Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Герої козацького руху

С.В.Цапенко -

Герой козацького руху

Отаман Американських козаків, генерал-лейтенант козацтва Сергій Володимирович Цапенко удостоєний найвищої нагороди Всеукраїнської акції "Лідер народної довіри" - звання "ГЕРОЙ КОЗАЦЬКОГО РУХУ"!


Підписана стаття є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

 
ПошукДрузі і музеї

Універсальна газета

CanadaUA-news

http://nato-uainform.do.am/

Журнал "Музеї України"

Лідер народної довіри

Стародубська республіка 

http://heute.do.am/  

Музей В.Тригуба

Секунда - газета

http://mazepa.do.am/ 

http://lyman.do.am/index/0-1

Музей К.Стеценка

Музей Садиба Попова

Село Осикове

Ігровий журнал

Музей І.Козловського 

Канівський музей

Музей Г.Кочура

Музеї Переяслава

Музей Г.Сєдова

Музей І.Труша

Березова Рудка

http://ivanchenko.do.am/

Антикварна біржа

http://frk.do.am/ 

http://mpssng.do.am/

http://isv.at.ua/

http://pravda-sng.moy.su/

http://donechyna.at.ua/

http://rukas.at.ua/

http://snayper.do.am/

http://lutckzam.do.am/

http://kazahd.do.am/

http://novpetr.do.am/

http://bulat-museum.do.am/

http://kurilex.at.ua/

http://getmanps.at.ua/

http://nasamomdele.do.am/

http://sledopit.do.am/   

http://novpetr.do.am/
ЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

і
Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Таємниці козацьких регалій-6

ХРОНІКА КОЗАЦЬКИХ РЕГАЛІЙ

ГОЛОС АМЕРИКИ 14.11. про козацькі регалії!

Детективна історія з поверненням козацьких скарбів з козацького музею у Ховеллі (США) продовжується. Особливого розголосу справа набула після викрадення регалій спецназом російської розвідки і переправки скарбів до Посольства РФ у Вашингтоні. Де вони нині, до речі, і блоковані.

 Іноді, по-п*яні, російські дипломати заводять у спеціальну кімнату, де лежать скарби, колег з інших посольств, що бувають на дипломатичних прийомах, і з гордістю показують реліквії. Колеги захоплено дивляться...

Як нам стало відомо, відбулася сорокахвилинна розмова керівників зовнішньополітичних відомств РФ і України стосовно тихого закінчення цієї історії.

Поки-що подробиці нам невідомі. Сам факт подібних переговорів тривожить.

Справу треба довести до законного завершення – повернути викрадене в музей Ховелла.

В США порушено кримінальні справи, історія стала основою судового розгляду.

Як ми і попереджали, розпочалися звільнення в системі російського МЗС. Пішла перша четвірка.

 Посол РФ в США не на жарт схвильований.

Кілька комп*ютерів в МЗС РФ і Посольстві РФ в США мають сайт Нова Січ за головну сторінку. Кожну нашу новину моментально копіюють. Аналітики думають.

Як і прогнозував сайт Нова Січ, велику прочуханку отримав кубанський губернатор Ткачов, який всі провали списав на „отамана” Громова, якого вирішено найближчім часом відправити з експедицією на пошуки козацьких скарбів у віддалені станиці. Вже навіть відоме ім*я наступника.

Кубанські козаки знову, відкрито, почали співати „Ще не вмерла Україна!”. Наші жартівливі опитування про те, куди переправити регалії, перелякали путінські спецслужби більше, ніж всі регалії разом взяті. Виявляється, отой дивний флеш-мод було організовано десь у якихось кабінетах. Тепер вони думають, що робити з опитуванням про приєднання Україні наших споконвічних територій, що тимчасово окуповані Росією. Вихід простий – віддати території Україні. До речі, ідея виявилася досить популярною у народі. Завжди знайдеться хтось, хто підтримає найбожевільніше марення, яке згодом переростає у щось більше, потім – революція. Які так і відбуваються.

Про наш скромний сайт в основних випусках новин повідомила СNN. Згодом дамо посилання.

14 листопада у прямому ефірі „Голосу Америки” відбудеться круглий стіл з усіма основними учасниками цієї історії з американського боку. Очікується приїзд телегрупи СNN, керівництво якої збирається зняти про цю історію документальний фільм. Нині тривають переговори.

Більше того, за право зняти фільм про історію козацьких регалій почалася справжня бійка серед кіношників.

Наших представників у США не влаштовують умови, запропоновані однією з Голлівудських кінокомпаній, що хоче викупити права на історію дуже дешево і НАЗАВЖДИ! Нагадуємо, що на сайті Нова Січ вже давно висить книга „Таємниці козацьких регалій”, вже є паперові сигнальні копії. Автор ОСОБИСТО теж розглядає пропозиції...

Пропозиції україно-російських серіальників ми поки-що серйозно не розглядаємо. Хоча...

Днями відбулася зустріч з класиком радянського кіно Нікітою Михалковим, що перебуває нині в США.

Нікіта Сергеевіч, почувши історію регалій, прийшов у неопісуємий восторг, офіційно заявивши, що першим екранізує цю історію саме він. Заплановане інтерв*ю класика сайту Нова Січ. Чекаємо дзвінка!

Всі козаки, причетні до цієї історії, трохи здивовані. Чесно кажучи, ми не чекали такої реакції. Хоча, приємно...

Нагадую, регалії ми ще не повернули! Вони ще у лапах ворога! Тому розслаблятися рано!

Хочемо подякувати Президенту США Джорджу Бушу.

Почувши про історію з викраденням регалій, він видав мудру фразу про те, що Америка завжди турбується про розвиток демократії, і постійно підтримує всі демократичні процеси.

-Хай справа вирішується у законному судовому порядку, сказав Президент США.

Але, про всі ці сенсаційні новини ми будемо розповідати днями детально, розтягуючи задоволення, піднімаючи відвідуваність сайту, розкручуючи книгу „Таємниці козацьких регалій” – ми говоримо про це чесно, щоб ніхто нічого не подумав.

До зустрічі в інформаційному просторі!

Віктор Тригуб,

редактор журналу „Нова Січ” і „Музеї України”,

полковник козацтва

 

 

 

Мимовільно ми апробували нову тактику роботи з Росією. Наші політики, половина з яких працює на Росію, інша на ЦРУ, занадто звязані різноманітними умовностями і домовленностями. Преса належить їм же.

А Росія, переповнена імперськими амбіціями і шовіністичним барством, реально веде у інформаційній війні, постійно на щось зазіхаючи.

Давайте зазіхати і ми! До того ж, нам є на що! Закликаю всі націоналістичні сайти масовано розпочинати опитування про приєднання Кубані, Зеленого клину... Згадаємо Крим! Згадаємо Тузлу! Чорноморський флот! Газ...

2007 рік – рік АБРИКОСОВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ у РОСІЇ! Приєднуйтеся!

КРАЖА СО ВЗЛОМОМ

 

15 октября я поехал в г.Ховелл в храм Александра Невского. Но на службу опоздал. И так получилось, что в это время там проходила встреча казаков Америки. И атаман казаков Америки и Канады Сергей Владимирович Цапенко представил меня пожизненным хранителям музея, в котором хранятся регалии Кубанского казачества, Петру Анатольевичу Батенко, кандидату в атаманы Кубанского казачества зарубежом и Лукинову Николаю Васильевичу, председателю Войскового Совета. В нашей беседе приняли участие Бандурко Виктор Федорович, один из основателей музея и атаман вольной станицы Новая Кубань - Сенченко Анатолий Иванович, войсковой судья Кубанского казачьего войска зарубежом.

А разговор получился очень тяжелым. Мне сообщили о том, что 10 октября произошло ограбление музея: были сорваны печати суда, по решению которого музей был закрыт, и похищены регалии и грамота Екатерины Второй. В похищении обвиняют бывшего атамана А.М.Певнева, Джона Римакиса и Христофера Гамалия.

И обнаружилось все это следующим образом.

7 октября на 13 часов в музее был назначен Сбор казаков, который организовывал С.В.Цапенко по просьбе кандидата в атаманы П.А.Батенко. На Сбор пришли самые уважаемые казаки-кубанцы, но двери в музей были закрыты. И Певнев отказался открыть их , заявив что, по его мнению, люди настроены против него.

Похищенные регалии

Обратились в полицию, где был составален протокол.

А 10 октября Петр Анатольевич Батенко, как хранитель казачьих святынь, обратился в суд.

Дело в том, что Певнев и его «сподвижники» 12 октября должны были вылетать в Россию, на Кубань... А уже 13 октября в краснодарская газета «Новые Известия» разместила на своем интернет-сайте статью «Долгое возвращение. Из Америки на родину едут реликвии войсковой славы кубанцев» Сергея Петрова, в которой он сообщает: «В пятницу в Краснодар прибывает делегация кубанских казаков из США, которая должна обсудить вопрос возвращения на историческую родину регалий Кубанского казачьего войска. Предполагается, что часть из бесценных свидетельств прошлого будет возвращена на Кубань уже к концу октября.

Регалии Кубанского казачьего войска — уникальное собрание наград, полученных казаками более чем за двести лет службы, от жалованной грамоты на кубанскую землю Екатерины Второй Черноморскому казачьему войску до знамен эпохи последнего российского императора. В число регалий входят... (идет перечисление основных реликвий - В.М.) ...Определить их ценность очень трудно, однако на рынке антиквариата стоимость каждого из знамен начинается от 25 тысяч долларов.

Переговоры о возвращении регалий на Кубань шли с представителями зарубежной казачьей общины с 1990-го года. Ситуация изменилась несколько лет назад, когда губернатор Александр Ткачев заявил, что кубанская власть готова выполнить основные требования первой волны казачьей эмиграции, а именно: восстановить взорванный войсковой храм и уничтоженный памятник императрице Екатерине, а также вернуть краевому центру имя Екатеринодар.

После того, как храм и памятник были восстановлены, пресдавители зарубежной диаспоры приняли решение о возвращении части регалий на родину. Кстати, храниться они будут именно в этом храме, который сейчас осмотрит делегация казаков из Америки.

Атаман Кубанского казачьего войска Владимир Громов в разговоре с корреспондентом «НИ» подчеркнул, что «есть договоренность о том, что некоторые регалии, которые нуждаются в реставрации, будут восстанавливаться в Краснодаре. В это время будут изготовлены их копии, которые отправят в США, а подлинники останутся на Кубани». По его словам, в составе делегации есть как сторонники, так и противники возвращения старинных ценностей. И кубанские казаки хотят убедить всех сомневающихся в том, что на исторической родине регалиям будет обеспечена полная сохранность.

Многих из стариков (а сейчас в зарубежной общине остались только дети первых эмигрантов и представители послевоенной эмиграции), не на шутку беспокоит ситуация с регалиями. «Третье поколение казаков-эмигрантов уже не говорит по-русски, - сообщил атаман Громов. - Они приходят в музей посидеть, выпить кофе на фоне знамен. Для них это интерьер. А для нас регалии - это история. Мы опасаемся, что регалии могут быть распроданы частным коллекционерам». Именно этим и вызвано желание большей части членов войскового совета зарубежного войска передать как можно быстрее ценности на Кубань...»

А в это время по решению суда Батенко опечатал музей в присутствии полиции.

10 октября, обнаружив сорванные печати, полиция начала расследование, было об этом сообщено в ФБР.

12 октября в 8 часов состоялось экстренное слушание в суде, на котором было выяснено, что регалии были вывезены еще неделю назад и доставлены в Российское консульство в Нью-Йорке. Тогда судья заявил, что это дело выходит за пределы его компетенции.

Материалы суда

Решением суда музей остается закрытым до основных слушаний 17 января 2007 года. Певнев на суде не представил списка вывезенного. Юридического оформления вывезенного сделано не было. А самое главное, не было на это согласия хранителей Батенко П.А. и Лукинова Н.В.

Было стыдно смотреть в глаза честному пожилому человеку, наивно говорящему, что они собирались с честью и достоинством подготовить передачу всех регалий, но на определенных условиях. А тут бандитски, как тати в ночи, выносят и вывозят на родную Кубань...

А может похитителям на регалии вовсе наплевать, им, может быть, нужна только Грамота Екатерины, чтобы её уничтожить, а само «казачество» с его землями впрах распродать?

Здесь что-то не то.

Знаки доблести и чести воровским путем не добываются. Так они только уничтожаются. Это надругательство над ними!

А то, что это дело задолго готовилось, сомневаться не приходится. Стоит прочесть новогоднее обращение атамана вольной станицы Новая Кубань А.И.Сенченко, и все становится на свои места. И похитители налицо, и заказчики понятны.

Еще 5 апреля 2005 года атаман В. Л. Камлацкий с атаманами Всекубанского казачьего войска в своем обращении к казакам предостерегал всех, что «реестровое Кубанское казачье Войско в лице атамана Громова В.П. не может претендовать на роль правопреемника регалий и святынь Кубанского казачества».

Порядочные люди чаще всего проигрывают по своей честности... Ну а подлость всегда остается подлостью.

Вот только в письме губернатора А.Н.Ткачева, хорошо аргументированного - совсем непонятный 3-й пункт в условиях о передаче регалий: “Решение Сбора о возврате регалий должно быть запротоколировано, заверено лицом имеющим юридические полномочия и направлено на имя главы администрации Краснодарского края (копия направляется атаману Кубанского казачьего Войска)”.

Выходит, что вовсе не казачеству возвращают их регалии? Неужели в многострадальной России и по сей день действует известный Указ о расказачивании!?. Здесь снова что-то не то. Снова какие-то козни...

Скоро состоится казачий Круг в станице Новая Кубань в Нью-Джерси. Поживем - увидим.

Владимир МИРОНОВ,
для "Русской Америки, NY"
Автор благодарит Службу Безопасности казаков Америки
за предоставленные материалы.

ВЕСЕЛИХ СВЯТ! ВІДПОЧИНЬТЕ І РОЗСЛАБТЕСЯ!

Зранку адміністрація сайту Нова Січ не повірила очам! До нас повалили відвідувачі! Причому, з доброго десятка країн. Виявляється, приколісти одного сайту обрали нас для флеш-моду.

Організували міжнародне голосування у нашому опитуванні про регалії, які свого часу вивезли запорожці з України на Кубань. Потім Кубанці в Сербію. Потім вже сербські кубанці в Німеччину, і вже після німецькі запорожці в США. Тепер американські козаки розділилися. Одні хочуть віддати регалії Україні, інші Росії. Хоча регалії вже американські. Потім Росія прислала спецназ у США і стьобнула регалії. Тут обалделі козаки ФБР і ЦРУ, яких давно завербувало СБУ. Тепер козакам із ГРУ РФ треба переправити регалії назад, у Ховелл. 

Російські інтернетники обрали наш сайт для флеш-моду! Росія голосує за повернення регалій до Краснодару, Україна - до Києва чи Запоріжжя!

Ідея нам дуже сподобалася. Ми творчо осмислили тему і запускаємо нове опитування - яку ісконную українську територію забрати Україні? Кубань, Чечню, Адигею, Москву без області, ну і тому подібне... Це найпотужніша ідеологічна диверсія нашого часу! Політична бомба! Початок розвалу Росії! Закликаємо інтернетників України груддю стати на захист Батьківщини! Кидаємо клич діаспорі! Переможемо Росію з її території!

Сайт Нова Січ готовий і надалі проводити масштабні високоінтелектуальні опитування громадської думки громадян різних країн з приводу обміну територіями, вождями і культурними цінностями. Поступово Росія вивчить українську мову і повернеться у лоно матері-Русі!

Плани у нас грандіозні! Росіяни! Проводьте референдуми в регіонах! Вчить укр. і інші мови! Дайош абрикосову революцію!

Комітет вимагає послати весь український флот на чолі з сумбариною "Запоріжжя" в Азовське море. На патрулювання.

Відпочиньте, розслабтеся! Єто начало конца!

Революційний комітет тимчасово окупованих територій

ДЕРЖДЕП США здивований.

 

Ще про козацькі регалії

 

Держдепартамент США дуже здивований позицією МЗС України щодо повернення унікальних козацьких регалій з музею у місті Ховелл (Нью-Джерсі). Як повідомив високопоставлений співробітник Держдепу, близький до К.Райс, що попросив не розкривати його ім*я, американці не можуть зрозуміти і пояснити позицію офіційного Києва у цій детективній історії.

 

Особливо обурило американців демонстративне мовчання МЗС України після нахабного пограбування ховелльської колекції дипломатами і спецслужбами Росії. Офіційний Київ ніяк не прореагував на викрадення сусідньою державою безцінних саме для українського народу історичних цінностей, які, до речі, формально належать організаціям і приватним особам США.

 

Американці розцінюють цей факт як початок зміни зовнішньополітичного курсу України.

 

Нині історією зацікавилося кілька сенаторів і конгресменів.

Як повідомляють наші джерела, в найвищих кабінетах Держдепа починається справжня дипломатична буря. Росія готова розглянути питання про повернення регалій назад, у музей Ховелла. Ймовірна заміна кількох високопоставлених дипломатів РФ.

 

В судах США порушено кілька кримінальних справ.

На відміну від  нинішньої української влади, вищі чиновники США зрозуміли значення цієї справи як для національних інтересів США, так і України. В США якраз вибори...

 

Експерти очікують створення кількох спеціальних слідчих комісій. Поволі розпочинається потужна кампанія в пресі. Ймовірно, регалійгейт потрапить до новітньої політичної історії Америки.

 

Нам теж цікаво, чому мовчить МЗС України? Його позиція починає нагадувати рівень  забутого колгоспу, далекого сільського району депресивної області кінця семидесятих. Тільки на фоні світової політики...

І ще цікава новина. Адвокати сумновідомих нелігітимного отамана Кубанців за кордоном Певнева, Рімакіса та Гамалія, повідомили, що викрадені регалії і досі в США. Виявляється, їх переправили до Посольства Росії у Вашингтоні.

 

Певнев намагається будь-що закрити справу проти них, яка для них повністю програшна. Йдуть на всілякі поступки. Можливо, що Росії доведеться перевезти всі регалії назад до музею ще до Нового Року.

Професійний стан людей, які керують Україною нас починає тривожити.

Чи робить хтось моніторинг української, російської та світової преси? Чим займаються наші дипломати у США? Що роблять чиновники МЗС? Зрозуміло, що придбання і здача в оренду нерухомості в США, вигідний бізнес. Та є державні справи...

 

Чи є на вищих щаблях української влади люди, здатні на вчинок – прийняття розумного рішення?

 

Є безцінні для нашого народу козацькі скарби. Є люди, готові сприяти їх поверненню. Є підтримка офіційного Вашингтону. Є готовність і підтримка парламенту. Виник гучний міжнародний скандал. Є судові рішення. Чого крім розума і рішучості не вистачає? І в кого? Українські козацькі регалії можна повернути в Україну!

 

Ми за крок до перемоги! Так давайте його зробимо!

 

Віктор Тригуб, редактор журналу „Нова Січ”

www.novasich.org.ua

ТАЄМНИЦІ КОЗАЦЬКИХ РЕГАЛІЙ

 

Ми всі спостерігаємо за народженням нової легенди. Більше того, беремо безпосередню участь у її створенні. Я маю на увазі журналістів, різноманітних держслужбовців, депутатів, співробітників спецслужб кількох країн. Ця історія вже викликала десяток міжнародних і місцевих скандалів, спричинила кілька відставок, засвітила операції спецслужб, стала предметом судового розгляду.

Чимало журналістів встигли отримати редакційні премії. Враховуючи те, що події розвиваються дуже швидко, а матеріали в газетах виходять лише за кілька днів, а то і тижнів, ми змушені знову повернутися до логіки і хроніки подій. Є реальні факти. Є легенда. Тож давайте не перетворювати її в казку...

Отож, все почалося після розгону царицею Катериною Запорізької Січі. Останньої Січі. Частина козаків пішла за Дунай і утворила Задунайську Січ. Інша рушила у дикі тоді Кубанські землі, даровані їм назавжди Російською імперією. Катерина підписала спеціальну грамоту, довкола якої і розкручується інтрига.

Вирушаючи з України, козаки забрали все найцінніше. Частина тих скарбів, доповнених вже під час Кубанської епохи, отримала назву козацькі регалії. Там є багато чого. Книги, документи, ікони, зброя, печатки, прапори, коштовності... Повний список висить на сайті Нова Січ.

Регалії зберігалися в Соборі О.Невського в Краснодарі аж до 1918 року. Тоді, у вирі громадянської війни, Кубань з прилеглими територіями, приєдналася до Української Народної Республіки. І білогвардійці і комуністи були проти. Почалася повна катавасія. Білі проти червоних. Козаки проти всіх. Війська УНР теж... В результаті, перемогли червоні.

Останній кубанський отаман, розуміючи, що Кубань впала, створює таємну спецгрупу, яка вивозить регалії в Сербію.

Більшовики, взявши владу, дійсно знищили і Собор Невського і чимало козацьких реліквій.

В 1944 році, коли Червона армія підійшла до Белграда, постарілі члени спецгрупи, зрозуміли, що пора знову тікати. За допомогою німецького генерала Меля, який опікувався музеями, з фантастичними пригодами добралися до Німеччини. Там скарби на рік були втрачені. Просто лежали в монастирі...

Знайшли. Оформили дозволи і виїхали до США.

Цікаво, що жоден хранитель регалій і члени їх сімей, потрапивши у жахливі обстріли, бомбардування, не постраждали! Наче зберігала їх якась вища сила... Вціліли і регалії.

В США, козаки придбали будинок, де зробили музей для зберігання і експонування регалій.

З 1991 року, на Кубані згадали про таємничі скарби. Зацікавилися запорізькими реліквіями і в Україні.

Кілька разів Краснодарська влада намагалася переправити скарби до Росії. Проти чого рішуче виступили старі козаки, що є громадянами США.

Нинішній Краснодарський губернатор Ткачов, взявши у напарники отамана Кубанців Громова (як кажуть етнічного еврея Груміча, який очолив козацтво), вирішили провести чергову грандіозну піар-акцію з переправки регалій у Росію, якраз до чергових виборів. Для цього вони терміново відновили Собор О.Невського і розпочали масований тиск на нинішнього, нелігітимного отамана Кубанців у США Певнева. В якийсь момент Певнев, що фактично приватизував музей з родичами, не витримав, і порушуючи всі статутні норми, вирішив регалії віддати.

Але, добре що є інтернет і українські патріоти!

За цією історією спостерігала дослідниця козацтва Людмила Маленко із Запоріжжя, що робить сайт „Історія козацтва”. Вона була в Краснодарі. Контактувала з отаманом Американських козаків Сергієм Цапенком, колишнім киянином і головним ідеологом повернення регалій січового періоду в Україну.

Разом вони намагалися привернути до процесу українську владу. Не вийшло.

З весни 2006 року почав діяти сайт козацького журналу „Нова Січ”, який робить та ж команда, що і журнал „Музеї України”.

Наповнюючи сайт ми вийшли на Л.Маленко, яка розповіла про регалії. Не вірячи, що таке може бути, ми написали відкритого листа С.Цапенку. Той моментально відгукнувся. Надіслав фото, документи, розповів нові подробиці...

І тоді ми розпочали кампанію з повернення регалій в Україну.

Дуже важко говорити щось хороше про рівень патріотизму і професіоналізму наших ВИСОКОПОСТАВЛЕНИХ чинуш. До яких просто нічого не доходить! Ми повторювали багато разів. Ці хлопці просто безнадійні. Як голубі, так і помаранчеві.

Тільки завдяки зусиллям народного депутата від БЮТ Ольги Боднар, кільком депутатським запитам, виступам з трибуни, особистим зустрічам, щось зрушилось. Проблему вивчає МЗС України. Майже створена парламентська комісія з повернення культурних цінностей. Щось там намічається на рівні Секретаріата Президента. Але як вони це все похабно роблять!

Колишне керівництво Мінкульту взагалі заявило, що то все не наше, треба віддати Росії.

Подібної думки дотримується і все ще керівник Держслужби з контролю за переміщенням культурних цінностей. Так прямо і заявляє в пресі – хай все бере Росія. Нам може, з барського плеча, відкинуть якусь булаву. І то, маленьку-маленьку... Цікаво, на чиї державні інтереси працюють такі УКРАЇНСЬКІ начеб-то чиновники?

В один прекрасний день ми зрозуміли, що чекати допомоги від влади марно. І почали рішуче діяти самі. Як показав час, це було єдине вірне рішення.

Сайт „Нова Січ” пише про козацтво, і його творці теж козаки. З відповідним рівнем знайомств і досвідом. Ми маємо п*ятнадцятирічний досвід роботи на виборах. Знаємо, що таке реальна журналістика.

Тож ми просто пішли найлегшим шляхом – організація великої інформаційної кампанії з повернення запорізької частини Ховелльської колекції.

Провели кілька прес-конференцій. Видали обмеженим тиражем газети і журнали, які розповсюдили серед журналістів і політиків. Нині важко сказати, яка газета, телекомпанія чи радіостанція не згадували б про регалії. Дуже багато всього в інтернеті. Особливо на форумах.

А українська влада мовчить.

Зате, сполошилася солодка парочка, видатні краснодарські піарники губернатор Ткачов і отаман Громов. Ці хлопці, сидячи в Краснодарі, постійно намагаються потрапити у світову історію. То нахабно лізуть в Крим, дестабілізуючи ситуацію. То раптово починають намивати дамбу до українського острова Тузла, перебравши таким чином контроль і над ним, і над судоходством Керченської протоки. То вони сприяють розвитку проросійських козацьких організацій України, стравлюючи нас довкола міжконфесійної проблеми. Захоплюються храми московським Патріархатом, що давно і безсоромно перетворився у філію російської розвідки.

Саме з ними ми і почали інформаційну війну.

Але, що говорити про політичних колгоспників.

Пацани побігли в Кремль, поплакалися на злобних хахлов і намалювали готовий план. Кремлівські ж мудреці визнають три лінії міжнародної політики. Удар обухом сокири. Удар лезом. І просто походити з сокирою поруч.

Одного чудового дня, рейсом „Аерофлоту” до Нью-Йорка, прибула група підтягнутих чоловіків з документами експертів Оружейной палати.

Шість з них одразу вирушили до Ховелла. Вивчали ситуацію.

Відчувши щось недобре, американські козаки зробили спробу зібрати раду і переобрати Певнева. Не вийшло. Тоді вони звернулися до суду, який виніс рішення заборонити Певневу будь-які дії від імені Кубанського війська за кордоном. Поліція, згідно судового вердикту, опломбувала приміщення музею у Ховеллі.

Але, спецгрупа мистецтвознавців вже в США! В Краснодарі відбудовано собор. Наближаються вибори.

Було віддано наказ.

Вночі до музею прибуло дві машини супроводу і броньований фургон. Сигналізацію було вимкнено. Пломби зірвано. Частина регалій була винесена і переправлена до Консульства РФ у Нью-Йорку.

Спецоперація спецназу ГРУ було проведено блискуче!

Кажуть, що існує фільм про ту ніч, зняту безіменним оператором ФБР.

Зрозуміло, що американські спецслужби, переведені на посилений режим після терактів, не могли пропустити такого шоу на своїй території. Більше того, вони аж присіли від такої нахабної безцеремонності. Таке враження, що Нью-Джерсі хтось переплутав з районом Чечні, де до того діяла та спецгрупа.

І ЦРУ і ФБР гаряче і моментально перейнялися проблемами повернення козацьких регалій часів Нової Січі єдиному законному власнику – Україні.

В якийсь момент, адміністрація нашого сайту відчула, що після серії листів і телефонних розмов з США, ми стали занадто багато знати. Просто збірник ексклюзива.

Як виявилося, американці провокували через нас росіян. Вираховували нелегальні канали переправки з території США. Шукали кротів. Ще там щось...

Зрозумівши, що їх спалили, СВР РФ запускає дезу про те, що регалії вже в Москві. Правда, ніхто їх видавати Краснодару не буде, через їх надмірну історичну і страхову цінність.

Ми моментально опублікували купу судових документів, заяв, звернень про незаконність таких дій.

Сполошились американці, не розуміючи, як росіяни нелегально переправили скільки цінностей через кордон. Адже наш сайт вже написав, що митний кордон, у тому числі з диппоштою, регалії не пересікали.

Витримавши паузу, Росія переправляє регалії до Посольства РФ у Вашингтоні. Де вони і лежать.

Якось всі забули, що у США на той момент відбувалися вибори. Демократи жадібно схопилися за цю історію, звинувачуючи республіканську адміністрацію Білого Дому у втраті контролю над територіальною цілістністю США, потуранню російській розвідці, погрожуючи створенням спецкомісії і взагалі, мало не імпічментом Бушу.

Перелякана Кондоліза Райс, провівши консультації з колегами у МЗС Росії, побігла до Джорджа Буша за порадою.

Вникнувши у суть справи, Президент США, звернувшись до ненормативної лексики, пояснив, що для нього головними є національні інтереси США, а також розвиток демократії у всьому світі. Згадав, що Україна є стратегічним партнером, тому справа повинна вирішитися красиво і законно. У судовому порядку. Передбаченому законодавством США.

Про що і були поінформовані російські колеги.

У цей же час, ще не знаючи про рівень вирішення питання, наш скромний сайт, керуючись технологіями по виборам до райради, вирішив провести контроперацію і трохи боднути як Росію оптом, так і керівництво Краснодарського краю конкретно.

Написали, що створено Комітет „Кубань з Україною”. Повісили опитування, куди переправити регалії. Почали вимагати повернення в лоно України всіх територій, незаконно окупованих Росією з часів Київської Русі.

Збентежений Кремль, мається на увазі, офіційний, основний Кремль, не розуміючи розмов Буша, дзвінків Кондолізи Райс, демаршів Посольства США у Москві, вирішів демонстративно вздрюкнути перегралих губернатора і отамана. Як ми і попереджали, політична кар*єра цих діячів закінчується.

В США розпочато слідство. Певнева і компанію звинувачують мало не у зраді Америки і роботу на іноземні спецслужби. Плюс пограбування.

Регалії будуть повернуті в музей Ховелла.

Найближчим часом відбудуться перевибори керівництва Кубанських козаків США.

Вже зрозуміло, що говорити про швидке повернення січової колекції в Україну передчасно. Ми виконали першу частину своєї історичної місії – зупинили передачу регалій Росії. Привернули увагу ЗМІ і народів кількох країн до славної історії і таємниць Запорізького козацтва. Історією зацікавилися голлівудські сценаристи і класик радянського кіно Нікіта Міхалков. Щось хочуть і вітчизняні серіальники... Дуже ймовірно, що буде фільм. Може навіть кілька... Ще CNN щось планує...

Тепер треба думати, як зберегти регалії. Ймовірно, на території США треба створити благодійний фонд „Козацькі регалії”, який би опікувався музеєм у Ховеллі – реставрація, охорона... І починати новий етап переговорів. Відчуваємо, що знову нам доведеться всім цим займатися... Хтось пояснить, за яким критерієм набирають у нас на держслужбу? Це просто майстри викрутасів!

Книга „Таємниці козацьких регалій”, яку я пишу прямо на сайті, ніяк не закінчиться.

Вже навіть закінчення придумали. Президент США під час найближчого візиту до Києва, на знак поваги і дружби, передає січову частину братньому українському народу. Запрошує на прийом, вручає якісь значки... Написав, поставив на сайт. Почався новий шпигунський переполох – звідки дізнався про суперсекретну інформацію? Та нічого я не дізнавався!

Книгу пишу.

А Президента США Джорджа Буша дійсно нагородили. Грамотою акції „Лідер народної довіри”. Лауреат звання „Лідер вільного світу”.

 

Віктор Тригуб, редактор журналів „Нова Січ” і „Музеї України”


 

До уваги представників міжнародного шпигунського співтовариства: ви прочитали чергову главу з книги „Тємниці козацьких регалій”. Літературний твір. Всі збіги, співпадання прізвищ, географічних назв, подій – випадкові. Автор ніколи не був на Кубані і в США. Не бачив козацьких регалій. Всі подробиці і уточнення – в прес-службах ЦРУ і СВР.

 


Сторінку прочитано: 478 раз

Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Повернутися назад


Міжнародний козацький журнал

Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

Редакція: Запоріжжя-Київ

Україна - це Європа!

 

 e-mail: novasich@ukr.net

Головний редактор - полковник козацтва

Віктор Тригуб

Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

Юридичний супровід - 

Іван Макар

Представник у США -  Американське козацтво

Представництва:

Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

Голова Ради - Констянтин Стасюк 


Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

http://www.museum-ukraine.info/

  

Опитування
За кого голосувати?
За владу
За опозицію
Не піду
Маленька партія снайперівВсього голосів: 2992
Результати опитуванняЛічильники

На початок сторінки

Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
Генерація сторінки: 0.159 с. Всього 8 запитів до бази.

Админ.панель