ- Юлія Тимошенко.

 

- Хочу подякувати депутатам від БЮТ! Аби не підтримка фракції, ми не змогли б пробити стіну чиновницького муру!

- Справа повернення козацьких святинь в Україну є справою державної ваги! Ми уважно відслідковуємо дії виконавчої влади. Підтримуємо зусилля МЗС. Знаємо, що в Секретаріаті Президента створена робоча група з повернення. Здивовані, що до її роботи не залучені ні депутати від БЮТ, ні представники журналу «Музеї України», які підняли цю тему... Обурені ми байдужою позицією керівництва Міністерства культури і туризму. Вони вдають, ніби справа повернення національних святинь їх взагалі не обходить! То чи потрібні державі такі «керівники»? Ми не можемо зрозуміти позицію Мінкульту з управління музейної галузі. Був малесенький безправний відділ музеїв, який чомусь вирішили розігнати, скидаючи управління музеями у якусь напівміфічну Держспадщину... Музеям потрібна справжня державна увага і підтримка, а не гучні і безтолкові піар-акції деяких високопосадовців!

 

- Не можу не торкнутися і питання підтримки єдиного спеціалізованого журналу «Музеї України». Чи може БЮТ якимось чином підтримати часопис? Або передплатою в партосередках, чи якимись рекламними коштами? Адже ситуація складається досить дивна - про культуру багато говорять, а допомагають мало...

Видання потрібне Україні, воно унікальне! БЮТ буде всіляко підтримувати подібні культурологічні проекти!

Матеріал оприлюднено в журналі «Музеї України» та інтернет-виданнях.

Які висновки можна зробити з усієї цієї історії, в реальність якої, я чесно кажучи і досі не дуже вірю.

Історикам, козакам, журналістам вдалося вийти на слід унікальних цінностей нашого народу, які зберігаються в різних установах США, Росії, Польщі. Вірю, скоро ми знайдемо наші скарби і в інших країнах.

Попри всі наші намагання, нам не вдалося повернути жодної реліквії!

Офіційна українська влада не займається і не дуже хоче займатися проблемою повернення цінностей.

Ми змогли тільки донести цю історію до відома громадськості.

Завдяки зусиллям народного депутата України О.Б.Боднар, в парламенті зареєстрована Постанова про створення спеціальної комісії з повернення культурних цінностей. Коли її приймуть, у якому виді, хто очолить, хто увійде, яке буде фінансування і повноваження - ніхто не знає...

Наші пропозиції щодо створення державного Комітету повернення культурних цінностей десь при Президенті чи РНБО, ніхто не почув. А жаль.

Ми знайшли прекрасну людину, справжнього козака Сергія Цапенка, який один зробив більше, ніж всі чиновники разом узяті.

Зупинили передачу регалій до Росії.

Відкрили для громадськості сміливу і розумну Ольгу Боднар, народного депутата України, законодавчого рушія багатьох наших починань.

Здійснили потужну рекламну кампанію українського козацтва, історії, традицій, шляхів діаспори. Тема стала модною. Десятки амбіційних студентів і вчених, почали завзято ритися в книгах, архівах, і я впевнений, знайдуть! І ми їх підтримаємо!

Ми всі, причетні до цієї фантастичної історії, відчули себе командою. Патріотами. Українцями. Ми не здалися!

І ми продовжимо тему повернення реліквій українського народу!

І ми їх повернемо!

Прошу розглядати цю книгу як перший звіт про вже виконану роботу.

А тих, хто зможе допомогти - фінансово, організаційно, морально, запрошуємо! Приєднуйтесь!

Мабуть ніхто не здивується, коли ми переможемо.

Радісно закінчивши цю книгу, вивівши і прошивши на принтері перший примірник, навіть обмивши - якраз завітав у гості тесть, генерал козацтва Володимир Єрофеєвич Іванченко, я був піднятий ранковим телефонним дзвінком. У пів на п*яту зателефонував Сергій Цапенко. Музей у Ховеллі пограбовано! Виясняємо подробиці! Підняли інтернет - знайшли повідомлення у Кубанських газетах про те, що нелігітимне керівництво Кубанців везе в Краснодар регалії. А основна їх частина ще лежить у консульстві Росії! Явний грабіж! Це при тому. що музей опечатано, є рішення судів США про заборону передачі!  

Терміново за комп! Пишу перше повідомлення, вішаю на сайт. Друге.

 

Мільйони за грамоту цариці Катерини

Стали відомі нові подробиці пограбування століття в музеї Кубанського війська в Ховеллі, США. Нагадаю, з весни 2006 року, журнали „Музеї України” і „Нова Січ”, займаються справою повернення козацьких скарбів Нової Січі і Кубанського козацтва, таємно вивезених у 1918 році з Кубані, що донині зберігалися в США. Інтрига заключилася у тому, що Україна прагнула повернути тільки запорізьку колекцію, Росія, як завжди, хотіла забрати все.

З обох боків сформувалися потужні групи впливу.

Нинішнє нелігітимне керівництво ККВ США, ігноруючи думку американських козаків, вирішило передати скарби в Росію. Їх стремління гаряче підтримала адміністрація Краснодарського краю.

Справа дійшла до спроби законними методами замінити збанкрутіле керівництво козацтва. Опікунів і засновників музею до музею не пускали.

Конфлікт почали розглядати суди США, приміщення музею опечатала поліція.

Днями до маленького Ховелла приїхала група підтягнутих чоловіків – „козацьких туристів з Кубані” з помітним московським говором. Пили горілку, всіх пригощали, роблячи розвідку.

Нелігітимне керівництво ККВ США, створивши організовану злочинну групу, увійшло в контакт з представниками російського посольства і Краснодарською владою. Днями ці хлопці різко покращили рівень життя, одночасно придбавши розкішні авто вартістю 50 тисяч дол. Що, наприклад для Києва, є нормально...

Як кажуть злі язики, п*ятірка отримала і розділила п*ять млн. доларів за продаж експонатів музею у Ховеллі.

Після цього, до опечатаного приміщення музею із зазделегідь вимкненою сигналізацією, красиво під*їхали три крутих авто з номерами посольства Росії в США, забиті озброєними мордоворотами. Спокійно зламали чи відкрили чорний хід (опечатаний поліцією), зайшли в музей, взяли приготовані для них пакунки з експонатами, загрузили те все в броньований фургон з номерами посольства РФ, і гордо відбули до генконсульства Росії.

Місцева поліція, викликана згодом, нікого з наших до музею не пустила, глибокодумно прийшовши до висновку, що ймовірно це робота місцевих негрів-наркоманів.

Натомість, кубанська преса, вже правдиво про все написала, повідомивши, що регалії і досі лежать в консульстві!

Тепер, коли все позаду, хочу трохи засмутити новоявлених торговців культурними цінностями. Тільки за Грамоту цариці Катерини про передачу українським козакам Кубані на віки вічні, один неназваний український колекціонер готовий був викласти 50 млн. доларів. Все інше вивезене з музею оцінювалося десь у 70-80 млн. Доларів, доларів!

Просто хочу пояснити нашим чисельним читачам із США і Канади, що для серйозних кіл України, 10 млн. не гроші. Для Росії, робочою сумою є 100 млн. Так що ви дуже продешевили, настроївши проти себе всі козацькі організації США. Нині славна п*ятірка перебуває на святкуваннях у Краснодарі. Їм радять добре подумати – може придбати десь хатинку на козачому хуторі у глухомані краю? Для чого їм ті Штати?

Що не кажіть, а посольство Росії в США, Служба зовнішньої розвідки, ГРУ ще щось, як вони там нині називаються, спрацювали чітко. На жаль, ми програли. І змушені це визнати. Але красиво! В пресі пішли повідомлення про нагородження Путіним ряду розвідників і козаків, присвоєння звань. Кажуть, він контролював цю справу особисто.

Чим нагородити наших дипломатів у США, шнурків Секретаріату Президента України, які займалися цією справою, треба подумати... Грамотами, напевно...

Змушені вибачитися перед міністром культури. Нарешті зацікавився ховельською справою, когось навіть попросив дізнатися що і як. Як виявилося, людину, що колись працювала в музеї сторожем. Обіцяємо, що більше не будемо вимагати його відставки. Хай працює, якщо Янукович і коаліція дозволять.

Справа в тому, що в музеї ще щось залишилося. Вивезли найцінніше. Точно відомо, що лежить колекція булав, старі прапори запорожців, які вимагають термінової реставрації, якісь документи, якась зброя... Що точно – невідомо.

Основна війна йшла довкола грамоти цариці Катерини. І ми її втратили. На жаль...Сумно.

Як виявилося, в адміністрації президента Буша панує повний бардак. ЦРУ після ховельського випадку треба просто розпустити. ФБР перейменувати у СБУ(А). Суди в Америці дуже дорогі і корумповані ще більше, ніж у нас. Прав у звичайного американця практично ніяких нема. Вірніше вони є, але за них треба платити. У нас, на відміну від них, нормальна країна.

Вся наша команда, яка всі ці місяці працювала на голому ентузіазмі, не спала кілька ночей. Хочу подякувати всіх наших хлопців з США, РФ, України. Ми все-одно молодці! Як-не-як, а ми пробували, ми боролися. І дуже скоро ми переможемо!

Особлива подяка справжньому козаку, нащадку славних запорожців і кубанців, Петру Батенку. Пане Петре, всеукраїнська акція „Лідер народної довіри” визнала Вас лауреатом звання „Герой міжнародного козацького руху”. І щиро Вас з цим вітаємо!

Днями ми нагородимо всіх реально причетних до цієї справи. Сподіваємося, після зради інтересів ККВ США нинішнім керівництвом, організація отримає справжнього козацького отамана!

Сайт „Нова Січ” продовжить впливати і відслідковувати ситуацію. Я ніяк не закінчу свою книгу про ті події! Ті події все відбуваються і відбуваються... А зараз ми всі, по різні сторони океану і кордонів йдемо спати. З вірою у світле майбутнє, через світле пиво.

Віктор Тригуб, редактор журналів „Нова Січ” і „Музеї України”.

                     Заява Петра Аброскіна

Генерал-полковник козацтва Петро Аброскін, Голова редакційної ради козацького журналу «Нова Січ», стурбований агресивними і односторонніми діями деяких гарячих голів з Росії стосовно викрадення і вивезення в РФ безцінних козацьких скарбів, названих козацькими регаліями.

Спецоперація з викрадення і перевезення регалій з музею Кубанського козацького війська повністю незаконна!

Не виконані умови козаків з відбудови і облаштування Собору О.Невського. Не створено музейних умов зберігання древніх експонатів. Немає дозволу на вивіз від засновників і опікунів музею. Одноосібне рішення особи, яка виконує обов*язки отамана ККВ у США - нелігітимне. Ця особа втратила право впливати на життя козацької громади ще у 2000 році. Не відбулося ніякого зібрання, яке б дало повноваження на виїзд. Краснодар не перейменовано! Вулиці і населенні пункти і досі носять імена комуністичних катів, які розстрілювали козаків на Кубані.

Намагання козаків провести законні вибори нового керівництва зірвано.

Справа розглядається американським судом.

Не розглянуто офіційні претензії України на передачу запорізької колекції у Ховеллі на історичну батьківщину.

Всі ці факти говорять про абсолютну незаконність викрадення музейних експонатів і можуть розцінюватися як акт культурного тероризму з боку Росії до США і України.

Козацька спільнота України обурена такими діями Росії і вимагає повернути регалії законним власникам - музею ККВ у Ховеллі.

Просимо офіційну владу США втрутитися у конфлікт і хоча б контролювати недоторканність власної території, майна американських громадян і організацій.

Просимо митні органи США запобігти вивезенню культурних цінностей з США.

ЖУРНАЛ «МУЗЕЇ УКРАЇНИ» засуджує піратські дії Росії в США!

Як можна будувати нормальні добросусідські відносини з державою, яка не зупиняється ні перед чим у своїх імперських амбіціях!

Таке враження, що влада і суспільство Росії живуть за законами і поняттями часів Івана Грозного. Люди розуміють тільки позицію сили!

Українські науковці давно обурюються жахливими порядками і проблемним доступом до російських архівів і музеїв.

Тепер відбувається взагалі безпрецендентна історія - офіційне викрадення з території США унікальних речей запорізького і Кубанського козацтв всупереч волі опікунів і засновників музею ККВ у Ховеллі, штат Нью-Джерсі.

Офіційна російська влада знає про умови старих Кубанців -прибрати пам*ятники Леніну, переменувати Краснодар та інші міста краю, зняти імена комуністичних катів з назв вулиць, створити належні умови для зберігання регалій.

Як російська влада буде пояснювати світовому співтовариству і державним органам США факт крадіжки музейних експонатів - незрозуміло. І чи буде пояснювати?

Дивує аморфність і безпринципність української влади, підконтрольної Президенту Ющенку. Таке враження, що ці безцінні кадри взагалі нічого не можуть.

Журнал «Музеї України» висловлює свій рішучий протест проти дій Росії і вимагає повернути регалії у музей ККВ у Ховеллі.

Просимо козаків-кубанців у США терміново провести з*їзд і дати принципову оцінку діям нинішнього, нелігітимного керівництва організацією. Через суд повернути регалії козаків у музей Ховелла!

Журнал «Музеї України» 

 

Ось  як відреагував інтернет. Першими спрацювали журналісти Обкому.

Кража украинских исторических реликвий как государственная политика России

С точки зрения исторической правды, современная Россия имеет такое же отношение к Киевской Руси, как США к Великобритании. Но в отличие от Вашингтона официальная Москва никогда не стеснялась воровать чужие исторические реликвии, для мифологизации своего происхождения.

 

Сегодня Российское информационное агентство «Новости» распространило «радостное» для россиян известие. Вкратце оно выглядит так: «В Краснодар в пятницу приезжает делегация казаков-эмигрантов для обсуждения вопросов возвращения регалий Кубанского казачьего войска из США в Россию, сообщили в пресс-службе администрации Краснодарского края.

«Делегация казаков-эмигрантов, которая впервые приезжает в Россию с официальным визитом, прибудет в Краснодар в пятницу. Основной целью приезда является обсуждение с властями Краснодарского края вопросов возвращения из США регалий Кубанского казачьего войска», - сказал собеседник агентства.

По его словам, в ходе переговоров будут окончательно утверждены сроки возвращения казачьих регалий на Кубань, определено, кто будет их реставрировать, а также станет окончательно известно, останутся регалии на Кубани или после реставрации их вернут в США.

Регалии Кубанского казачьего войска находятся за границей 85 лет. Они были вывезены из Екатеринодара в 1920 году по решению Кубанского войскового правительства ввиду угрозы их захвата и уничтожения большевиками.

В 1949 году святыни кубанского казачества попали в США. Многие годы они хранятся в казачьем музее в городе Гэвелле штата Нью-Джерси. Среди экспонатов запорожские куренные значки, кубанские полковые знамена, георгиевское оружие и награды, золотая посуда, жалованная российскими императорами кубанским атаманам и главная историческая реликвия - грамота Екатерины Великой казакам-запорожцам на владение кубанскими землями».

Здесь стоит напомнить, что Кубанское войсковое правительство в то самое время приняло решение о вхождении в состав Украинской народной республики, что вызвало свержение кубанского правительства войсками Добровольческой армии, за чем последовал захват территории большевистскими бандами.

А сегодня, конечно же, можно было бы порадоваться за такое знаменательное событие на кубанских землях, как возвращение исторических артефактов, - если бы те реликвии, о которых идет речь, не были банально украдены при помощи российских спецслужб, сокрывших награбленное на территории Консульства России в США.

Все дело в том, что на экстерриториальной площади РФ в США эти исторические реликвии оказались в результате грабительского налета сотрудников российских спецслужб на музей Кубанского казацкого войска в Ховелле (Гэвелле), штат Нью-Джерси, США.

На днях грубо взломав двери и печати, грабители проникли в помещение музея и вынесли пакеты с так называемыми казацкими регалиями, среди которых вещи, оружие, документы времен Новой Сечи, относящихся исключительно к истории Украины, но никак не России.

Среди украденного уже выше упомянутые грамоты о передаче Кубани Запорожским казакам, булавы, флаги, клейноды, оружие запорожцев...

Как утверждают СМИ США, все украденное находится в консульстве России в США (подробнее читайте на сайте www.novasich.org.ua).

Вся эта история началась не сегодня и, очевидно, была инспирирована властями и спецслужбами России. Но зато уже сегодня в судебных инстанциях США находятся иски потомков кубанских казаков о признании нелегитимности всех решений самозванного атамана Кубанцев Певнева, который незаконно присвоил себе этот титул еще в 2000 году (год коронации Путина на царство), а сейчас под этим прикрытием пытается оформить передачу исторических реликвий в пользу России.

Также можно говорить и о дерзкой краже официальными представителями нынешней российской власти собственности организаций и частных лиц США прямо на территории США, что по американским законам является составной частью прямой агрессии.

Поэтому американские казаки украинского и кубанского происхождения официально потребовали от властей США заблокировать всю дипломатическую почту Посольства России в США, которая превышает размер обычного конверта.

Конечно, стоит задаться вопросом, что было бы, если бы сотрудники Посольства США провели подобную операцию на территории России с похищением исторических раритетов? Но это вопрос риторический, поскольку на такие действия способна только Россия. Та самая Россия, которая во время Второй мировой войны похитила в Европе не только «золото Шлимана», но и многие другие достояния мировой культуры, и которые сейчас не просто лежат в запасниках российских музеев, но к ним до сих пор не имеет доступа мировая общественность. И кто бы что ни говорил о пользе или вреде реституции, но сокрытие Россией исторических реликвий от человечества является преступлением против этого самого человечества. К сожалению, это справедливо и в отношении многих предметов исторического наследия Украины, похищенных и во времена царской России, и при большевиках, а ныне позорно утаиваемых московскими властями.

Поэтому, наверное, к этому процессу уже пора подключиться и самому главному хранителю украинских древностей, научившемуся свободно и без словаря читать по-трипольски. Иначе наследие предков уголовно-варварскими методами сгинет и сгниет на просторах беспредельной России.

В.Скиба

Потім дав матеріал «Майдан»,« Фром-юа», Тема... Журналісти зацікавилися...

                Заява журналу «Нова Січ»

про викрадення російськими дипломатами реліквій Запорізького козацтва

Днями відбулося безпрецендентне і абсурдне дійство.

Спецгрупа з колишніх чи нинішніх бойовиків ГРУ Росії, здійснила зухвалий напад на музей Кубанського козацького війська в Ховеллі, штат Нью-Джерсі, США.

Брутально зламавши двері і печатки, грабіжники проникли в приміщення музею і винесли зазделегідь приготовані для них пакунки з так званими козацькими регаліями, серед яких речі, зброя, документи часів Нової Січі.

Вже знаємо, що поцуплені грамоти про передачу Кубані Запорозьким козакам, булави, прапори, значки, зброя запорожців...

Як повідомили газети Кубані, вкрадене знаходиться в консульстві Росії в США. Подробиці на сайті «Нова Січ». www.novasich.org.ua

Ходять чутки, що нинішнє керівництво Краснодарського краю виділило на цю спецоперацію 5 млн. дол.

Нагадуємо, що 7.10.2006 року були збори козаків, зафіксовані поліцією, був позов до суду про визнання нелігітимними всіх рішень так званного отамана Кубанців Певнева, який нелігітимний з 2000 року.

Можна говорити про зухвалу крадіжку офіційними представниками нинішньої російської влади власності організацій і приватних осіб США з території США!

А це можна розцінювати тільки так!

Вимагаємо від офіційних осіб США блокувати всю дипломатичну пошту Посольства Росії в США, яка перевищує розмір звичайного конверту!

Просимо провести всебічне розслідування цього інценденту і дати йому належну правову оцінку.

Якби Посольство США провело подібну операцію на території Росії, як би це назвала російська преса?


Сторінку прочитано: 907 раз

Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повернутися назад


Міжнародний козацький журнал

Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

Редакція: Запоріжжя-Київ

Україна - це Європа!

 

 e-mail: novasich@ukr.net

Головний редактор - полковник козацтва

Віктор Тригуб

Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

Юридичний супровід - 

Іван Макар

Представник у США -  Американське козацтво

Представництва:

Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

Голова Ради - Констянтин Стасюк 


Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

http://www.museum-ukraine.info/

  

Опитування
За кого голосувати?
За владу
За опозицію
Не піду
Маленька партія снайперівВсього голосів: 2992
Результати опитуванняЛічильники

На початок сторінки

Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
Генерація сторінки: 0.128 с. Всього 8 запитів до бази.

Админ.панель