Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іКозак-Інформ

Хакери-раби Російської імперії

  Хакери-раби Російської імперії

Хакери-раби Російської імперії

 

  Чесно кажучи, у всі ці ігри в шпигунів, прослуховування, підглядування, ми якось не дуже вірили. До недавнього часу. А робота в Україні іноземних спецслужб, нам здавалася просто неможливою. Кому ми такі комусь потрібні… Як виявилося, дуже помилялися.

Спробувавши повернути культурні цінності України з інших країн, ми моментально наштовхнулися на цікавість провідних розвідок світу. Більше того, опинилися в епіцентрі якихось незрозумілих нам спец операцій. Аби довго не розповідати, рекомендую набрати в пошуковиках «Козацькі регалії», «Шабля Мазепи», «Булава Сірка», «Кубанська народна республіка», «Республіка Задунайська Січ». Про все це занадто багато писала преса.

Київ давно перетворився у світову шпигунську столицю. Хтось, колись фактично ліквідував українську контррозвідку. І почалося. В результаті, ми отримали псевдо українську владу, яка повністю контролюється розвідками США, Росії, Ізраїлю, Європи і кількох арабських країн. З чим всіх і вітаємо! Отож, кидайте довбонуті дискусії про основні політичні сили України, що керуються з поза меж нашої держави – то пусте марнування часу.

Краще поговоримо про хакерів-рабів Російської імперії, основні бази яких, зосереджені у кількох місцях, відомих світу під дивною назвою Желєзногорськ.Військова частина 35533. ФАПСІ.Три позначки - Железногорськ -1,2 і ПРИМ. Останній - гігантське підземне місто у скальних породах на 300-метровій глибині. Центр інформаційно-технічної підтримки.

28000 надпотужних серверів!  Хакерське царство. Ймовірно, краще у світі гніздо з перехоплення інформації, комп´ютерних атак, розшифровки і програмування.

Для порівняння – у Пентагоні всього 14000 серверів. Правда, ми не знаємо про можливості інших, 22 американських спецслужб…

У 2003 році, росіяни виділили 0,5 мільярда рублів для проведення спеціального броньованого оптико-волоконного кабелю від Желєзногорська до Кремля. Значить, треба було?

Якщо чесно, вирахували ми Желєзногорськ випадково.

На сайтах «Нова Січ» і «Музеї України» стоять звичайні російські  лічильники Хот лог з Санкт-Петербургу. Дають звичайну статистику – країни, міста Росії, пошукові слова, звідки прийшли…

Так от, коли почалася легендарна операція «Козацькі регалії», що завершилася пограбуванням спецназом ГРУ РФ, музею Кубанського козацтва у США (викрали унікальні козацькі експонати, у тому числі Січової доби), лічильники почали показувати дивні речі. Лише через рік ми зрозуміли, що найбільше читачів з Росії, ми маємо з славного міста Желєзногорськ, яке так і не змогли знайти на карті. Одне місто в Красноярському краї, інше – в Курській області. А от де знаходяться номерні, ми не второпали. Мабуть, під Москвою.

Почали питати компетентних людей. Щось отримали з Америки. Щось розповіли колишні військові.

Звівши до купи всю інформацію, даємо висновки.

В якомусь з номерних Желєзногорськів, і досі діє секретна наукова «шарашка». ФСБ вишукує талановитих хлопців-комп´ютерників. Особливо цінуються хакери і програмісти. Їх намагаються вербувати. Але, процес це важкий, бо такі люди дуже гарно заробляють і відомі незалежним норовом. Особливо талановитим, влаштовують гебічеські провокації, після яких, хлопці отримують кілька років ув’язнення. Ось тут їм і пропонують чіткий вибір. Або на бандитську зону, де може статися що завгодно, або у досить пристойні умови до Центру інформаційно-технічної підтримки. Так люди і опиняються у підземному місті, обладнаному найсучаснішою технікою. Проходять спеціальний курс навчання, опановують новітніми методиками.

Завдання центру – моніторинг Інтернету, цифрового зв´язку, телекомунікацій у всіх цікавих Росії країнах. Хлопці проникають до надсекретних баз даних, тихо знімають інформацію звідусіль. Дезінформують. Організують збої.

Не так давно, у них виникла нова забава – якщо Кремль провокує загострення з якоюсь країною, там моментально починаються проблеми з Інтернетом. Падають сайти, горять сервера, зникає електронна пошта, збоїть урядовий і мобільний зв´язок… Відбувається надпотужна хакерська атака. Адреса відома. Желєзногорськ. Із залученням місцевих ентузіастів, чи агентів впливу.

Саме звідти координується і проводиться ідеологічна робота на основних українських, прибалтійських та інших форумах, сайтах… Запускаються провокації. Ідуть цілі інформаційні кампанії з приниження корінних націй і вивищення росіян. Дуже все знайоме…

Привіт Желєзногорськ!

Обурює, що Україна ліквідувала всі подібні центри. Не відслідковує підривну діяльність проти себе, яку, крім Росії, ведуть ще кілька держав.

І взагалі, рівень нашої розвідки, а особливо контррозвідки, викликає лише усмішку. А у професіоналів радянського зразка, лють і зливу матюків. Догралися. І у розрядку, і у розброєння, і у мир у всьому світі, і у гарантії безпеки провідних країн… Залишилися голі, босі і беззахисні. Може ми їм такі і треба?

Зрозуміло, винуватців такого ганебного становища, треба знайти і покарати. Розстріл – це мінімум!

А про масштабні спец операції проти України і на території України, які постійно проводять як Росія, так і США з союзниками, ми повинні знати. І вживати жорстких заходів.

А поки що, ми маємо струнку п´яту колону Януковича, сформовану в Росії. І безтолкове помаранчеве ліберастичне стадо, контрольоване США та Ізраїлем. Коментарії щодо національних інтересів УКРАЇНЦІВ, УКРАЇНИ, нашого народу треба давати? Кому воно нафіг треба!

Зрозуміло, такий бардак довго не протримається. Українці рано чи пізно, прорвуться до влади у власній державі. Свобода, Незалежність дорого коштують.

І за них варто боротися!

Про Желєзногорськ треба знати. Око «старшого брата». Як і про подібні центри в інших країнах, звідки уважно відслідковують українські події. І позиція урядів Росії, США та інших країн зрозуміла. Вони стоять на сторожі власних національних інтересів. Відповідно нам час протидіяти, створюючи щось подібне у себе. Як це робить влада всіх нормальних країн.

То чим займаються наші владоможці?

Віктор Тригуб


Автор:
Прочитали: 1959 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Богдан Хмельницький –творець російської грошової системи!?

  Читайте також:
 • Ангели-хранителі святих бібліотекарок
 • Легенда про Київські срібники і Москву, якої ще не було
 • Партія снайперів: програма №0
 • Легенда про Україну – ядерну державу!
 • То який портрет Мазепи правильний?
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2992
  Результати опитування  Лічильники

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.054 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель