Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Герої козацького руху

С.В.Цапенко -

Герой козацького руху

Отаман Американських козаків, генерал-лейтенант козацтва Сергій Володимирович Цапенко удостоєний найвищої нагороди Всеукраїнської акції "Лідер народної довіри" - звання "ГЕРОЙ КОЗАЦЬКОГО РУХУ"!


Підписана стаття є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

 
ПошукДрузі і музеї

Універсальна газета

CanadaUA-news

http://nato-uainform.do.am/

Журнал "Музеї України"

Лідер народної довіри

Стародубська республіка 

http://heute.do.am/  

Музей В.Тригуба

Секунда - газета

http://mazepa.do.am/ 

http://lyman.do.am/index/0-1

Музей К.Стеценка

Музей Садиба Попова

Село Осикове

Ігровий журнал

Музей І.Козловського 

Канівський музей

Музей Г.Кочура

Музеї Переяслава

Музей Г.Сєдова

Музей І.Труша

Березова Рудка

http://ivanchenko.do.am/

Антикварна біржа

http://frk.do.am/ 

http://mpssng.do.am/

http://isv.at.ua/

http://pravda-sng.moy.su/

http://donechyna.at.ua/

http://rukas.at.ua/

http://snayper.do.am/

http://lutckzam.do.am/

http://kazahd.do.am/

http://novpetr.do.am/

http://bulat-museum.do.am/

http://kurilex.at.ua/

http://getmanps.at.ua/

http://nasamomdele.do.am/

http://sledopit.do.am/   

http://novpetr.do.am/
ЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

і

Таємниці козацьких регалій-8

Таємниці козацьких регалій-8

ІНТРИГИ ДОВКОЛА КОЗАЦЬКИХ РЕГАЛІЙ

Довкола процесу повернення козацьких регалій, що зберігалися в музеї Кубанського козацтва у Ховеллі, знову щось незрозуміле!

Нагадуємо, що на початку жовтня, частину унікальної колекції, що належить США, викрали дипломати і шпигуни Росії. Всупереч рішенню судів США, протестам козацької спільноти... Спецгрупа зірвала пломби, відключила сигналізацію і на авто з дипломатичними номерами РФ вивезла музейні експонати в Посольство Росії у Вашингтоні, де вони і лежать.

Спецслужби США і Держдепартамент США спрацювали оперативно. У процес повернення регалій особисто включилися найвищі посадовці Америки – Держсекретар і Президент.

Проти нелігітимного керівництва ККВ США, що сприяло іноземним спецслужбам на території США, порушено ряд карних справ. Розглядається питання скорого повернення викраденого у музей у Ховеллі.

Журнали „Нова Січ” і „Музеї України”, які вимагають передати частину колекції запорізького періоду Державі Україна, фактично святкують перемогу.

Офіційна українська влада зберігає олімпійський спокій, роблячи вигляд, що проблема повернення культурних цінностей їх не хвилює. І на тому дякуємо, хоч не заважаєте...

Несподівано у справі виник новий фігурант – народний депутат Юрій Артеменко, що вдогінку народному депутату Ользі Боднар, надіслав запити і звернення до виконавчої влади. О.Боднар, крім запитів ще й розробила проект Постанови Верховної Ради України про створення спеціальної комісії з повернення культурних цінностей. Постанова пройшла експертизу, обговорення, і сподіваємося днями буде прийнята.

Ю.Артеменко, надававши купу дивних інтерв*ю пресі, залучає до процесу повернення благодійний фонд „Хортиця”, створений одноіменним горілчаним брендом.

Фонд самовільно формує якусь дивну групу, що повинна вилетіти в США і від імені ДЕРЖАВИ УКРАЇНА, вивчити ситуацію, провести переговори... До процесу начеб-то долучилася дивна реліктова інституція Держслужба з контролю за переміщенням культурних цінностей.

Американські козаки, налаштовані на припинення конфлікту радісно налаштувалися на зустріч. Нарешті прибуде хтось офіційний, поцікавиться, морально підтримає, означить державну позицію... Це за 7 місяців гучної інформаційної війни і затятої ідеологічної міждержавної сутички!

Ага, дочекалися... По-перше, склад делегації... Ні, про склад нічого писати не будемо... Це щось і хтось...

По-друге, люди, виявляються, вирішують власні питання як особистого, так і комерційного характеру. Регалії їм якось особливо і не цікаві!!! І повноважень не мають!

То для чого було паркан городити! Піднімати інформаційні хвилі, організовувати дивні зустрічі? Це для того, аби швидко візи отримати? Ми сподівалися, що до США вилетить заступник директора Національного заповідника „Хортиця” Максим Остапенко. Ні, сидить у Запоріжжі... То хто полетів? І для чого прикриватися святою темою регалій?

Ми витратили на цю історію купу власного часу, грошей, нервів, здоров*я. Реально і конкретно ризикували. Ми фактично перемогли!

Україна за крок до перемоги! І от виникають дивні фонди, дивні люди, і ситуація, внаслідок якої  Україна знову програє? Від імені Держави нікому займатися цією справою?

Журнали „Музеї України” і „Нова Січ” вже вкотре звертаються до вищих органів державної влади з вимогою, проханням, зверненням, мольбою! Хлопці! Ну, хоч хтось у тих довгих владних коридорах є патріотом з реальною дієвою державницькою позицією?

Ну, невже не можна відправити до США повноважну державну делегацію? Що важко вивчити питання, домовитися з Росією? Офіційно подякувати владі США за сприяння? Розпочати ОФІЦІЙНИЙ процес повернення козацьких святинь на міждержавному рівні? Скільки ще років повинно пройти, скільки урядів повинно змінитися?

Чому державній владі Росії це треба, вони готові за ті регалії мало не війну із США розпочати. Чому вищі керівники США розуміють важливість козацьких регалій як для національних інтересів США, так і України, йдуть на крайні кроки? І чому так звана українська влада не хоче відбуватися навіть формальними кроками?

Що можна сказати про групу українських патріотів, згуртованих довкола сайту „Нова Січ”, що на власних нервах витягують цей болісний і скандальний процес повернення регалій. Та вже сил нема! Вже і пиячили, і сварилися, і розділялися групами, які короткими перебіжками рухалися то у міжнародний інформаційний простір, то у великий кінобізнес... Вже втомилися давати інтерв*ю. Вже якось не в кайф формувати якісь комітети, що почали жити власним життям. Набридло створювати легенди нашого часу. Ми просто хочемо одного. Аби козацькі регалії були повернуті в музей Ховелла і після необхідних процедур і переговорів ЗАКОННО були переправлені до державного музею України. От тільки як примусити включитися в процес офіційну українську владу?

Ну, а поки що довкола повернення регалій одні інтриги. На жаль. І чітка проукраїнська позиція офіційного Вашингтона. На щастя...

Хочемо вибачитися перед проукраїнськи налаштованими американськими козаками. Ці всі інтриги не від нас! Обіцяємо власними скромними силами знайти винуватців нинішньої ганебної ситуації і виставити їх перед громадськістю.

Залишається тільки віра у якусь вищу справедливість і маленькі сподівання на ефектну роботу нашої влади.

Віримо, що духовні скарби українських козаків повернуться на рідну землю. Попри всі оці негаразди і інтриги!

Про ситуацію з козацькими регаліями

На адресу журналів "Нова Січ" і "Музеї України" надходить чимало запитів про долю козацьких регалій, викрадених спецназом ГРУ РФ з музею Кубанського козацтва у Ховеллі, США.

Нагадуємо, що викрадено не все! Переважна кількість речей, що стосуються Січового періоду, так і залишилась в опломбованому музеї в штаті Нью-Джерсі. Ось за них і треба активно боротися українській владі. На жаль, ті люди, які нині займають високі кабінети на Банковій та Грушевського, переймаються зовсім іншими проблемами...

Американське козацтво і два маленькі українські журнали "Музеї України" і "Нова Січ" залишилися наодинці з гігантським державним монстром, яким є Російська Федерація. Ми задіяли всі свої можливості, ресурси, контакти, залучили пресу, патріотичну інтернет-спільноту, діаспору... Як нам не вистачало хоча б мінімальної підтримки і уваги з боку Української Держави! Не дочекалися.

В грудні 2006 року викрадені регалії, було вивезено з Генерального Консульства РФ в Нью-Йорку, до Москви.

Ми очікували, що хоч на цьому етапі розпочнуться нормальні переговори з Росією. Наївні...

Кремль чекав майже чотири місяці. Ні Секретаріат Президента, ні МЗС, ні Мінкульт НІЧОГО реального для повернення регалій не зробили!

У той же час губернатор Кубані Ткачов і отаман Кубанського козацтва Громов, вперто обходили кабінети, збирали підписи, когось переконували. Нарешті, їм віддали речі і грамоти російського періоду.

Мабуть всі бачили те дійство, що щедро висвітлювалося провідними російськими телеканалами! Спецрейс. Помпезна зустріч регалій в аеропорту. Неймовірний козацький парад наступного дня. Обіцянки зробити музей. Оце і є нормальний державний підхід.

Що ж зробила для повернення офіційна українська влада? Нічого! Якби не купка ентузіастів-патріотів, Росія давно і тихо загребла  ВСЕ!

Як нам стало відомо, Громов самовільно перевіз до Краснодару і комплект булав козацької старшини. А головне, фактично викрав печатку Війська Запорозького! Ми будемо домагатися повернення цих речей через американський суд штату Нью-Джерсі.

Не думайте, що все так просто. Деякі цінні речі Запорозького періоду ще, здається, в Москві. Скоріш за все, їх передадуть Україні. Враховуючи, що тими питаннями дуже переймається один заполітизований козацький діяч, ми розуміємо, КОМУ передадуть деякі речі з колекції музею Кубанського козацтва. Ось почнуться вибори, якщо почнуться, і всі все побачать... Головне, аби регалії, хоч якась їх частина, потрапила в Україну! До музею з Національним статусом!

Вигулькнуло дуже багато розумних, які почали нас повчати, у чомусь звинувачувати. А де ви були раніше? Чому не стали поруч з нами у найкритичніші моменти? Адже ми ні від кого не ховалися, постійно закликаючи до співпраці! Якщо хтось хоче кинути виклик всім отим спецназам, ГРУ, ФСБ, російським губернаторам, Кремлю, врешті решт, спробуйте! Допоможемо порадами. Ми всі реально ризикували власним життям. Боролися до кінця. І, вважаємо, морально, перемогли. Повторюємо, якась частина регалій Січової доби все-одно повернеться в Україну!

Росія, після цієї історії підтвердила репутацію терористичної держави. Україна показала, що є європейською державою.

Сподіваємося, у найближчі роки, в Україні постане справжня українська влада. Ми законними, цивілізованими методами, повернемо ОСНОВНІ скарби запорожців з Ховелла!

Все буде добре! Просто, зачекаємо!

Україна переможе!

Журнали "Музеї України" і "Нова Січ"

ТАЄМНИЦЯ КОЗАЦЬКИХ РЕГАЛІЙ - реферат!тип работы Реферат
количество скачиваний 32
дата добавления 11.01.2007
размер 1247,45 Кб

http://www.5ballov.ru/referats/preview/74285/3

Редакції журналів "Нова Січ" і "Музеї України" перестали дивуватися. Не встигаємо! Щодня пошта, преса, інтернет, телефони приносять таку кількість новин, більшість з яких сенсаційні, що виник якийсь дивний імунітет. Крім того, що те все треба прочитати, вислухати, осмислити, потрібно щось і написати... Ритм просто неймовірний. Це при тому, що ми майже нікуди не виходимо! Живемо у віртуальному просторі.

Нагадуємо, що сайти журналів Нова Січ і Музеї України, всі ті сім сайтів, які ми наповнюємо, робляться силами двох людей. Зрозуміло, допускаємо неточності, помилки... У нас відсутні коректори, літредактори. Все йде "з коліс". Хоча, слід вибачитися за огріхи, що ми і робимо.

Виявляється, наш скромний труд оцінили не лише вибрані цінителі історії. Кілька спеціалізованих сайтів, які розміщують реферати, зробили геніальний маркетинговий хід - розбили сайтову книгу редактора журналів "Нова Січ" і "Музеї України" Віктора Тригуба на частини, і подають як реферат про козацькі регалії! Навіть назву не змінили!

-Звичайно, мені приємно,- сказав Віктор Тригуб, - Я якось звик, що реферати пишуть про роботи класиків. Ніколи не думав, що мої скромні зусилля з написання різноманітних статей з козацької історії, дістануть таку високу оцінку! Хай діти вчаться! Особливо російські...

Як нам вдалося дізнатися, найбільшою популярністю у школярів і студентів, користується відкритий лист полковника козацтва В.Тригуба Кубанським козакам. На одному листі редактор журналу "Нова Січ" виклав всю історію козацтва, у тому числі Кубанського, розкритикував всю владу Росії і України, викрив інтриги єврейської мафії, ще й розповів про неймовірні пригоди козацьких регалій. Коротко, зрозуміло, яскраво.

Найбільший подив викликає те, що погляд Тригуба на історію, розміщено на... російському сайті! Можна уявити реакцію викладачів російських вузів, на гострі випади проти Путіна і його режиму. За це у сучасній Росії, можна і неприємності отримати...

Кажуть, що легендарні декларації Тригуба про Булатну революцію, Меч російської революції, Сіру Смуту, Супергероя, поступово стають в Росії народним епосом. З рук в руки передаються потріпані ксерокопії з поганеньким перекладом російською мовою.

-Мабуть треба зробити авторський варіант російського тексту, - повідомив В.Тригуб, - Чесно кажучи, оця дивна, напівзаборонена популярність в Росії, мене починає тривожити. Як і прогнози про Сіру Смуту, що вже почалася. Нагадую, що Меч російської революції вже в роботі!

Таке враження, що Тригуб потихеньку стає буревісником якихось революцій, творцем невизнаних республік, автором міжконтинентальних історичних розслідувань, які чомусь моментально перетворюються у гучні міжнародні скандали, легенд і казок.

Цікаво, ким стануть студенти, виховані на такій літературі?

Революціонерами!?

Козак-інформ

Кінець операції "Козацькі регалії"

Міжнародна козацька спільнота в шоці. Викрадені спецслужбами Росії регалії Кубанського козацького війська, доставлені в Краснодар. Але, не всі... Певні речі Запорожців ще у Москві. Чи спрацює українська влада? Прийшли до фіналу. Нагадуємо основних дійових осіб: Президенти США, РФ, України, козаки, журналісти, спецслужби... Легенди виникають на очах...

Ця історія почалася після розгрому Запорізької Січі. Моральні цінності запорожців - ікони, грамоти, булави, книги, зброя, були врятовані козаками. Їх перевезли на Кубань, подаровану українцям Катериною. Скарби зберігалися в Соборі О.Невського до 1918 року. Рятуючи від комуняк, регалії перевезли до Сербії. Потім Німеччина. З кінця сорокових років, скарби перевезли до США, де в Ховеллі, штат Нью-Джерсі, діє музей Кубанського козацтва.

Влада Кубані намагалася видурити регалії в американських кубанців. Ті не погоджувалися.

З весни 2006 року, від дослідниці козацтва із Запоріжжя Людмили Маленко, про неймовірну історію регалій дізнався київський журналіст Віктор Тригуб, який очолює журнали "Нова Січ" і "Музеї України". Він заручився підтримкою отамана Американського козацтва, колишнього киянина Сергія Цапенка. Вирішили спробувати чесно розділити регалії - предмети українського періоду повернути в Київ, кубанські - до Краснодару. Несподівано, благородна культурологічна ініціатива перетворилася на крутий шпигунський детектив.

До процесу долучився губернатор Кубані Ткачов і отаман Кубанського козацтва Громов. Ця солодка парочка вже гриміла з дурнуватою геополітичною ініціативою побудови безглуздої дамби на Тузлу. Ткачов вирішив балотуватися у президенти Росії, і гучна піар-акція з поверненням регалій була дуже доречною.

В інтернеті розпочалася ціла ідеологічна битва. Віктор Тригуб залучив до справи депутатів Верховної Ради, діаспору, журналістів багатьох країн... Сергій Цапенко провів велику роботу в козацьких організаціях США.

Українську ініціативу підтримала переважна більшість козаків США, керівники Донського козацтва (в Ховеллі лежать прапори донців), ряд козацьких структур Росії і України, у тому числі, прогресивно налаштовані козаки Кубані...

Тоді, в надрах кубанського ФСБ визрів сміливий план. До США відправили спецназ у складі 9 чоловік! Американські спецслужби, які відслідковують подібні операції, насторожилися.

У цей час в Кубанському козацтві США відбувся розкол, проросійських керівників відсторонили. До суду подали скаргу. Суд Нью-Джерсі постановив опломбувати музей і заборонив будь-які дії довкола регалій.

Краснодарський спецназ це не спинило. В жовтні 2006 року, під Покрову, спецгрупа на трьох автомобілях, один з яких виявився інкасаторським броньовиком, вночі прибула до Ховелла, зірвала пломби, зламала замки і ПОГРАБУВАЛА американський музей, вилучивши частину регалій. Під пильними поглядами спецгрупи контррозвідки ФБР, росіяни відвезли крадене в Генконсульство Росії в Нью-Йорку.

Дипустанова була блокована, закрилася на три дні. Спецназ терміново евакуювали. Сайт журналу "Нова Січ" детально поінформував про терористичний акт однієї ядерної держави, на території іншої. Вибухнув скандал міжнародного рівня.

Справа дійшла до Президента США Джорджа Буша, який особисто телефонував Путіну. Як виявилося, російський Президент нічого не знав про самодіяльність підлеглих. Росія пообіцяла врегулювати конфлікт.

Українські журналісти нагородили Д.Буша і Кондолізу Райс.

Обурені українські козаки і журналісти зробили ефектний контрхід - розпочали відновлювати Кубанську Республіку, нагадавши, що Кубань колись належала Україні, і дарча Грамота цариці Катерини, це підтверджує. Ідея дуже припала до душі багатьом кубанцям.

Почався новий скандал.

Стало відомо, що з Ховела викрали і таємничу скриньку з зашифрованими кодами до скарбів запорожців, які вони ховали на чорний день. Плюс зашифровані коди до скарбів Махна, Григор*єва і інших ватажків часів Громадянської війни, а також якісь записи, стосовно загадок Гетьманату Скоропадського.

Ось на це вже зреагували якісь спеціальні люди з України. В якихось там глибинах, якихось служб, створили суперсекретний відділ пошуків скарбів, який очолив суперпрофі полковник В-о А.К.

До Москви навіть їздила офіційна делегація на чолі з дуже поважним генералом. Велися перемовини, результати яких нам невідомі.

В грудні 2006 року, під скаженні гарантії росіян, чесне слово одних перших осіб, іншим, регалії таємно були вивезені з Генконсульства Росії в Нью-Йорку до Москви. Журналісти часописів "Нова Січ" і "Музеї України" про все це знали, але дали слово не повідомляти в ефір. Нічого ми не писали і про Кубанську Республіку...

 За цей час, стосунки між США і Росією, дуже зіпсувалися. В Україні продовжувався керований хаос між відділом ФСБ, який засів в уряді, і сектором ЦРУ з Банкової. "Казли, які заважають жити" нормальним людям, ділили владу, бабки і ще щось.

Ніхто на офіційному рівні не робив реальних кроків з повернення регалій запорожців з Москви. Адже регалії запорізького періоду, з Москви можна було забрати ще на початку 2007 року! Чому ніхто не переймається цією проблемою ні в Секретаріаті Президента, ні в МЗС, ні в Мінкульті?

В державі просто немає органу, який би займався розшуком і поверненням наших культурних цінностей, розкиданих світом. Всі намагання журналів "Нова Січ" і "Музеї України", створити відділ розшуку культцінностей при МЗС, Мінкульті, навіть окрему службу - проігноровано. Росіяни довго чекали хоч якихось спроб офіційного Києва з повернення регалій.

Ввімкніть телевізор, подивіться на тупуватий оскал нинішньої української влади всіх рівнів... Ну, що від них можна чекати!!! Всіх - геть!

Регалії зберігалися в секретному сховищі російського МЗС. Нещодавно, їх таємно перевезли до Кремля, де зі скарбами ознайомилися особисто Путін, Сліска, Жириновський і Ткачов.

Судячи з усього, Путін простив Ткачова, знову затвердивши того губернатором. Зрозуміло, що ніяких претензій на російський престол, останній не має.

Можливо, щось з викраденого, що стосується України, маленьке і поганеньке, гучно передадуть, наприклад, Януковичу. Може подарують музейні копії, про які вже повідомили. Холопи повинні отримати своє...

-Найбільше нас цікавила грамота Катерини про передачу Кубані. Є один колекціонер, з вищих органів державної влади України, який давав за неї 50 млн. доларів... - розповів редактор журналу "Нова Січ" Віктор Тригуб, - Цей документ має велике геополітичне значення. За великим рахунком, всі інші викрадені речі, стосуються російського періоду. Організувавши пограбування американського музею, офіційний Кремль дуже підставився. Україна в цій ситуації, отримала максимум позитивів, і я вважаю, морально перемогла!

-Вся ця історія зіпсувала імідж Російської Федерації у світі, - заявив генерал-полковник козацтва Петро Аброскін, - Адже всі ті речі можна було отримати звичайним бюрократичним шляхом. Україна у цій історії виглядає дуже достойно. Звичайно, оцінювати безграмотність і бездіяльність деяких чиновників з МЗС, Мінкульту і Секретаріату Президента, повинні слідчі, але, враховуючи черговий етап, чергової революції, це просто ніхто не зробить... Головне, ми створили красиву ситуацію, яка вже стала легендою. Суспільство зацікавилося українською історією. Згодом, будуть зроблені нормальні державницькі кроки з повернення. Все буде добре!

Нам стало відомо, що Президент США нагородив групу офіцерів ЦРУ і ФБР іменними золотими годинниками. За Ховелльську справу. Їх спецслужби спрацювали чітко, отримавши незаперечний факт незаконної діяльності Росії в інших країнах. Нагадуємо, що суд штату Нью-Джерсі просто призупинено. І що випливе на судових слуханнях - невідомо...

Президент РФ нагородив членів спецназу, керівників одного південного управління ФСБ, за ініціативність, мужність у поверненні духовних символів. Простив губернатора Кубані. Показав світу, що політика Росії сильно змінилася.

Український журналіст Віктор Тригуб написав сайтову книгу "Таємниці козацьких регалі", що користується неабиякою популярністю у відвідувачів сайту "Нова Січ". Отримав орден Золотий козацький хрест. Несподівано для себе, став експертом з діяльності світових спецслужб. На хвилі геополітичних інтриг, створив і очолив самопроголошену, невизнану Республіку Задунайська Січ, загублену десь у Румунії. Чим спровокував небачений скандал у Румунії, що закінчився імпічментом президента цієї країни.

Отаман Американського козацтва Сергій Цапенко, продовжує вишукувати козацькі скарби. Нещодавно, спільно з Тригубом, вони знайшли дивну реконструкцію шаблі Мазепи в Канаді. Був черговий скандал з Ермітажем, ФСБ Санкт-Петербургу... Знайшли 234 нерозпакованих ящики з архівами Мазепи... С.Цапенко взяв участь у торгах всесвітньовідомого аукціону "Сотбіс". Планує оприлюднити кілька сенсаційних наукових відкриттів...

За великим рахунком, всі отримали щось своє, досягши певних результатів. Найближчими днями, про цю історію напише чимало газет. Про те, що твориться на різноманітних форумах, говорити взагалі не будемо...

І про головне. Музей в Ховеллі вже давно опломбовано поліцією. Чи не час провести інвентарізацію? Те, що цікавило Росію, вони забрали, а от те, що залишилося, для українців дуже і дуже цікаве. Говорити більше не будемо. Сподіваємося, що особисто Президент України, патріоти України, які ще залишилися у владі, зроблять правильні висновки. Знайдуть і покарають винних. Створять нормальну державну структуру з повернення культурних цінностей, підтримають українські музеї...

Козацькі реліквії вціліли і прибули на козацьку землю. Їх охороняє 50(!) міліціонерів. На честь козаків буде створено новий музей. Виникла красива легенда, яка буде жити віками. В принципі, все нормально.

Ще раз наголосимо, в Краснодар переправлено не все... Дещо залишилося в Москві. Переговори продовжуються.

Історія не закінчилася! Історія завжди продовжується...

Наталка Іванченко, шеф-редактор журналу "Музеї України 

Керівництво Кубані звинувачують у міжнародному тероризмі

Організаторів пограбування американського козацького музею чекає судове переслідування!

Історія з викраденням містичних козацьких регалій з музею у Ховеллі (Нью-Джерсі, США), отримує сенсаційне продовження. В жовтні 2006 року 9 бійців ГРУ РФ, приписаних до секретного центру ФСБ в Краснодарському краї, звідки координується підривна робота проти України, Грузії, Чечні, нахабно пограбувала музей Кубанського козацтва в Америці. Було здійснено тяжкий кримінальний злочин. Група іноземців, що представляють спецслужби ядерної держави Росія, увійшовши у зговір з кількома громадянами США, здійснила викрадення культурних цінностей США в особливо великих розмірах.

Особливе обурення американських юристів, викликало демонстративне ігнорування офіційної ухвали суду Нью-Джерсі, що визнало нелігітимними повноваження проросійськи налаштованих керівників Кубанського Козацького війська США! Так званому отаману Певневу, було заборонено здійснювати будь-які дії від імені ККВ! Приміщення музею Кубанського козацтва в Ховеллі, за постановою суду, було опломбовано офіцерами поліції штату Нью-Джерсі.

На жаль, всі ці дії не зупинили злочинних намірів громадян Росії та їх кримінальних спільників з числа громадян США.

Музей було пограбовано! Те, що козацькі регалії викрадали офіцери російських спецслужб, знаходить пояснення. Але, як могла офіційна дипломатична установа РФ, якою є Генеральне Консульство Росії в Нью-Йорку, надати для здійснення кримінального злочину, який трактується як терористичний акт, спеціальний авторанспорт з дипломатичними номерами? Нагадуємо, спецназівці були озброєними і прибули на трьох автомобілях, один з яких - інкасаторський броньовик. Всі з російськими дипломатичними номерами!

Викрадені культурні цінності було відкрито перевезено в приміщення Генерального консульства! Тобто, російські дипломати зберігали крадене!

Враховуючи чисельні публікації в американській, українській, канадській, російській пресі, офіційні виступи і запити, в тому числі з парламентської трибуни, депутатів Верховної Ради України, керівники МЗС Росії прекрасно знали про скоєння злочину. Що може стати причиною початку процедури введення жорстких економічних санкцій проти Російської Федерації владою США і їх союзників.

Особлива роль в цій історії належить губернатору Кубані Ткачову і отаману Кубанського козацтва Громову. Саме ці люди є безпосередніми організаторами і керівниками безпрецендентного абсурдного дійства, що спричинило великі геополітичні зрушення, які мають негативне значення для Росії.

Вже зрозуміло, що найближчим часом, поновляться слухання у цій справі в суді Нью-Джерсі. До справи будуть долучені репортажі державного телеканалу РТР, інших ЗМІ Росії, про доставку викрадених культурних цінностей, що належать США, до Краснодару. І участь в урочистостях офіційних керівників краю!

Губернатору Ткачову і отаманам Певневу і Громову, загрожує цілком конкретне увязнення! Років на 200... Зрозуміло, що Росія не видасть своїх героїв. Але, враховуючи можливості Інтерполу, ці люди не зможуть покидати територію Росії, Білорусі і Казахстану...

Нині тривають переговори про передачу речей Запорізької Січі Україні. Можливо, Печатка Війська Запорізького, булави наших Гетьманів і отаманів, прапори Січі, теж в Москві... У Кремля з*являється шанс красиво вийти з скандалу, гучно передавши частину викрадених реліквій офіційній українській владі. От тільки якій гілці - помаранчевій чи біло-голубій? Накльовується чергова інтрига.

Непродумані дії в міжнародній політиці приводять до непередбачуваних, часто навіть катастрофічних результатів. І історія з козацькими регаліями, яка вже перетворилася на легенду, яскравий тому приклад.

Прес-служба журналів "Нова Січ" і "Музеї України"

 

 


Сторінку прочитано: 458 раз

Повернутися назад


Міжнародний козацький журнал

Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

Редакція: Запоріжжя-Київ

Україна - це Європа!

 

 e-mail: novasich@ukr.net

Головний редактор - полковник козацтва

Віктор Тригуб

Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

Юридичний супровід - 

Іван Макар

Представник у США -  Американське козацтво

Представництва:

Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

Голова Ради - Констянтин Стасюк 


Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

http://www.museum-ukraine.info/

  

Опитування
За кого голосувати?
За владу
За опозицію
Не піду
Маленька партія снайперівВсього голосів: 2992
Результати опитуванняЛічильники

На початок сторінки

Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
Генерація сторінки: 0.119 с. Всього 7 запитів до бази.

Админ.панель