Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іКозак-Інформ

Желєзногорськ. Гніздо хакерів в погонах

Желєзногорськ. Гніздо хакерів в погонах

Желєзногорськ. Гніздо хакерів в погонах

Хакерська атака на сайт Президента України. Погроза зламу сайту СБУ, та інших знакових установ України. Якесь маразматичне напівлегальне молодіжне угрупування якогось Дугіна… Перед тим Говерла… Слухаючи розгублені коментарі телеведучих і дитячі розповіді якихось хлопчиків, які чомусь називають себе хакерами, нічого не залишається як сміятися і пити пиво. Що ми в принципі, і робимо. Дивує повна відсутність нормальної політичної аналітики і абсолютна неготовність влади до подібних криз.

Отже, якщо комусь щось не зрозуміло, нагадую, що 30 вересня 2007 року в Україні відбулися вибори. Знову, хоч і з мінімальною перевагою, перемогли помаранчеві. Жорстко керованому з Кремля Уряду Януковича, треба йти. А не хочеться. Розуміють, що прийде Юля і виверне всі їхні бізнес-схеми та багатомільярдні крадіжки. Ціни і стан економіки говорять самі за себе. Аби якось втриматися, починають придумувати всілякі страшилки і пакості. А так, як власного розуму не вистачає, побігли до Москви. Ті включили ФСБ. Так виник карикатурний Дуг ін.

Потім вони вирішили показати, як у них в Україні все «схвачено». Задіяли фахівців Желєзногорська. Довідка.

«Желєзногорськ.Військова частина 35533. ФАПСІ.Три позначки - Железногорськ -1,2 і ПРИМ. Останній - гігантське підземне місто у скальних породах на 300-метровій глибині. Центр інформаційно-технічної підтримки.

28000 надпотужних серверів!  Хакерське царство. Ймовірно, краще у світі гніздо з перехоплення інформації, комп´ютерних атак, розшифровки і програмування.

Для порівняння – у Пентагоні всього 14000 серверів. Правда, ми не знаємо про можливості інших, 22 американських спецслужб…

У 2003 році, росіяни виділили 0,5 мільярда рублів для проведення спеціального броньованого оптико-волоконного кабелю від Желєзногорська до Кремля. Значить, треба було?

Якщо чесно, вирахували ми Желєзногорськ випадково.

На сайтах «Нова Січ» і «Музеї України» стоять російські  лічильники Хот лог з Санкт-Петербургу. Дають звичайну статистику – країни, міста Росії, пошукові слова, звідки прийшли…

Так от, коли почалася легендарна операція «Козацькі регалії», що завершилася пограбуванням спецназом ГРУ РФ, музею Кубанського козацтва у США (викрали унікальні козацькі експонати, у тому числі Січової доби), лічильники почали показувати дивні речі. Лише через рік ми зрозуміли, що найбільше читачів з Росії, ми маємо з славного міста Желєзногорськ, яке так і не змогли знайти на карті. Одне місто в Красноярському краї, інше – в Курській області. А от де знаходяться номерні, ми не второпали. Мабуть, під Москвою.

Почали питати компетентних людей. Щось отримали з Америки. Щось розповіли колишні військові.

Звівши до купи всю інформацію, даємо висновки.

В якомусь з номерних Желєзногорськів, і досі діє секретна наукова «шарашка». ФСБ вишукує талановитих хлопців-комп´ютерників. Особливо цінуються хакери і програмісти. Їх намагаються вербувати. Але, процес це важкий, бо такі люди дуже гарно заробляють і відомі незалежним норовом. Особливо талановитим, влаштовують гебічеські провокації, після яких, хлопці отримують кілька років ув’язнення. Ось тут їм і пропонують чіткий вибір. Або на бандитську зону, де може статися що завгодно, або у досить пристойні умови до Центру інформаційно-технічної підтримки. Так люди і опиняються у підземному місті, обладнаному найсучаснішою технікою. Проходять спеціальний курс навчання, опановують новітніми методиками.

Завдання центру – моніторинг Інтернету, цифрового зв´язку, телекомунікацій у всіх цікавих Росії країнах. Хлопці проникають до надсекретних баз даних, тихо знімають інформацію звідусіль. Дезінформують. Організують збої.

Не так давно, у них виникла нова забава – якщо Кремль провокує загострення з якоюсь країною, там моментально починаються проблеми з Інтернетом. Падають сайти, горять сервера, зникає електронна пошта, збоїть урядовий і мобільний зв´язок… Відбувається надпотужна хакерська атака. Адреса відома. Желєзногорськ. Із залученням місцевих ентузіастів, чи агентів впливу.

Саме звідти координується і проводиться ідеологічна робота на основних українських, прибалтійських та інших форумах, сайтах… Запускаються провокації. Ідуть цілі інформаційні кампанії з приниження корінних націй і вивищення росіян. Дуже все знайоме…

Обурює, що Україна ліквідувала всі подібні центри. Не відслідковує підривну діяльність проти себе, яку, крім Росії, ведуть ще кілька держав.

І взагалі, рівень нашої розвідки, а особливо контррозвідки, викликає лише усмішку. А у професіоналів радянського зразка, лють і зливу матюків. Догралися. І у розрядку, і у розброєння, і у мир у всьому світі, і у гарантії безпеки провідних країн… Залишилися голі, босі і беззахисні. Може ми їм такі і треба?»

Якщо хтось не розуміє – сайт Президента України є державним Інтернет-символом. Його цілодобово потужно охороняють. А тепер уявіть, що якийсь Дуг ін організовує 18 тисяч одночасних атак з Росії, Казахстану, США, Ізраїлю… Уявили? І найзахищеніший сайт падає. Більше того, лежить кілька днів! З 28000 СЕРВЕРІВ Желєзногорська, таку атаку організувати дуже легко. Він для того і створений. Більше того, оті карикатури на Євразію, насміхаючись готові завалити і сайт СБУ! Добре, що попередили. Тепер не завалять… Хоча, спостерігаючи на тихим занепадом українських спецслужб, можна чекати всякого…

В чому тут найбільший прикол? Коли розвалювався СРСР, а з ним і КГБ, американці та інші натовці, завербували рекордну кількість нинішніх фесбешників. Як і сбушників. Говорити про повний контроль не можна, а от те, що Штати прекрасно знають про все, що відбувається на всіх поверхах російської і української влади, можна довести дуже впевнено. В Росії агентура дуже обережна, замаскована. А у нас діє практично відкрито. Якщо Віктор Андрійович посилить контррозвідку, дасть їм свободу – за зраду батьківщини, шпигунство, шкідництво, загримить кілька тисяч чиновників найвищих рангів.

Скоріш за все, сценарій нинішнього загострення україно-російських стосунків, писали не в Кремлі. І не на Банковій…

Спитайте себе – кому це вигідно? Як не дивно, Україні! Рівень патріотизму нині – найвищий. Всі почали вишукувати явних і прихованих ворогів України. Люди все розуміють, тому Росію вважають ворожою державою, що робить нам всілякі пакості. Низи накинулися на верхи – Президента України і СБУ, з КАТЕГОРИЧНИМИ вимогами навести порядок у державі. Зрозуміло, після такого ляпасу, всі забігають… Повністю спалена Партія регіонів. Сумнівів про її справжніх господарів і розпорядників не залишилося. 5 колона, вона і є 5 колона. Наслідки – відповідні. Європі плюс, США – плюс. У В.Ющенка зростає рейтинг. Почалася масова громадянська кампанія! І влада повинна з цим рахуватися. Вже є право називати будь-якого проросійського політика ЗРАДНИКОМ! Є таке передчуття, що днями виникнуть певні документи, чи щось станеться…

Почерк дуже знайомий. Фільми ж дивимося… І кілька наступних кроків прораховуються легко… Але, то вже здогадки…

Турбує одне. Як той подарунок буде використовувати наша влада? Розуму вистачить? Може статися, що нічого не зроблять. Просто не помітять… Отримавши по одній щоці, підставлять іншу…

В.Тригуб

Железногороськ.Штаб.Це звідси все і йде...


Автор:
Прочитали: 1990 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки


Читайте також:
 • Ангели-хранителі святих бібліотекарок
 • Легенда про Київські срібники і Москву, якої ще не було
 • Партія снайперів: програма №0
 • Хакери-раби Російської імперії
 • Легенда про Україну – ядерну державу!
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.053 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель