Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іКозак-Інформ

Олігархи і козацькі регалії

Олігархи і козацькі регалії

Олігархи і козацькі регалії

На жаль, доводиться констатувати сумний факт – операція «Козацькі регалії» продовжується. Нагадуємо, що невинні спроби українських журналістів і Американського козацтва, повернути унікальну колекцію Січової доби з музею Кубанського козацтва у Ховеллі, штат Нью-Джерсі, (США), наштовхнулися на шалену протидію відомих шовіністів – губернатора Кубані Ткачова і отамана Кубанського козацтва Громова. Саме ця солодка парочка будувала скандальну дамбу на Тузлу, сприяла в організації антиукраїнських провокацій в Криму…

Про неймовірну епопею довкола регалій, багато писала преса, говорили з трибуни Верховної Ради України. Вийшов секретний Указ Президента України… Ця історія спричинила небувалий розкол в козацькому русі Америки.

Все закінчилося нахабним пограбуванням американського музею, бойовою групою спецназу російської розвідки. Козацькі прапори, булави, документи, печатку Війська Запорозького, вивезли на трьох авто (одне з них – інкасаторський броньовик), в приміщення Генконсульства РФ в Нью-Йорку. Почався дипломатичний скандал. Про події повідомили Держсекретаря США Кондолізу Райс, Президента США Джорджа Буша. Відбулася телефонна розмова лідерів США і Президента Росії Володимира Путіна.

Ми писали, що знайшовся «український колекціонер», готовий викласти за частину регалій, а якщо точніше, за дарчу грамоту цариці Катерини, що дарувала Кубань запорожцям, 50 млн. доларів. Було чимало інтриг…

Американське козацтво робило спеціальну заяву з приводу співпраці одного діяча, близького до вищих органів влади, з спецслужбами однієї суміжної держави. Засвітилося чимало цікавих людей.

Росіяни не відступили. Регалії, частинами, таємними шпигунськими стежками, переправили до Італії і Москви. Певні документи, прапори, що належали ЗАПОРІЗЬКИМ КОЗАКАМ (!), перевезли до Краснодару, влаштувавши помпезний парад. Для чого Ткачову і Громову печатка Війська Запорозького, і де вона нині, ніхто не розуміє.

Група офіцерів СВР, цивільних осіб, була нагороджена медалями і орденами РФ.

В Нью-Йорку, після цих подій, створено спеціальний відділ ФБР, що займається виключно колишніми громадянами СРСР і Росії, які мали стосунок до КГБ і ФСБ.

Як ми зрозуміли, в поле зору американських спецслужб, потрапило чимало людей як з Росії, так і України. Враховуючи чергове загострення стосунків між США і Росією, активізацію розвідувальної роботи Росії в США і навпаки, перед багатьма політиками і бізнесменами з України, чиї інтереси виходять за межі нашої держави, гостро постає питання – з ким вони?

І у нас складається враження, що це лише початок. Враховуючи той факт, що всі основні офшорні зони, «страшенно таємні» кодовані рахунки у першокласних західних банках, контролюється аж ніяк не з Кремля, українським бізнесменам і політикам варто почати недовгі роздуми про вибір стратегічних партнерів.

Говорити про національні інтереси власне держави Україна нікому. І ні з ким. Чомусь від цього найбільш сумно…

Вже зрозуміло, що події, спровоковані старовинними козацькими регаліями Січової доби, продовжуються. Чи тільки починаються…

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України»

І невеликий передрук цікавого повідомлення. Без коментарів...

http://www.ukrrudprom.com/news/dsgdfgdf0212152.html

Губернатор Краснодарского края (РФ) Александр Ткачев является совладельцем отеля Hyatt — St. Sofia Hyatt Regency. Об этом рассказал в своем материале в “Народной правде” (7 октября 2007) редактор журнала “Музеи Украины” Виктор Тригуб.

“Есть такое оценочное суждение, что среди основателей отеля [St. Sofia Hyatt] значится фамилия Ткачев. Фирмы какие-то. Офшорные, что ли. И у всех сложилось впечатление, что это тот же человек, который живет в Краснодаре... “, — пишет автор.

Кроме того, по информации г-на Тригуба, девять олигархических семей Кубани недавно приобрели элитную недвижимость в Киеве.

По данным информированных источников, отель Hyatt — St. Sofia Hyatt Regency контролирует корпорация “Индустриальный союз Донбасса” (ИСД), совладельцами которой являются Сергей Тарута и Виталий Гайдук.

Напомним, весной текущего года ИСД приступила к строительству сталепрокатного завода в Краснодарском крае. В августе донецкая корпорация заключила контракт с итальянской компанией Danieli на поставку для завода в Армавире двух сортопрокатных станов мощностью 1,2 млн. тонн каждый. По оценкам экспертов, сумма контракта составила 360-370 млн. долларов.

Как сообщалось, 5 октября в отеле St. Sofia Hyatt лидеры блоков “НУ — НС” и БЮТ начали официальные консультации относительно создания парламентского большинства.

По информации источников “Української правди”, на пост первого вице-премьера по ТЭК претендует совладелец ИСД Виталий Гайдук.


Автор:
Прочитали: 1061 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки


Читайте також:
 • Ангели-хранителі святих бібліотекарок
 • Легенда про Київські срібники і Москву, якої ще не було
 • Партія снайперів: програма №0
 • Хакери-раби Російської імперії
 • Легенда про Україну – ядерну державу!
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.052 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель