Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Хто розграбував палаци Януковича? І що тепер робити?
Понеділок, 02 Червня 2014

Хто розграбував палаци Януковича? І що тепер робити?

Український народ втрачає неймовірний музейно-парковий комплекс світового рівня.Те, що після перемоги Майдану зафіксовані чисельні факти пограбування дач соратників Януковича, можна зрозуміти. А от хто і чому допустив масове мародерство у резиденції Я-овоча в Нових Петрівцях, повинна встановити Генпрокуратура. І негайно!

У лютому 2014 року, в Межигір`ї побувало аж занадто багато випадкових людей, деякі з яких мають чітку кримінальну спеціалізацію з викрадання і продажу витворів мистецтва. І досить високого рівня... От саме цими діячами повинні негайно зайнятися наші доблесні правоохоронні органи, трохи "потрусивши" деякі антикварні салончики...

Найближчим часом отримаємо гучний міжнародний скандал довкола викраденого з резиденцій, дач, квартир, його аукціонної та історичної вартості, а особливо щодо осіб, які щось взяли і КОМУСЬ дещо продали, а ТІ, у свою чергу, ДЕКОМУ "подарували"... Путінський агітпроп вже смакує...

Віддалік спостерігаючи за азартним розграбунком майна, щодо конфіскації якого у державну власність, немає жодного рішення суду, ми тихо шаленіли від правового нігілізму багатьох "мистецтвознавців-торгашів", юридичної безграмотності співробітників деяких великих музеїв... Про бездіяльність органів державної влади говорити якось незручно. Генпрокурор вже трактує всі ці дії як злочин...

По словам и.о. генпрокурора Олега Махницкого, в имении бывшего президента Януковича продолжаются кражи, но милиция на это не реагирует.

- Активисты, организовавшие экскурсии в имении экс-президента Януковича, не кто иной, как мародеры, – неожиданно заявил Махницкий в телеинтервью. – Они используют чужое имущество с целью собственного обогащения. Что это, если не мародерство? (читайте Куда пропали сокровища Межигорья)

По словам и.о. генпрокурора, после того как суд наложил арест на Межигорье, имение было передано в управление Министерства аграрной политики и продовольствия. Да вот активисты отказались допустить представителей ведомства на территорию.

- Я удивляюсь, почему МВД не реагирует на такой случай. Мы это увидели, мы сделаем свои выводы, дадим указания, но именно милиция должна обеспечивать порядок в Межигорье. Мародерство нужно остановить.

Напомним, сразу после бегства экс-президента Виктора Януковича из страны в его имение под Киевом ворвались активисты Майдана. Позже представители новой власти заявили, что Межигорье ограбили.

http://kp.ua/politics/455411-aktyvysty-kotorye-delauit-ekskursyy-v-mezhyhore-marodery

Куди радісно зараз поїдуть прокурори з спецназівцями, навіть здогадуватися не будемо.

Національний художній музей України

за сприяння Правого сектору, Самооборони Майдану, Автомайдану

й «Українського комітету Блакитного щита»

представляє

КОДЕКС МЕЖИГІР'Я

Кураторська група: Олександр Ройтбурд і Аліса Ложкіна

26 квітня - 27 липня 2014

Не запитуйте нас про золотий батон. Ми не знаємо, де він. Але його дух продовжує бентежити публіку - як і дух того, в чиєму домі його знайшли.

Та окрім примарного золотого батона в Межигір'ї знайшлося чимало речей, цікавих саме з мистецької точки зору. Стародруки і коштовні книги, скульптури, ікони, живописні твори, посуд, предмети інтер'єру, колекційна зброя і сувеніри. Серед них виявились як справді унікальні твори, так і відвертий несмак і підробки. За рішенням групи експертів-музейників і організації «Блакитний щит» так звані «скарби Межигір'я» було передано на тимчасове збереження до НХМУ. Пізніше до них було долучено деякі предмети з будинку Віктора Пшонки.

Від початку публічна презентація не входила в плани музею. Та коли зали першого поверху почали заповнюватися різним добром, яке випромінювало специфічну «ауру» і провокувало, було вирішено, що громадськість має це побачити і зробити свої висновки. Запрошений музеєм куратор - художник Олександр Ройтбурд - запропонував побудувати експозицію за принципом книги-опису, щоб уникнути ціннісної оцінки і не заважати предметам промовляти і свідчити.  

http://namu.kiev.ua/ua/exhibitions/active/view.html&eid=234

Взагалі, в НХМУ хоч один юрист є? Керівництво такого шанованого музею, після такої гнівної заяви Генпрокурора опиняється під ударом першим. Як і Міністерство культури, під управлінням якого музей перебуває. Згідно яких документів, актів, Законів всесвітньовідомий музей приймав фактично крадені, згідно існуючого законодавства речі і незрозуміло оформивши, спорядивши науковоподібними описами, виставив їх для публічного огляду, ще й примудрившись на тому непогано заробити?!

Негайно найміть юриста, хоча б студента, який коротко пояснить скільки і яких законів порушено і що за це може бути... Для чого було підставляти скількох поважних людей у цій авантюрі? Адже, дехто так любить розмірковувати про Лувр чи Британський музей,  аукціони... Хтось прорахував удар по іміджу тих людей, зрозумів, яку ганебну пляму поставили на репутації Головного Художнього музею європейської країни? Якби в Лувр привезли якісь крадені (а все було вилучено незаконно!) витвори мистецтва, які, до того ж проходять у якості РЕЧОВИХ доказів...

Добре, робимо поправку на революцію, хаос, святу справу порятунку скарбів. Що б зробили порядні європейські музейники, схожими на яких так хочуть бути в НХМУ? Правильно, враховуючи форс-мажор, все б описали, сфотографували, запакували і до кращих часів, ненадовго, заховали у фондах. Для збереження. Зробивши відповідну заяву в Мінкульт і в правоохоронні органи.

Що роблять гіганти грантожерських проектів європо-американских розповсюджувачів найкращого музейного досвіду. Швиденько варганять з незаконно вивезених речових доказів незрозумілого походження, комерційну виставку. Куди народ радісно поніс якісь гроші. Молодці! Неперевершено!

Це Національний художній музей України чи будуар коханки Януковича? Рівень кадрів нашого улюбленця, екс-мунюстра культур-мультур Кулиняка, незмінний! Не підвів! Влада Литовченко і Вікуся Ліснича на відкритті теж були?

На жаль, скандал в європейській і особливо російській пресі вже почався... Після такого "високопрофесійного" виставкового прориву, дістанется всім. Новообраному Президенту України, Уряду, Мінкульту, не дуже розумному директору музею, який на жаль, має таке велике значення.

Розлючені коменти Генпрокурора - то лише початок. За процедурою, всі учасники "порятунку культурних цінностей від Януковича", серед яких є дійсно унікальні речі, стануть фігурантами якихось там кримінальних справ у якості свідків. Кажуть, резиденції і дачі були сильно розграбовані. Тепер зрозуміли, на кого падають основні підозри, у кого будуть робити обшуки? Особливо, якщо хтось з фігурантів цієї сумної історії має якийсь антикварний магазинчик, чи когось консультує...

І для чого така сумна слава НХМУ і його прекрасному колективу?

І про резиденцію Януковича у Н.Петрівцях. Там треба робити музей! Для цього землю і майновий комплекс не треба для чогось передавати Міністерству аграрної політики! Там сидять головні музейники?

Вихід простий - земля відходить законному власнику - сільській Раді Нових Петрівець. Пробиваємо Указ Президента. На щастя, у селі є прекрасний Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році". От для початку хай Межигір`я буде філією вже існуючого музею. Просто трохи розширять штат - і вже музей укладе договір з держохороною за процедурою. Поверне виставку про "Кодекс..." вкрадену НХМУ. Все можна зробити за кілька тижнів. Було б бажання...

Якщо зараз серйозні дяді почнуть гратися з 130 га Вишгородської землі, яку оцінюють у 1 млн 300 тис доларів за гектар, специфічними спорудами, парканами, обладнанням, український народ ніколи більше не отримає такого розкішного музею-заповідника!

Землю тихо роздадуть дуже заслуженим, будівлі продадуть... Як ми будемо згадувати Віктора Хведоровича без такого символа?

Отож, починаємо боротися за Національний музей-заповідник у Нових Петрівцях!

Навіть комуністи робили у таких місцях музеї! Заодно, Межигірський монастир відродимо!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

 


Автор:
Прочитали: 84 рази

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • В.Парасюк: Тепер я розкажу хто тут "агент кремля"
 • Крымнаш, а теперь поговорим за профессиональную этику
 • Бренд Донецького художнього врятовано! Тепер колекція...
 • РОЗКОПКИ ГЕТЬМАНСЬКОГО БАТУРИНА 2013-2014 рр. ПАЛАЦИ ІВАНА МАЗЕПИ ТА КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО
 • Комбат «Киев-2″ Войцеховский (Яшунин) служил разведчиком в одной из силовых структур Януковича?
 • Куди зникли скарби Януковича?
 • В Криму тепер переслідують і за Голодомор
 • "20 лет мы были с Россией, давайте теперь попробуем побыть с Европой", - Сашко Положинский
 • У списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО тепер сім українських об’єктів
 • Украина теперь тоже парного молочка не попьёт!
 • Новий цирк в музеях. Тепер Одеса...
 • Почалася рейдерська атака на Нацмузей у Пирогові! Що будемо робити?
 • Звільнили Гендиректора Нацзаповідника у Лаврі... Тепер Міністр?
 • Д.Заруба: «Теперь в нашем музее ни одного выходного дня не будет без события»
 • «Теперь я могу нормально ходить. И не шаркающей старческой походкой, а ровненько, как в молодости»
 • Теперь мы не хозяева в своих домах…
 • Секретні документи «Холодної війни» - відтепер в Інтернеті
 • Проблеми музеїв: що робити? З чого почати?
 • Чи стане Микола Сядристий Героєм України за Президента В.Януковича?
 • Умань: картини, СТБ, СБУ. А тепер і Кмитів…
 • «Чернігів стародавній» відтепер в інтернеті
 • Спершу Кубань, а тепер і Стародубщина - з Україною!

  Читайте також:
 • Дружківський музей
 • Плакати Майдану в Донецькому художньому
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
 • Карикатурист Жора Ключник продовжує посміхати
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.319 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель