Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Золото Полуботка і таємний Світовий уряд
Пятниця, 02 Серпня 2013

Золото Полуботка і таємний Світовий уряд
На початку 2007 року, американські козаки сформували пошукову групу з колишніх офіцерів ФБР, ЦРУ, Секретної служби, Мінюсту США... Так почалася наша версія легенди про розшуки золота Гетьмана Полуботка в Лондоні. Це була дійсно найпотужніша і найпідготовленіша експедиція за 100 років. Протидіяли їй сили, які реально керують планетою. Отож, результат був прогнозований. Тепер можна говорити про все те у моєму фірмовому казковому стилі, який так любить моя читацька аудиторія, дипломати та діячі найрізноманітніших спецслужб. Це  є реальна сіра зона історії та геополітики. Ні спростувань, ні підтверджень...
Але, спершу про документи. Розмов багато, а от документальних підтверджень... Відомо,
що Полуботок написав чіткі інструкції. Заповіт.  Якщо докласти дипломатичних зусиль, в архівах МЗС Росії і Великобританії можна підняти кілька договорів, де прямо згадуються депозити Полуботка. Є лише ця, несподівана публікація в московському "Коммерсанте":
"Текст угоди, яку підписали 27 грудня 1947 року Мікоян і англійський посол в СРСР Петерсон, був і справді фантастичним. Саме тому, напевно, знайти сьогодні якісь згадки про нього в радянських виданнях неможливо. Хоча сам Анастас Мікоян, за словами його сина Степана, вважав підписання цього договору головним досягненням свого життя.

Уряд Великобританії відмовився "за деякими винятками від своїх претензій до Радянського Союзу в зв’язку з постачанням і послугами за час Другої світової війни”. За іншими радянськими боргами встановлювалися надзвичайно низькі ставки – 0,5% річних, а для виплат як за ними, так і за позиками, які ще не були надані, встановлювалася відстрочка погашення 15 років.  Існував ще й секретний додаток до договору, але зміст його також досі невідомий.

Наприкінці 50-х років англійці почали виявляти неспокій з приводу пробачених військових боргів і наполягати на укладенні нової угоди, яка б анулювала всі британські і радянські взаємні фінансові претензії, причому як державні, так і з боку приватних осіб.

Цілком можливо, що пропозиція англійців була безпосередньо пов’язана з новим спалахом інтересу до справи про спадщину гетьмана. Тоді про Полуботка була опублікована невелика замітка в "Известиях”. Перспектива судового позову навряд чи могла залишити британських фінансистів байдужими.
 5 січня 1968 року була укладена міжурядова угода "Про врегулювання взаємних фінансових і майнових претензій”. Уряди домовилися не пред’являти один одному претензій ні від свого імені, ні від імені своїх юридичних і фізичних осіб. Але представники СРСР наполягли, щоби в угоду було внесене тимчасове обмеження: угода торкалася тільки претензій, що виникли після 1 січня 1939 року. Вочевидь, радянські лідери розраховували у майбутньому ще раз "подоїти” британців, шантажуючи їх Полуботком.

Великобританії знадобилося ще 18 років дипломатичних зусиль, щоб укласти другий договір про взаємну відмову від претензій, що виникли до 1939 року. Відповідний документ був підписаний під час візиту міністра закордонних справ СРСР Едуарда Шеварднадзе в Лондон у липні 1986 року.

Найбільша проблема – у тому, що отримати спадщину гетьмана згідно з договором, укладеним 281 рік тому, може лише людина, яка зможе документально довести, що є прямим нащадком Полуботка. СРСР не знайшов такої людини. Немає її і сьогодні..."

Якийсь із лондонських банків і понині повинен зберігати оригінальні папери про відкриття рахунку... Ми розуміємо, який...
Коли мова заходить про таку купу грошей, жарти закінчуються. Але, отаман американських козаків Сергій Цапенко, ризикнув.

-У цій справі чимало дивних таємниць і документальних провалів, - говорить отаман Американських козаків Сергій Цапенко, - Особливо в частині наївного звернення напівофіційних представників тодішньої української влади, до не зрозумілих до  кінця, представників не то англійської влади, не то банківського бізнесу… Гляньте на прізвища переговірників! Поезія! Публіцистика! А де професіонали? Де досвідчені юристи-міжнародники, детективи, спецслужби? В Україні і нині майже нема людей, спроможних на сучасному рівні, вести рівноправні переговори з таких делікатних питань! Що говорити про ТІ роки! Тому, ознайомившись з деякими документами і свідченнями, які досить випадково потрапили у наші руки, ми зрозуміли, що українців просто обманули! Англія не воювала на своїй території. Не пережила окупації. Отже, знайти документальні сліди у такій справі, та ще й з ТАКОЮ гігантською сумою грошей дуже просто! Офіційно заявляю, що ми маємо справу зі змовою групи міжнародних банківських кіл проти України.
Стежити за бравими американцями, неіндифіковані "англійці" почали від трапу літака. Хоча,
спецгрупа протрималася у Лондоні три дні. Що вже викликає повагу. Всі усні та письмові запити про депозит Гетьмана Полуботка були ввічливо проігноровані. "Банківська служба безпеки", з якимись неймовірними можливостями і повноваженнями, елегантно блокувала всі спроби роздобути інформацію, пошуки в архівах.

Почали брутальний тиск, погрози, шантаж... Довелося поспішно евакуюватися.
Американці не мали ніяких юридичних повноважень на проведення подібних розшуків. Ні нащадки Гетьмана, ні влада України ніяких дозволів не давали.
Хоча, нервова реакція банкірів лише підтвердила підозри про існування повного пакету документів, депозиту і тих дійсно фантастичних відсотків, якими хтось успішно користується. Чи вже використав...
Гратися в такі ігри без потужного державного прикриття на рівні Служби Зовнішньої розвідки (України? - ха-ха...), дипломатів, сильної міжнародної юридичної фірми і вцілілих нащадків Гетьмана - безглуздо. Спроба була...
Рівень і романтизм цієї пригоди неймовірний.
Пару років тому на нас вийшли журналісти каналу 1+1, що ризикнули зняти про те все фільм. На мої застереження - зняти у телеформаті таку легенду неможливо - не звернули уваги. Посиділи у розкішному інтер'єрі галереї "Атрибут" на Печерську. Погомоніли кілька годин.
Фільм вийшов якісно стандартним. Музончик, густий закадровий голос, Музей гетьманства. Директор Галина Ярова, яка вже відверто стібається з телевізійників. Мазепа. Скарби. Михайло Волгін. Свіжий сценарний хід з поїздкою в Мазепинці і пошук золота екскаватором.

http://www.1plus1.ua/dyvitsya/programy/teritoriya-obmanu.html
Прикольний лист журналістка написала до агліцького банку. І що неймовірно, отримала потужну заперечливу відповідь. Голівудський стиль.
 В цілому, вийшло прикольно-симпатишно. 1+1 вчергове підтвердив досить пристойний рівень телепубліцистики. Назва програми трохи напружує - "Територія обману". Хоча, ведучий приємний. І теми піднімають актуальні. Судячи з того, як нам обривають телефони і які листи пишуть, програма має успіх.
Легенда породила легенду, перетворившись у казку. В принципі, хай буде. Молодь через такі фільми розуміє історію.На цьому етапі ми красиво переграємо кремлівських "прапагандістав Гускава міра".
Читайте про історію з гумором! Іронічно...
А взагалі, при цій владі пропагувати Мазепу на мільйонну аудиторію - то справді КРУТО! Спасибі, Плюси!
Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", випадковий скарбошукач

<embed src='http://www.1plus1.ua/bin/player/embed.php/383826988' type='application/x-shockwave-flash' width='420' height='376' allowfullscreen='true' allowscriptaccess='always'></embed>

Автор:
Прочитали: 845 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Світовий Конґрес Українців закликає до участі в міжнародній акції “Україна єдина”
 • Світовий Конґрес Українців засуджує кібератаки Російської Федерації та закликає міжнародне співтовариство бути надзвичайно пильним
 • Світовий Конґрес Українців засуджує теракт у Стамбулі
 • Директора Музеїв Кремля вимагають звільнити за коментар про «скіфське золото», – журналіст
 • «Скіфське золото» має повернутися в Україну – рішення суду в Амстердамі
 • Україна звернулася в Інтерпол з проханням оголосити в міжнародний розшук "скіфське золото"
 • Світовий Конґрес Українців створив Комітет з підтримки економічного розвитку України
 • Уряд ФРН: "Нормандська четвірка" зустрінеться 19 жовтня у Берліні
 • "Скіфське золото": музейна суперечка України і Росії
 • Світовий Конґрес Українців закликає лідерів Великої двадцятки вжити відповідних заходів щодо російськoї агресії проти України
 • Золото скіфів знайшли на Полтавщині
 • Світовий Конґрес Українців вітає Директора гуманітарних ініціатив СКУ д-ра Уляну Супрун з призначенням Першим заступником Міністра
 • Світовий Конґрес Українців вітає Джамалу з важливою перемогою на Євробаченні
 • Світовий Конґрес Українців засуджує продовження домашнього арешту директора Бібліотеки української літератури в Москві
 • Надію Савченко - в Уряд!
 • Уряд Польщі та ПРООН надали 230 тисяч доларів на розвиток підприємництва
 • Донецького музею зникло скіфське золото на десятки мільйонів доларів
 • Самчиківський розпис – на світовий рівень!
 • Світовий Конґрес Українців привітав Києво‑Могилянську академію з 400-літтям
 • Світовий Конґрес Українців вітає Україну з обранням до Ради Безпеки ООН
 • Скіфське золото для терористів Спецоперація з пограбування Донецького обласного краєзнавчого музею
 • Світовий Конґрес Українців підписав Меморандум про співпрацю з Телекомпанією “Львів-ТБ”
 • Сформуємо Уряд Лідерів народної довіри!
 • На сьогодні існує п’ять міністрів, які з різних причин можуть втратити посади в уряді Яценюка
 • Плагіат від дружини шефа Мінкульту Кириленка! Ганьба уряду Яценюка!
 • Світовий Конґрес Українців закликав Генерального секретаря ООН не брати участь у відзначенні Дня Перемоги в Росії
 • Світовий Конґрес Українців засуджує вбивство
 • Уряд Канади передаватиме українським воїнам індивідуальні аптечки першої допомоги
 • Світовий Конґрес Українців закликав ПАРЄ допомогти звільненню свого українського делегата Надії Савченко
 • Уряд зберіг фінансування національних і 8 державних культурних закладів у держбюджеті-2015

  Читайте також:
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
 • Карикатурист Жора Ключник продовжує посміхати
 • Чого очікувати людству у найближчі роки?
 • Говори красиво: 10 українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.190 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель