Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Герої козацького руху

С.В.Цапенко -

Герой козацького руху

Отаман Американських козаків, генерал-лейтенант козацтва Сергій Володимирович Цапенко удостоєний найвищої нагороди Всеукраїнської акції "Лідер народної довіри" - звання "ГЕРОЙ КОЗАЦЬКОГО РУХУ"!


Підписана стаття є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

 
ПошукДрузі і музеї

Універсальна газета

CanadaUA-news

http://nato-uainform.do.am/

Журнал "Музеї України"

Лідер народної довіри

Стародубська республіка 

http://heute.do.am/  

Музей В.Тригуба

Секунда - газета

http://mazepa.do.am/ 

http://lyman.do.am/index/0-1

Музей К.Стеценка

Музей Садиба Попова

Село Осикове

Ігровий журнал

Музей І.Козловського 

Канівський музей

Музей Г.Кочура

Музеї Переяслава

Музей Г.Сєдова

Музей І.Труша

Березова Рудка

http://ivanchenko.do.am/

Антикварна біржа

http://frk.do.am/ 

http://mpssng.do.am/

http://isv.at.ua/

http://pravda-sng.moy.su/

http://donechyna.at.ua/

http://rukas.at.ua/

http://snayper.do.am/

http://lutckzam.do.am/

http://kazahd.do.am/

http://novpetr.do.am/

http://bulat-museum.do.am/

http://kurilex.at.ua/

http://getmanps.at.ua/

http://nasamomdele.do.am/

http://sledopit.do.am/   

http://novpetr.do.am/
ЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

і

Таємниці козацьких регалій-7

Таємниці козацьких регалій-7

ГОЛЛІВУД І КОЗАЦЬКІ РЕГАЛІЇ.БУДЕ ФІЛЬМ!

Історія наскільки потужна, і до речі, повністю правдива, що не могла не пройти мимо вже трохи заштампованих сценаристів Голлівуду. Особливо їх зацікавила доля грамоти цариці Катерини про передачу Кубані запорожцям і коди з координатами золотих кладів запорожців.

Дізнавшись про інтерес американців, на В.Тригуба вийшли і наші серіальщики, які теж зацікавилися найгучнішою міжнародною справою останніх років. Зрозуміло, на російські гроші вони знімуть трохи інше кіно...

Голлівуд зацікавився історією про козацькі регалії!

 

Історією збереження і викрадення українських козацьких регалій зацікавилися сценаристи Голлівуду. Для чого щось придумувати – готовий блокбастер.

З авторськими правами першої частини, від Катерини до 2005 року все зрозуміло.

А от ексклюзив про фантастичні події 2006 року, вибачте, але належить українцям. Нині обговорюється питання формату – або двосерійний фільм, або серіал. Або і те і інше. Чесно кажучи, фільм нам подобається більше...

 

-Ця історія дійсно фантастична, - говорить редактор журналів „Нова Січ” і „Музеї України” Віктор Тригуб, - Навесні 2006 року дослідниця козацтва Людмила Маленко дізналася, що у музеї Кубанського козацтва у Ховеллі (США), зберігаються унікальні скарби запорізьких козаків часів Нової Січі. І страхова і моральна вартість їх велетенська!

 

Справу ускладнювали козаки і чиновники з Кубані, які теж хотіли забрати всі регалії, у тому числі Українські у Краснодар.

Розпочалася справжня інформаційна війна. Наших журналістів підтримав отаман Американських козаків Сергій Цапенко і депутати Верховної Ради. Про регалії написала преса.

 

Тоді росіяни послали у США спецназ, який пограбував козацький музей і вивіз регалії в консульство РФ. Тут уже на дибки встали ФБР, ЦРУ і Держдеп США, які дружно підтримали українців і блокували регалії, які вже встигли перевезти у посольство РФ у Вашингтон. Всі ці події відслідковував маленький сайт журналу Нова Січ www.novasich.org.ua , який з подачі міжнародних спецслужб почав тонами оприлюднювати секретну інформацію. Росіяни починають відтупати. Ймовірно, реліквії повернуть в музей у Ховеллі.

 

До того, козацькі скарби були вивезені з останньої Січі, зберігались і доповнювалися в Краснодарі. 1918 року останній Кубанський отаман створив козацьку спецгрупу, яка вивезла регалії до Сербії, а в 40-х роках до США.

 

Історія наскільки потужна, і до речі, повністю правдива, що не могла не пройти мимо вже трохи заштампованих сценаристів Голлівуду. Особливо їх зацікавила доля грамоти цариці Катерини про передачу Кубані запорожцям і коди з координатами золотих кладів запорожців.

Дізнавшись про інтерес американців, на В.Тригуба вийшли і наші серіальщики, які теж зацікавилися найгучнішою міжнародною справою останніх років. Зрозуміло, на російські гроші вони знімуть трохи інше кіно...

 

Віктор Тригуб, що не бажаючи того опинився у самому центрі спершу міжнародного шпигунського, а тепер міжнародного кіношного скандалу, дещо розгублений. Вже не розуміє, чого боятися – шпигунів чи папарацці... Більш капіталістичний американський отаман Сергій Цапенко, взагалі вирішив створити мало не продакшн-студію із написання карколомних сюжетів і інформаційних приводів для міжнародної політики.

 

Віктор нагадує, що по ходу справи пише сайтову книгу „Таємниці козацьких регалій”, яка висить на сайті і твориться в режимі літературного реаліті-шоу. Ймовірно, вона і ляже в основу майбутніх фільмів.

 

Нині в США розгорається грандіозний скандал, який дістав назву регалійгейт.

Після цієї історії в світі різко підвищиться інтерес до нашого козацтва, його феноменів, таємниць, історії...

-Все це добре, - каже американський отаман Сергій Цапенко, - Публікації, кіно... ми ще не виконали свого головного обов*язку – не повернули регалії в Україну. Може хоч тепер українська влада почне для того щось робити?

 

Наталка Іванченко,

шеф-редактор журналу „Музеї України”

ЛЕГЕНДА ПРО КОЗАЦЬКІ РЕГАЛІЇ

 

Хроніка. Події.Версії

Сенсаційний скандал довкола козацьких регалій продовжується. На прохання колег-журналістів, які раптово і масово захворіли цією історією, і просто втомили наївними питаннями та проханнями про інтерв*ю, даємо хроніку і висновки.

 

 

Отож, після розгрому Катериною Січі, козаки зібрали все цінне і вирушили на Кубань. Цінності отримали назву козацькі регалії. Аж до 1918 року ті скарби зберігалися в Соборі О.Невського в Краснодарі, примножуючись регаліями власне кубанського періоду. Перед приходом комуністів, останній отаман зібрав спецгрупу, яка вивезла регалії в Сербію. Де вони успішно і зберігалися до 1944 року, коли до Белграду підішла Червона Армія, яка козаків просто знищувала. Постаріли члени спецгрупи переправили регалії до Німеччини і вже після війни – до США. Де у Ховеллі, штат Нью-Джерсі,  купили будинок і облаштували музей.

 

Після 1991 року, коли розвалився СРСР, Кубанські губернатори намагалися перевезти регалії до Росії. Козаки не дозволили, висунувши ряд умов. Декомунізація краю. Перейменування всіх міст і вулиць, що носять імена комуняк. Відтворення храму О.Невського і т.п.

 

Частина проукраїнськи налаштованих козаків з останніх хвиль еміграції, намагалася організувати передачу запорізької частини колекції Україні. На жаль, наші дипломати з консульства у Нью-Йорку, цей момент злочинно прогавили.

 

Активізували його новий губернатор Кубані Ткачов та отаман Громов (що як кажуть насправді Грумич, і є етнічним євреєм). Крайова влада навіть відбудувала собор О.Невського.

 

 

Знову почали вимагати регалії.

За процесом спостерігала відома дослідниця козацтва із Запоріжжя Людмила Маленко, яка будучи справжньою українською патріоткою намагалася привернути увагу до події запорізької влади. Безрезультатно. Всі ми знаємо, хто і як править Запоріжжям... Л.Маленко створила потужний сайт „Історія козацтва”, де коротко, як науковець, виклала ситуацію.

 

В США основним лобістом повернення запорізької частини регалій став отаман Американських козаків Сергій Цапенко. Він безрезультатно звертався до наших дипломатів.

 

Навесні 2006 року ми створили сайт журналу „Нова Січ” www.novasich.org.ua  який почали хаотично наповнювати інформацією про історію козацтва, сучасні організації...

 

Через інтернет познайомилися з Л.Маленко. Вона розповіла про регалії.

Враховуючи те, що сайт Нова Січ роблять старі журналісти, козаки, піарники, політтехнологи, українські патріоти, тема просто лягла на душу. Ми написали відкритий лист С.Цапенку. Той відгукнувся. Ми вивчили ситуацію. Зрозуміли, що діяти треба потужно і негайно. Написали листи всій верховній владі. Нічого. Надрукували відкриті листи. Нуль. Звернулися до знайомих депутатів парламенту. Ті зацікавилися. Активно включилася в процес тільки депутат від БЮТ Ольга Боднар. Разом ми провели кілька резонансних прес-конференцій, виступів в пресі. Ольга Борисівна написала листи, запити. Розробила проект Постанови ВР про створення спеціальної комісії з повернення культурних цінностей, що як ми сподіваємося, буде скоро створена.

 

Якось там почали рухатися наші дипломати. Цікаво, що керівництво тодішнього Мінкульту, не те що не допомогло, а навіть відкрито шкодило.

Зрозуміло, всі ці дії висвітлювала як наша так і світова преса. Ми вдячні сайтам „Тема”, Обком, Аратта, газетам „Газеті по-українськи”, „Вечірній Київ”, „Голос України”, „Україна молода”, „Сегодня”, ТРК „Київ”, Інтер, КДТРК, радіостанціям, агенції Інтерфакс, що нас підтримали. Дякуємо! Без Вас, колеги, було б важко...

 

Російська сторона (Ткачов і Громов), теж виявляються слідкують за пресою...

 

Справа у тому, що скоро в Краснодарі будуть вибори, де за чутками буде балотуватися один олігарх... Краснодарці форсували події.

У цей же час, незгідні з проросійською позицією отамана Кубанців за кордоном Певнева, козаки провели розслідування і довели, що Певнев нелігітимний з 2000 року. Сформувалася  група, яка висунула аксакала козацького руху Петра Батенка, що досить позитивно ставиться до передачі регалій Україні. Наш сайт Нова Січ розпочав інформпідтримку нашого кандидата. Що враховуючи наш досвід у виборах в Україні не важко. Ініціативна група звернулася до американського суду з вимогою позбавити Певнева владних повноважень і опечатати музей. Що і було зроблено поліцією.

 

Справа в тому, що Певнев з родичами, фактично приватизували музей, не пустивши туди навіть наших дипломатів...

 

 

ШПИГУНСЬКА ЧАСТИНА

 

Далі починається найцікавіше.

Краснодарський губернатор з отаманом, розуміючи, що виходить собор відбудували даремно, ще і вибори без регалій програють, дуже активізувалися.

 

Як ми зрозуміли, операцію узгодили десь в Кремлі, або біля нього.

Перед цими подіями сайт Нова Січ звернувся до старих грушників з проханням змоделювати ситуацію. Ось їх прогноз. Спершу наїдуть на незгодних американців, а потім просто регалії викрадуть. Так і сталося. Всіх незгідних з Певневим почали залякувати. Зламали сайт С.Цапенка. Не допомогло.

 

А потім наш сайт почав отримувати суперексклюзивну інформацію. Про приїзд 9 експертів  з РФ у США. Про прибуття 6 з них у Ховелл. Як козаків з Краснодару. Навіть про те, з якими вони документами...

 

Однієї вересневої ночі, до опечатоного поліцією США приміщення музею ККВ у Ховеллі прибули три авто з дипломатичними номерами Росії. Де ймовірно були туристи-експерти. Печатки було зломано. До спеціально підігнаного броньовика (!) загрузили пакунки із зазделегідь відібраними регаліями. Автомобілі красиво відбули до Генконсульства РФ.

 

Як не дивно, наш сайт дізнався про це одним з перших. Ми гнівно виступили. Інформацію підхопили інші ЗМІ. Перелякані росіяни навіть закрили на три дні консульство (і це знаємо). Ось тут наступила кульмінація. Як пояснили нам колишні грушники, це і було головне для американців. Вони намагалися вирахувати нелегальні канали переправки російськими шпигунами до Росії всього того, що не можна вивезти диппоштою. Можливо, і та і інша сторона шукала „кротів”.

 

Містери Сміти повідомили нас, що в дипломатичній пошті Посольства РФ нічого схожого на регалії не було...

 

Варіанта два. Або росіянам вдалося обхитрити ФБР і вивезти регалії таємно. Або вони так і залишилися в консульстві.

 

На жаль, Сміти мовчать. Або самі не знають, або щось задумали.

Як нам пояснили, наш сайт став дуже зручним інформрупором миттєвої дії з третьої країни.

 

Коли шок у всіх трохи пройшов, зливати інформацію почали вже росіяни. Це є у нас на сайті, погуляйте інтернетом. Вони тихо натякнули, що регалії вже в Москві і віддавати їх в Краснодар ніхто не буде. Ми їх поправили, що регалії крадені і дали купу документів. Знову тиша.

Судячи з усього, щось вони невелике все-таки переправили. Типу грамоти Катерини про передачу Кубані запоріжцям. А інше так і лежить в консульстві. Навіть якщо та частина вже в Росії, офіційно виставити крадене вони не зможуть. Доведеться повертати за судовим рішенням.

Кумедний факт – ветерани радянських спецслужб просили нас висвітлювати саме цю історію російською мовою – втрачають час на переклад. Але, будучи переконаними українськими націоналістами, ми на зло врагам, продовжуємо писати українською. Кажуть, вони вже звикли. Та і кубанці також.

 

Ще один кумедний факт. Тільки на нашому сайті щось з*являється з назвою козацькі регалії, або це словосполучення є в тексті, протягом короткого проміжку часу на сайт заходить 30-32 відвідувача. Адреси одні і ті ж. З США, Росії і України. От зараз поставимо, хто не спить, перевірте. Як кажуть, прикол...

 

Тому ми постійно і дякуємо інформспонсорів з ЦРУ, ФБР, ФСБ, ГРУ, СВР, ООН і інших поважних структур. За розкрутку сайту і посилену увагу народів трьох країн до повернення козацьких регалій, козацької історії.

Що сказати про дії помаранчевої і голубої влади? Нічого хорошого говорити не хочеться. Не здатні ні на що. Потрібен новий майдан. Всіх з пляжу! До влади треба привести поміркованих професіоналів українських-націоналістів.

 

Нині видатний єврейський отаман кубанських козаків ребе Грумич (як класно і сенсаційно звучить!), розродився якимись інтерв*ю з погрозами на нашу адресу. Хочемо заспокоїти – недовго бути отаманом залишилося.

До речі, після цієї історії, група ентузіастів створила комітет „Кубань з Україною!”. Ініціюють процес повернення ісконно українських земель Кубані до складу матері-неньки України.

 

Дозволяють же собі Грумичі лізти в наш Крим, на Тузлу, в Донбас... Таке у нас враження, що Кремлю це все дуже не сподобалося.

Днями до США вилітає спецгрупа з науковців України, створенням якої опікувався нардеп Ю.Артеменко. Проведуть розвідку. Може що нового і дізнаються.

 

Ми ж продовжуємо довбати нашу незрозумілу нікому владу вимогами на державному рівні зайнятися поверненням залишків регалій з Ховелла.

Дуже невдячна, скажу я Вам справа... Хоча, книгу „Таємниці козацьких регалій” я вже майже закінчив. Висить на сайті.


Голлівуд зацікавився історією про регалії!

 

Історією збереження і викрадення козацьких регалій зацікавилися сценаристи Голлівуду. Для чого щось придумувати – готовий блокбастер.

З авторськими правами першої частини, від Катерини до 2000 року все зрозуміло.

А от ексклюзив про фантастичні події 2006 року, вибачте, але належить нам. Нині обговорюється питання формату – або двосерійний фільм, або серіал. Або і те і інше. Чесно кажучи, фільм нам подобається більше...

 

Хоча, це лірика.

Ми і досі не повернули козацькі регалії часів Нової Січі! Це головне. Але, ми їх повернемо! Хай навіть за голівудські гонорари!

Історія продовжується!

 

Віктор ТРИГУБ, редактор журналу „Нова Січ”, полковник козацтва.

 

ПРЕЗИДЕНТ США ДЖОРДЖ БУШ – лауреат відзнаки „ЛІДЕР ВІЛЬНОГО СВІТУ”

 

Писати про Джорджа Буша, Президента США, з одного боку легко, з іншого майже неможливо. Син колишнього Президента Джорджа Герберта Уокера Буша (старшого), свого часу губернатор Техасу. Нині – 43-й Президент Сполучених Штатів Америки.

Це людина, яка фактично щодня з`являється на телеекранах майже всіх країн світу. Людина-символ. Людина-легенда. Хтось його любить, хтось ненавидить...

 

 

Як би там не було, Джордж Буш реально впливає на світову політику, часто один вирішує найскладніші глобальні проблеми. На жаль, відсоток людей, які прихильно ставляться до діячів такого рівня, завжди менший тих, хто ставиться до лідерів планети негативно... І це є об`єктивна реальність. На жаль... Ще досить недавно, ми критично сприймали те, що робить Джордж Буш.

 

Але, волею випадку були втягнуті у карколомну історію з врятуванням і поверненням козацьких регалій часів Нової Січі, на історичну батьківщину легендарного козацького руху, колискою якого стала Україна.

 

Після розгрому останьої Січі, українські козаки, що тоді були елітою військової і філософської школи, перевезли на неосвоєні тоді землі Кубані, свої скарби. Книги, ікони, зброю, коштовності... Все це зберігалося і доповнювалося в славному місті Краснодар,яке, разом з краєм, приєдналося до Української Народної Республіки. Коли у 1918 році на Кубань увірвалися дикі банди більшовиків, останній отаман створив таємну спецгрупу, яка вивезла регалії в братню Сербію, а потім, у 1944 році, до Німеччини. Наприкінці сорокових, регалії перевезли до США, де вони і зберігалися в музеї Ховелла, штат Нью-Джерсі.

 

З весни 2006 року між козацькими організаціями Росії і України почалося суперництво на право власності козацькими святинями. Україна хотіла повернути собі найдавнішу частину колекції, пов`язану з славними подвигами українських запорізьких козаків. Росіяни, як завжди, хотіли все нахабно забрати собі.

І забрали, приславши в США спецгрупу розвідників, які цинічно вивезли святині з опечатаного музею в Ховеллі. Викрали, і відкрито перевезли в дипломатичну місію Росії.

 

Українці категорично не погодилися з таким актом культурного тероризму. На жаль, ніякої підтримки ні від світової спільноти, ні від спеціальних органів, ми не отримали. І тільки особисте втручання Президента США Джорджа Буша, дозволило вирішити конфліктну ситуацію. Нині козацькі святині перебувають у Посольстві РФ у Вашингтоні, і ми віримо, що найближчим часом будуть повернуті на звичне місце – у музей США. Почувши про історію з викраденням регалій, він видав мудру фразу про те, що Америка завжди турбується про розвиток демократії, і постійно підтримує всі демократичні процеси.

 

-Хай справа вирішується у законному судовому порядку, - сказав Президент США.

 

Ця фраза стала вирішальною у найгучнішому культурологічному конфлікті сучасності. Ми віримо, що найближчим часом конфлікт буде вичерпано. І правда, справедливість, переможуть! Знаємо, що цією фантастичною, але цілком реальною історією зацікавилися кінематографісти кількох країн. І закликаємо правдиво відобразити ключову роль Президента США. Історія повинна творитися об`єктивно!

 

Козацька спільнота України, Росії та США вдячна Президенту США за підтримку!

 

Ми знаємо, що  особиста позиція Джорджа Буша, ефективна робота державних органів США, допомогли відстояти як національні і моральні інтереси як США так і України.

 

За клопотанням Американських козаків, журналів „Нова Січ” та „Музеї України”, всеукраїнська акція „Лідер народної довіри” визнала Президента Сполучених Штатів Америки Джорджа Буша

 лауреатом звання

 „ЛІДЕР ВІЛЬНОГО СВІТУ”.

 

Вітаючи з цією високою відзнакою, зичимо здоров`я і реальних досягнень у демократичних процесах!

Хай нам щастить!

 

 

Президент акції  Віктор ТРИГУБ

СЛІДАМИ ТАЄМНИЦЬ ЗАПОРОЖЦІВ.

Знову про регалії

 

Вже можна говорити про першу серйозну перемогу української козацької спільноти та державних органів США!

 Схоже, кількамісячний детектив з врятування унікальних козацьких регалій, що зберігалися в музеї Кубанського козацтва у Ховеллі, штат Нью-Джерсі (США), добігає кінця. Найближчим часом співробітники Посольства РФ у Вашингтоні повинні доправити викрадені з музею регалії назад, у Ховелл.

 

Нагадаю, що всі цінності, вивезені запорізькими козаками з розгромленої Катериною Січі, козацьких монастирів, отримали назву козацькі регалії. Вони зберігалися і доповнювалися козаками Задунайської Січі, Азовського, Чорноморського козацьких військ, у славний період Кубанського козацтва.

У 1918 році останній кубанський отаман створив таємну спецгрупу, яка вивезла скарби у Сербію. У 1944 році – до Німеччини. З кінця сорокових регалії у США, де у містечку Ховелл діє прекрасний козацький музей.

Серед експонатів – запорізькі прапори, книги, печатка війська Запорізького, Грамота Катерини про передачу Кубані запорожцям, булави, перначі, документи, ікони... Є і експонати власне кубанського періоду.

Агресивно-малограмотні керівники нинішнього Краснодарського краю Росії вирішили будь-що до місцевих виборів переправити реліквії до Краснодару. Чомусь особливу зацікавленність у них викликали саме експонати Запорізького періоду, які є духовними святинями українського козацтва і народу.

Українська громадськість, згуртована довкола журналів „Нова Січ” і „Музеї України” рішуче виступила проти. Наша позиція проста. Або хай регалії поки-що зберігаються у США, або давайте створимо експертну групу, яка чесно поділить експонати – запорізький, тобто український період, відійде у власність держави Україна. Кубансько-російський – Росії.

Розпочалася справжня інформаційна війна за участі ЗМІ кількох країн.

Росіяни як завжди вирішили проблему тупувато-прямолінійно. Увійшли у зговір з нелігітимним керівництвом ККВ США. Прогресивна козацька спільнота кубанців США через суд відсторонила нелігітимне керівництво, і з поліцією опломбувала музей.

З Москви прибуває група спецназівців ГРУ РФ з посвідченнями експертів Оружейной палати. Шість з них кілька днів проводять у Ховеллі.

До свята Покрови, вночі, музей у Ховеллі було пограбовано.

Прибуло три авто з дипломатичними російськими номерами у супроводі озброєних людей. Сигналізацію музею відключили, пломби зірвали. Частина регалій була упакована в броньований фургон і вивезена до Консульства Росії у Нью-Йорку.

Прикметно, що саме сайт Нова Січ першим повідомив про пограбування...

Російські газети радісно повідомили про повернення регалій.

А ФБР і ЦРУ США просто перебували ушоковому стані. Вони не могли навіть уявити, що одна ядерна держава здатна організувати на території іншої ядерної держави подібну терористичну спецоперацію. Хоча всі дії росіян відслідковували.

Ситуацію ускладнювали українські журналісти і інтернетники, які вже широко оповістили громадськість про пограбування.

У той же час спецслужби США не могли зрозуміти, де знаходяться викрадені регалії. Існувала підозра про функціонування гігантського нелегального шпигунського коридору через кордон США.

СВР РФ, яка радісно включилася у війну, злила інформацію, неначе регалії вже в Москві.

Розповідають, що у найвищих ешелонах американської розвідки і влади почалася депресія. Саме у цей час в Америці відбувалися вибори, де перемогли демократи. Які дуже зацікавилися цією кумедною шпигуською супероперацією. Почали навіть говорити про початок імпічменту...

Все врятувала Кондоліза Райс, яка рішуче вивела конфлікт на найвищий міжнародний рівень.

Справою особисто займався Президент США Джордж Буш. На найвищому рівні велися перемовини з Росією.

Саме у цей час доля авторів сайту Нова Січ буквально висіла на волосинці. Раптово на сайт колективно напали різноманітні хакери, почалися якісь дивні події... Отаман Американських козаків, який є нашим представником у США отримав цілком конкретні погрози. Було дивно отруєно сина одного з керівників козаків США, що саме збирався до Росії. Дивно помер ще один активіст козацького руху, який щойно одружився з дівчиною з Росії...

У цей час американські слідчі взяли в оборот нелігітимних керівників кубанців Америки...

На щастя, здається, після домовленностей на найвищому американо-російському рівні, ситуація дещо розрядилася. Регалії лежать у Посольстві Росії у Вашингтоні і днями будуть переправлені до ховельського музею. Ситуація повертається до нульової відмітки.

Зрозуміло, починати у цій ситуації якісь рухи з розподілу регалій між Україною і Росією абсурдно. Хай все лежить в музеї...

Не забуваємо, що колекція ще не повернута...

Ми пропонуємо створити благодійний фонд з підтримки музею у Ховеллі. Організувати нормальне зберігання і охорону. Дати можливість українським вченим вивчити і описати експонати. Терміново здійснити ряд оперативних реставраційних заходів...

 

Журнали „Нова Січ” і „Музеї України” висловлюють глибоку вдячність Держсекретарю США Кондолізі Райс і Президенту США Джорджу Бушу, невідомим нам офіцерам американських спецслужб, які зупинили найгучніше міжнародне культурологічне пограбування. Унікальні експонати врятовані!

І для чисельних фанатів цієї історії публікуємо сенсаційний знімок оригіналу Грамоти цариці Катерини про передачу козакам Кубані.

Нагадаємо, що страхова вартість цього документу вже наблизилася до 100 млн.доларів... Знімок публікується вперше!

Насолоджуйтеся!

 

Ще раз звертаємося до представників найвищої української влади – хоч хтось на реальному офіційному рівні займеться цією історією?

Нагадуємо, що за мотивами всих цих подій вже пишеться сценарій для однієї з голлівудських студій. CNN збирається знімати великий документальний фільм. Класик радянського кіно Нікіта Михалков думає робити козацький серіал у стилі пригод Джеймса Бонда. Написано три книги. Сотні публікацій дали газети, інтернет-агенції, десятки сюжетів пройшло різноманітними телеканалами кількох країн.

Історія продовжується. Чекайте нових публікацій!

Ми починаємо дослідження життя одного з запорізьких отаманів, чия могила в одному з соборів острова Мальта. Планується дослідження козацької спадщини в музеях Польщі...

Запорожці залишили нам багато таємниць...

Ми продовжуємо йти слідами запорожців...

Віктор Тригуб

Комітет „Кубань з Україною”  діє!

 

Комітет „Кубань з Україною” продовжує діяльність.

На сьогодні сформована робоча група, обране керівництво, облаштовано офіс, створюються філії в регіонах України і в районах нинішнього Краснодарського краю.

 

Реалізується великий культурологічний проект з вивчення історії Кубані, починаючи з запорізьких часів і до щасливих років Української Народної республіки.

Дано доручення для створення великого інтернет-порталу російською, українською і анг


Сторінку прочитано: 467 раз

Повернутися назад


Міжнародний козацький журнал

Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

Редакція: Запоріжжя-Київ

Україна - це Європа!

 

 e-mail: novasich@ukr.net

Головний редактор - полковник козацтва

Віктор Тригуб

Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

Юридичний супровід - 

Іван Макар

Представник у США -  Американське козацтво

Представництва:

Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

Голова Ради - Констянтин Стасюк 


Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

http://www.museum-ukraine.info/

  

Опитування
За кого голосувати?
За владу
За опозицію
Не піду
Маленька партія снайперівВсього голосів: 2992
Результати опитуванняЛічильники

На початок сторінки

Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
Генерація сторінки: 0.116 с. Всього 7 запитів до бази.

Админ.панель