Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іКозак-Інформ

ЛЕГЕНДА ПРО КОЗАЦЬКІ РЕГАЛІЇ

Хроніка. Події.Версії

Сенсаційний скандал довкола козацьких регалій продовжується. На прохання колег-журналістів, які раптово і масово захворіли цією історією, і просто втомили наївними питаннями та проханнями про інтерв*ю, даємо хроніку і висновки.


ЛЕГЕНДА ПРО КОЗАЦЬКІ РЕГАЛІЇ

 

Хроніка. Події.Версії

Сенсаційний скандал довкола козацьких регалій продовжується. На прохання колег-журналістів, які раптово і масово захворіли цією історією, і просто втомили наївними питаннями та проханнями про інтерв*ю, даємо хроніку і висновки.

 

 

Отож, після розгрому Катериною Січі, козаки зібрали все цінне і вирушили на Кубань. Цінності отримали назву козацькі регалії. Аж до 1918 року ті скарби зберігалися в Соборі О.Невського в Краснодарі, примножуючись регаліями власне кубанського періоду. Перед приходом комуністів, останній отаман зібрав спецгрупу, яка вивезла регалії в Сербію. Де вони успішно і зберігалися до 1944 року, коли до Белграду підішла Червона Армія, яка козаків просто знищувала. Постаріли члени спецгрупи переправили регалії до Німеччини і вже після війни – до США. Де у Ховеллі, штат Нью-Джерсі,  купили будинок і облаштували музей.

 

Після 1991 року, коли розвалився СРСР, Кубанські губернатори намагалися перевезти регалії до Росії. Козаки не дозволили, висунувши ряд умов. Декомунізація краю. Перейменування всіх міст і вулиць, що носять імена комуняк. Відтворення храму О.Невського і т.п.

 

Частина проукраїнськи налаштованих козаків з останніх хвиль еміграції, намагалася організувати передачу запорізької частини колекції Україні. На жаль, наші дипломати з консульства у Нью-Йорку, цей момент злочинно прогавили.

 

Активізували його новий губернатор Кубані Ткачов та отаман Громов (що як кажуть насправді Грумич, і є етнічним євреєм). Крайова влада навіть відбудувала собор О.Невського.

 

 

Знову почали вимагати регалії.

За процесом спостерігала відома дослідниця козацтва із Запоріжжя Людмила Маленко, яка будучи справжньою українською патріоткою намагалася привернути увагу до події запорізької влади. Безрезультатно. Всі ми знаємо, хто і як править Запоріжжям... Л.Маленко створила потужний сайт „Історія козацтва”, де коротко, як науковець, виклала ситуацію.

 

В США основним лобістом повернення запорізької частини регалій став отаман Американських козаків Сергій Цапенко. Він безрезультатно звертався до наших дипломатів.

 

Навесні 2006 року ми створили сайт журналу „Нова Січ” www.novasich.org.ua  який почали хаотично наповнювати інформацією про історію козацтва, сучасні організації...

 

Через інтернет познайомилися з Л.Маленко. Вона розповіла про регалії.

Враховуючи те, що сайт Нова Січ роблять старі журналісти, козаки, піарники, політтехнологи, українські патріоти, тема просто лягла на душу. Ми написали відкритий лист С.Цапенку. Той відгукнувся. Ми вивчили ситуацію. Зрозуміли, що діяти треба потужно і негайно. Написали листи всій верховній владі. Нічого. Надрукували відкриті листи. Нуль. Звернулися до знайомих депутатів парламенту. Ті зацікавилися. Активно включилася в процес тільки депутат від БЮТ Ольга Боднар. Разом ми провели кілька резонансних прес-конференцій, виступів в пресі. Ольга Борисівна написала листи, запити. Розробила проект Постанови ВР про створення спеціальної комісії з повернення культурних цінностей, що як ми сподіваємося, буде скоро створена.

 

Якось там почали рухатися наші дипломати. Цікаво, що керівництво тодішнього Мінкульту, не те що не допомогло, а навіть відкрито шкодило.

Зрозуміло, всі ці дії висвітлювала як наша так і світова преса. Ми вдячні сайтам „Тема”, Обком, Аратта, газетам „Газеті по-українськи”, „Вечірній Київ”, „Голос України”, „Україна молода”, „Сегодня”, ТРК „Київ”, Інтер, КДТРК, радіостанціям, агенції Інтерфакс, що нас підтримали. Дякуємо! Без Вас, колеги, було б важко...

 

Російська сторона (Ткачов і Громов), теж виявляються слідкують за пресою...

 

Справа у тому, що скоро в Краснодарі будуть вибори, де за чутками буде балотуватися один олігарх... Краснодарці форсували події.

У цей же час, незгідні з проросійською позицією отамана Кубанців за кордоном Певнева, козаки провели розслідування і довели, що Певнев нелігітимний з 2000 року. Сформувалася  група, яка висунула аксакала козацького руху Петра Батенка, що досить позитивно ставиться до передачі регалій Україні. Наш сайт Нова Січ розпочав інформпідтримку нашого кандидата. Що враховуючи наш досвід у виборах в Україні не важко. Ініціативна група звернулася до американського суду з вимогою позбавити Певнева владних повноважень і опечатати музей. Що і було зроблено поліцією.

 

Справа в тому, що Певнев з родичами, фактично приватизували музей, не пустивши туди навіть наших дипломатів...

 

 

ШПИГУНСЬКА ЧАСТИНА

 

Далі починається найцікавіше.

Краснодарський губернатор з отаманом, розуміючи, що виходить собор відбудували даремно, ще і вибори без регалій програють, дуже активізувалися.

 

Як ми зрозуміли, операцію узгодили десь в Кремлі, або біля нього.

Перед цими подіями сайт Нова Січ звернувся до старих грушників з проханням змоделювати ситуацію. Ось їх прогноз. Спершу наїдуть на незгодних американців, а потім просто регалії викрадуть. Так і сталося. Всіх незгідних з Певневим почали залякувати. Зламали сайт С.Цапенка. Не допомогло.

 

А потім наш сайт почав отримувати суперексклюзивну інформацію. Про приїзд 9 експертів  з РФ у США. Про прибуття 6 з них у Ховелл. Як козаків з Краснодару. Навіть про те, з якими вони документами...

 

Однієї вересневої ночі, до опечатоного поліцією США приміщення музею ККВ у Ховеллі прибули три авто з дипломатичними номерами Росії. Де ймовірно були туристи-експерти. Печатки було зломано. До спеціально підігнаного броньовика (!) загрузили пакунки із зазделегідь відібраними регаліями. Автомобілі красиво відбули до Генконсульства РФ.

 

Як не дивно, наш сайт дізнався про це одним з перших. Ми гнівно виступили. Інформацію підхопили інші ЗМІ. Перелякані росіяни навіть закрили на три дні консульство (і це знаємо). Ось тут наступила кульмінація. Як пояснили нам колишні грушники, це і було головне для американців. Вони намагалися вирахувати нелегальні канали переправки російськими шпигунами до Росії всього того, що не можна вивезти диппоштою. Можливо, і та і інша сторона шукала „кротів”.

 

Містери Сміти повідомили нас, що в дипломатичній пошті Посольства РФ нічого схожого на регалії не було...

 

Варіанта два. Або росіянам вдалося обхитрити ФБР і вивезти регалії таємно. Або вони так і залишилися в консульстві.

 

На жаль, Сміти мовчать. Або самі не знають, або щось задумали.

Як нам пояснили, наш сайт став дуже зручним інформрупором миттєвої дії з третьої країни.

 

Коли шок у всіх трохи пройшов, зливати інформацію почали вже росіяни. Це є у нас на сайті, погуляйте інтернетом. Вони тихо натякнули, що регалії вже в Москві і віддавати їх в Краснодар ніхто не буде. Ми їх поправили, що регалії крадені і дали купу документів. Знову тиша.

Судячи з усього, щось вони невелике все-таки переправили. Типу грамоти Катерини про передачу Кубані запоріжцям. А інше так і лежить в консульстві. Навіть якщо та частина вже в Росії, офіційно виставити крадене вони не зможуть. Доведеться повертати за судовим рішенням.

Кумедний факт – ветерани радянських спецслужб просили нас висвітлювати саме цю історію російською мовою – втрачають час на переклад. Але, будучи переконаними українськими націоналістами, ми на зло врагам, продовжуємо писати українською. Кажуть, вони вже звикли. Та і кубанці також.

 

Ще один кумедний факт. Тільки на нашому сайті щось з*являється з назвою козацькі регалії, або це словосполучення є в тексті, протягом короткого проміжку часу на сайт заходить 30-32 відвідувача. Адреси одні і ті ж. З США, Росії і України. От зараз поставимо, хто не спить, перевірте. Як кажуть, прикол...

 

Тому ми постійно і дякуємо інформспонсорів з ЦРУ, ФБР, ФСБ, ГРУ, СВР, ООН і інших поважних структур. За розкрутку сайту і посилену увагу народів трьох країн до повернення козацьких регалій, козацької історії.

Що сказати про дії помаранчевої і голубої влади? Нічого хорошого говорити не хочеться. Не здатні ні на що. Потрібен новий майдан. Всіх з пляжу! До влади треба привести поміркованих професіоналів українських-націоналістів.

 

Нині видатний єврейський отаман кубанських козаків ребе Грумич (як класно і сенсаційно звучить!), розродився якимись інтерв*ю з погрозами на нашу адресу. Хочемо заспокоїти – недовго бути отаманом залишилося.

До речі, після цієї історії, група ентузіастів створила комітет „Кубань з Україною!”. Ініціюють процес повернення ісконно українських земель Кубані до складу матері-неньки України.

 

Дозволяють же собі Грумичі лізти в наш Крим, на Тузлу, в Донбас... Таке у нас враження, що Кремлю це все дуже не сподобалося.

Днями до США вилітає спецгрупа з науковців України, створенням якої опікувався нардеп Ю.Артеменко. Проведуть розвідку. Може що нового і дізнаються.

 

Ми ж продовжуємо довбати нашу незрозумілу нікому владу вимогами на державному рівні зайнятися поверненням залишків регалій з Ховелла.

Дуже невдячна, скажу я Вам справа... Хоча, книгу „Таємниці козацьких регалій” я вже майже закінчив. Висить на сайті.


Голлівуд зацікавився історією про регалії!

 

Історією збереження і викрадення козацьких регалій зацікавилися сценаристи Голлівуду. Для чого щось придумувати – готовий блокбастер.

З авторськими правами першої частини, від Катерини до 2000 року все зрозуміло.

А от ексклюзив про фантастичні події 2006 року, вибачте, але належить нам. Нині обговорюється питання формату – або двосерійний фільм, або серіал. Або і те і інше. Чесно кажучи, фільм нам подобається більше...

 

Хоча, це лірика.

Ми і досі не повернули козацькі регалії часів Нової Січі! Це головне. Але, ми їх повернемо! Хай навіть за голівудські гонорари!

Історія продовжується!

 

Віктор ТРИГУБ, редактор журналу „Нова Січ”, полковник козацтва.

www.novasich.org.ua Передрук тільки з посиланням на Нова СІЧ! 

 


Автор: нс
Прочитали: 3202 рази

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки


Читайте також:
 • Ангели-хранителі святих бібліотекарок
 • Легенда про Київські срібники і Москву, якої ще не було
 • Партія снайперів: програма №0
 • Хакери-раби Російської імперії
 • Легенда про Україну – ядерну державу!
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.105 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель