Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іКозак-Інформ

Мільйони за грамоту цариці Катерини

Тільки за Грамоту цариці Катерини про передачу

українським козакам Кубані на віки вічні, один неназваний український колекціонер готовий був викласти 50 млн. доларів. Все інше вивезене з музею оцінювалося десь у 70-80 млн.


Мільйони за грамоту цариці Катерини

 

Стали відомі нові подробиці пограбування століття в музеї Кубанського війська в Ховеллі, США. Нагадаю, з весни 2006 року, журнали „Музеї України” і „Нова Січ”, займаються справою повернення козацьких скарбів Нової Січі і Кубанського козацтва, таємно вивезених у 1918 році з Кубані, що донині зберігалися в США. Інтрига заключилася у тому, що Україна прагнула повернути тільки запорізьку колекцію, Росія, як завжди, хотіла забрати все.

З обох боків сформувалися потужні групи впливу.

 

Нинішнє нелігітимне керівництво ККВ США, ігноруючи думку американських козаків, вирішило передати скарби в Росію. Їх стремління гаряче підтримала адміністрація Краснодарського краю.

Справа дійшла до спроби законними методами замінити збанкрутіле керівництво козацтва. Опікунів і засновників музею до музею не пускали.

Конфлікт почали розглядати суди США, приміщення музею опечатала поліція.

Днями до маленького Ховелла приїхала група підтягнутих чоловіків – „козацьких туристів з Кубані” з помітним московським говором. Пили горілку, всіх пригощали, роблячи розвідку.

Нелігітимне керівництво ККВ США, створивши організовану злочинну групу, увійшло в контакт з представниками російського посольства і Краснодарською владою. Днями ці хлопці різко покращили рівень життя, одночасно придбавши розкішні авто вартістю 50 тисяч дол. Що, наприклад для Києва, є нормально...

Як кажуть злі язики, п*ятірка отримала і розділила п*ять млн. доларів за продаж експонатів музею у Ховеллі.

Після цього, до опечатаного приміщення музею із зазделегідь вимкненою сигналізацією, красиво під*їхали три крутих авто з номерами посольства Росії в США, забиті озброєними мордоворотами. Спокійно зламали чи відкрили чорний хід (опечатаний поліцією), зайшли в музей, взяли приготовані для них пакунки з експонатами, загрузили те все в броньований фургон з номерами посольства РФ, і гордо відбули до генконсульства Росії.

Місцева поліція, викликана згодом, нікого з наших до музею не пустила, глибокодумно прийшовши до висновку, що ймовірно це робота місцевих негрів-наркоманів.

Натомість, кубанська преса, вже правдиво про все написала, повідомивши, що регалії і досі лежать в консульстві!

Тепер, коли все позаду, хочу трохи засмутити новоявлених торговців культурними цінностями. Тільки за Грамоту цариці Катерини про передачу українським козакам Кубані на віки вічні, один неназваний український колекціонер готовий був викласти 50 млн. доларів. Все інше вивезене з музею оцінювалося десь у 70-80 млн. Доларів, доларів!

Просто хочу пояснити нашим чисельним читачам із США і Канади, що для серйозних кіл України, 10 млн. не гроші. Для Росії, робочою сумою є 100 млн. Так що ви дуже продешевили, настроївши проти себе всі козацькі організації США. Нині славна п*ятірка перебуває на святкуваннях у Краснодарі. Їм радять добре подумати – може придбати десь хатинку на козачому хуторі у глухомані краю? Для чого їм ті Штати?

Що не кажіть, а посольство Росії в США, Служба зовнішньої розвідки, ГРУ ще щось, як вони там нині називаються, спрацювали чітко. На жаль, ми програли. І змушені це визнати. Але красиво! В пресі пішли повідомлення про нагородження Путіним ряду розвідників і козаків, присвоєння звань. Кажуть, він контролював цю справу особисто.

Чим нагородити наших дипломатів у США, шнурків Секретаріату Президента України, які займалися цією справою, треба подумати... Грамотами, напевно...

Змушені вибачитися перед міністром культури. Нарешті зацікавився ховельською справою, когось навіть попросив дізнатися що і як. Як виявилося, людину, що колись працювала в музеї сторожем. Обіцяємо, що більше не будемо вимагати його відставки. Хай працює, якщо Янукович і коаліція дозволять.

Справа в тому, що в музеї ще щось залишилося. Вивезли найцінніше. Точно відомо, що лежить колекція булав, старі прапори запорожців, які вимагають термінової реставрації, якісь документи, якась зброя... Що точно – невідомо.

Основна війна йшла довкола грамоти цариці Катерини. І ми її втратили. На жаль...Сумно.

Як виявилося, в адміністрації президента Буша панує повний бардак. ЦРУ після ховельського випадку треба просто розпустити. ФБР перейменувати у СБУ(А). Суди в Америці дуже дорогі і корумповані ще більше, ніж у нас. Прав у звичайного американця практично ніяких нема. Вірніше вони є, але за них треба платити. У нас, на відміну від них, нормальна країна.

Вся наша команда, яка всі ці місяці працювала на голому ентузіазмі, не спала кілька ночей. Хочу подякувати всіх наших хлопців з США, РФ, України. Ми все-одно молодці! Як-не-як, а ми пробували, ми боролися. І дуже скоро ми переможемо!

Особлива подяка справжньому козаку, нащадку славних запорожців і кубанців, Петру Батенку. Пане Петре, всеукраїнська акція „Лідер народної довіри” визнала Вас лауреатом звання „Герой міжнародного козацького руху”. І щиро Вас з цим вітаємо!

Днями ми нагородимо всіх реально причетних до цієї справи. Сподіваємося, після зради інтересів ККВ США нинішнім керівництвом, організація отримає справжнього козацького отамана!

Сайт „Нова Січ” продовжить впливати і відслідковувати ситуацію. Я ніяк не закінчу свою книгу про ті події! Ті події все відбуваються і відбуваються...

 А зараз ми всі, по різні сторони океану і кордонів йдемо спати. З вірою у світле майбутнє, через світле пиво.

 

Віктор Тригуб, редактор журналів „Нова Січ" "Музеї України"


Автор: нс
Прочитали: 276 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки


Читайте також:
 • Ангели-хранителі святих бібліотекарок
 • Легенда про Київські срібники і Москву, якої ще не було
 • Партія снайперів: програма №0
 • Хакери-раби Російської імперії
 • Легенда про Україну – ядерну державу!
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.053 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель