Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Суворо довірочне (з архівів ОУН-УПА)
Неділя, 25 Листопада 2012

Суворо довірочне (з архівів ОУН-УПА)


Тільки для службового вжитку.                                    

 

Слава Україні!

 

 

Надрайонним провідникам до виконання.

 

 

 

       В зв’язку із зближенням зими, евентуального посилення ворожою кампанією на наш рух та можливістю політичних змін у світі, мусимо змінити всю свою силову натуру та відповідно підготувати сітку та народ.

       Ми, як політичний провід Української нації , мусимо уважно тримати руку на живчику національного організму і рівночасно дивитися на політичний барометр світу.

 

       Приходить зима зі всіма своїми властивостями. Ми мусимо бути свідомі цього, що нам прийдеться переживати тяжкі моменти якими вона буде нам віддячувати. Ми мусимо багато часу і енергії зужити, щоб підготуватися технічно до її перебуття. Одначе ми не сміємо забувати, що може за короткий час політичні події в світі події в світі заставлять нас здати іспит зрілості, зреалізувати в цілому наші ідеї  - будувати апарат української Самостійної Держави. Важке завдання, та ми собі його взяли на свої плечі і нашим обов’язком перед нацією і історією його двигнути до кінця.

 

       Коли переведемо аналізу міжнародного і внутрішнього стану українського народу то будемо вповні свідомі, щодо серйозного середовища та історичної відповідальності і побачимо, що те, що ми не встигли зробити в останніх роках треба зробити в найближчих місяцях. Щоб політичні події, що скоро назрівають на світовому просторі, не заскочили нас не приготованими , мусимо всі сили , що ними розпоряджаємось, моральні і технічні, пхнути у вир інтенсивної підготовки до тих вирішальних днів. Нам треба морально і фізично підготувати цілий національний організм , щоб цей момент зустрічати здоровими і сильними на всіх відтинах і у всіх площинах.

 

Наші завдання на зиму:

 

 

Моральна підготовка.

 

 

1. Кадри: В останніх роках нашої революційної боротьби ми не звертаємо головної уваги на суттєві питання , а були більш заінтересовані побічними менш важливими справами. Замість використати відповідний час і нагоду , щоб підготовити кадри нових борців і провідників , підготовити маси до твердої дійсності ми танцювали і крутились біля одної галузі, заабсорбовуючи майже цілий організаційний апарат. В зустрічі з  легшою дійсністю , з масовою роботою організація на низах втратила моральну вартість і стала пристанищем для всіх і вся.

 

       Не такою хотів бачити організацію Дмитро Орлик, коли писав 44 Правила Життя Українського Націоналіста. Ми вміли заангажувати до роботи багато людей  однак не вміли їм дати того, що потрібно кожному визнавцеві  революційного руху. До організації наплило багато буденного елементу , який своєю поведінкою і своєрідним сприйманням боротьби , зробив організацію в очах загалу примітивною установою і не диво , що сьогодні ніхто з молодих кандидатів , не ставиться до організації  з таким патріотизмом і пошаною , як колись.

 

       Здається, що замало пролито священної крові , замало в застінках «Бригідок», «Свєнтокшижа», «Бронек», «Майданку» , та «Освенціума» стікали тою ж святою кров’ю, коли сьогодні на цій же святій крові не можемо збудувати здорової революційної твердині. Спитаємо себе: Чи багато сьогоднішніх членів, кандидатів та майбутніх провідників , знає , як вмирав Білас, як вмирала Басараб, як в тюрмі і на процесі тримався Степан Бандера. Чи багато членів знає , що таке національна честь , революційна совість , організаційна дисципліна. Чи багато членів знає, що то є революційний принцип і т.п. мабуть ні, якщо ми сьогодні зустрічаємось з випадками які компрометують організацію.

 

      Порівняймо сьогоднішнього пересічного члена з колишнім, то побачимо , що різниця велика. Відзнака колишнього члена це: твердий незломний характер , непохитна віра , примірна поведінка в громадському житті, мужня постава в тюрмі , в обличчі ворога і смерті. Це фанатик , суспільно політичний пробоєвий , що кожну хвилину використовував на те , щоб принести рухові  як найбільше користі. Організація, провід , наказ , точність, революційний принцип , це для нього непорушні догми, в обороні яких готовий віддати своє життя.

 

       Не диво, що цей народ в час нашої боротьби подав таких велетнів духа і чину, як : Орлик, Легенда, Степан Бандера.

 

       Наш головний і святий обов’язок – виховати новий тип революціонера –провідника , який в цілому відповідав би всім вимогам хвилі і завдань . Нашим обов’язком є очистити організацію від всякого ненадійного елементу , створити нову здорову атмосферу а влити в нутро організації свіжу живучу кров.

      

       Перед нами зима. Не залежно від умов, що нам ставитиме окупант , мусимо її відповідно використати.

       Щоб улегшити собі роботу , - треба нам перевести ще раз основну селекцію членських кадрів. Це не значить , що частину відповідного елементу треба викинути  поза рамці революційного життя і про нього забути, а тільки треба зробити поділ на дійсних членів, кандидатів і симпатиків.  

       Кожний тереновий провід , головно районний , мусить вміло і відповідно тими справами керувати. Він мусить знати скільки має членів , яка їхня вартість та що кожний з них собою представляє. Він мусить знати, скільки має кандидатів і симпатиків . Кожний член мусить знати, що він є членом і що до нього ставить організація вимогу, як до такого.

 

       То саме з кандидатами і симпатиками. Кандидат знає, що він є кандидатом і що він може стати членом щойно по відповідній підготовці і здачі іспиту зрілості , та коли він виправдає свою готовність вступу у організацію рядом виконаних важливих завдань.  Кандидата так треба виховувати , щоби він мав для себе великою честю вступити в ряди , а день вступу був для нього пам’ятний. Зі симпатиків до  кандидатів може втягати районний провід тільки на пропозицію кущевих проводів, з кандидатів в члени може втягати тільки надрайоновий  провід за пропозицією районного проводу, після його спеціальної повірки кандидатських кадрів.

 

       Обов’язком кожного районного провідника , чи його орг.. референта  (заступника) – знати особисто всіх членів в районі і по можливості виховувати їх та контролювати їхнє життя.

 

       При виховуванні кадрів звертати увагу на твердий характер, честь , зроджувати відразу до спокійного життя , до зрадництва і донощицтва, в низькому світлі представляти все, що дочесне, особисто матеріальне , а високо цінити духові вартості та честь вояка революціонера.

 

       Людей виховувати на підставі Декалогу , 12 Прикмет, 44 Правил та на прикладах великих людей революції. Вивчати поставу наших боєвиків та стрільців і командирів УПА.

 

       В парі з духово-виховною стороною треба звертати увагу на політичну грамотність кадрів. Кожний член – кандидат, чи прихильник даного руху , мусить бути рівночасно носієм і апостолом ідей, що їх висуває. Ми мусимо нашу ідею випустити з лісів і криївок на денне світло і відповідно ознайомити з нею весь народ.  Не тільки завдання пропагандиста ширити наші кличі та відбувати відправи і збори , а це завдання в першу чергу кожного члена – революціонера. На кожному місці в якому середовищі не знаходився б , повинен член ширити наші ідеї.  Одначе політично неграмотний член цього не зробить. Тому. Кожний член мусить ознайомитися зі змістом нашої політичної літератури , з нашою політичною лінією , тактикою і революційною стратегією. Політичні постанови Великих Зборів, конференцій проводу і всі інші видання організації , це повинна бути для нашого члена зброя , яку він мусить опанувати і при її помочі здобувати нові позиції.

 

 

2. УПА.  

       УПА – це революційно - політична Армія , що на своїх прапорах , із своїми революційно - повстанчо- діями повинна нести в народну гущу слова нашої правди , демонструвати передовсім нашу живучість і загрівати народ до боротьби. Одначе, УПА не виправдала і не виправдовує себе в повні з належних завдань , помимо того , що чисельно і технічно була до того спроможна.

       Українській Повстанчій Армії бракувало найважливішого: моральної сили і політичної зрілості. Поодинокі відділи УПА були спроможні виконувати тільки технічні доручення і накази своїх зверхників , а і тут час до часу виникали непорозуміння. Причиною цього – ніхто інший , тільки ми , тобто організація на низах.

       

       Ми колись були всюди, помимо того , що придержувались строгих засад конспірації. Ми були в тюрмі, в школі, в просвіті, в кооперації, в рідній школі і в кожній українській установі. Ми старалися використати кожну нагоду і таких нагод шукали , хоч це нас часом дорого коштувало. Ми вперто здобували душу молодого покоління , бо були свідомі , що одиноке майбутнє його. Сьогодні, коли перед собою маємо найздоровіший елемент української молоді , коли маємо змогу безпосередньо на неї впливати і її виховувати , ми цю важну справу занедбали . Ми мусимо бути свідомі того , що в УПА сьогодні авангард нації , що це майбутня еліта , яка колись керуватиме життя нації. Тому злочином є сьогодні пропустити такі важливі моменти і не використовувати в так важній ділянці. За два роки існування УПА , при належній поставі , ми могли б виховати Армію політично- вироблених революціонерів  при помочі яких ми могли зробити велетенську роботу . УПА не тільки для війська , але УПА для революції.

 

       Отже, щоби не повторювати помилок , треба хоч би коштом послаблення теренового апарату , виділити відповідну кількість людей і влучити до політичного апарату по відділах УПА.  Людей дати добрих, щоб відповідали всім вимогам добрих виховників  (інструкції по політ виховній роботі вони дістануть від своїх зверхників). Крім цього кожний провідник терену мусить час від часу заглянути до відділу , поговорити із стрільцями

, зробити відправу з командним складом та дати різні поради та допомогу.

 

3. С Б .

       Дуже важливою ділянкою в революційній роботі є Служба Безпеки. Від моральної сили цієї референтури залежить сила цієї організації. З причин, що деякі теренові провідники недооцінювали існування цієї галузі , не побудовано її на твердій основі, не дано їй чесних і ідейних людей , які б поставили роботу цієї референтури на висоту її завдань. Тому на деяких теренах були час до часу деякі непорозуміння, або не відповідні компрометуючі питання зі сторони самих працівників цієї референтури.

 

       Коли ми хочемо боротися з так сильною і вишколеною поліційною інституцією, як НКВД – мусимо створити такий самий апарат із своєї сторони . Районний референт СБ мусить під фаховим оглядом дорівнювати районному референтові НКВД. Тому негайно треба приступити до зміцнення апарату СБ. Виділити найкращих, найздібніших людей , відповідно їх поставити та відправити на роботу. Теренові провідники беруть на себе відповідальність за цих людей . З кожним , що відходить на роботу , до боєвика включно, тереновий провідник мусить з ним поговорити , вияснити йому завдання і роль та пізніше постійно контролювати його поведінку та роботу. Відбувати вишкільно - виховні відправи з працівниками СБ. Чинники СБ переводять інформативні відправи та інформують членство і масу про методи роботи НКВД. Компетентні теренові провідники повинні час до часу бути присутніми під час зізнання арештованих. Головно звернути увагу на технічну процедуру під час допитів. Апарат Служби Безпеки мусить бути найчистіший , найбільш ідейний та морально сильний  під кожним оглядом. Це робота не для особистого вдоволення і інтересу , а робота для революції і загального добра України.

 

4. Зв’язки.

       Зв’язки в організаційному житті – це так, як кровна артерія в людському організмі. Від справності зв’язків залежить в організації швидкість виконання доручень і наказів та поступ роботи. Коли дані інструкції і накази через зв’язкову несправність доходять до низів не в час тратиться на актуальності і терен розгублюється та хаотизується в виконанні завдань і доручень. Інструкція і наказ те саме із звітністю. Коли до одного провідного осередку приходять спізнені звіти , дані провідники не знаючи теренової дійсності , не можуть ініціювати роботу , видавати доручення і накази та кермувати тереном. Головною причиною несправності та недотягнень зв’язкової сітки , є не відповідний моральний рівень самих зв’язкових.  Ці люди не здають собі справи з того , яку важливу роль вони відіграють в нашій боротьбі та , що тільки від них залежить сила і справність роботи.  Зв’язківці знають різних людей , осередки , важні часом таємниці, носять важні і пильні матеріали та інструкції. Коли даний зв’язківець не свідомий своїх завдань , то він різним людям говорить про все , що знає ,  по дорозі не спішиться , а коли паде в руки ворога – зраджує.

 

       Тому на зв’язківців назначати людей певних під кожним оглядом , ідейних і твердих , щоб під час арештування трималися. Зв’язківців мати професійних , а не принагідних , таких , що знають терен і вміють в терені дати собі раду. Кожного зв’язківця , що відходить на цю роботу , відповідно підготувати , а в загальному переводити з ним потрібні для них прави та виховні стрічи.

 

       Крім всіх вище згаданих ділянок треба звернути увагу важливу річ в нашій роботі. Все залежить від морального рівня даного члена, що працює в певній ділянці. Тому всюди і завжди на роботу наставляти людей зі всіма рисами революційного характеру.  Якщо таких нема – виховувати.

 

       Українська нація, Організація Українських Націоналістів , це для кожного з членів символи, що не то самі не сплямлять їх невідповідними потягненнями , а в обороні їх честі готові з вдоволенням віддати своє життя.

 

5. Маси.

 

       Хто має за собою маси , той виграє. Одначе в нас не всюди  зрозуміли суть тієї правди.  Поодинокі люди уважають , що маси тоді є опановані даним рухом , коли до маси добре ставишся , допомагаєш матеріально та в загальному симпатизуєш. Одначе і те тільки тоді коли  ми все коло тієї маси є коли з нею часто стрічаємося та постійно впливаємо. Коли з різних причин ми певний терен на короткий час лишаємо маси морально заломлюються , а навіть частина їх іде на послуги ворога. Причиною є те . що наша маса є тільки національно свідомою , а не революційна.  В неї ще дуже багато залишилось з рабського сприймання життя  та дуже богато звертає увагу на матеріальні особисті користі. До цього часу було в нас так , що з ворогом боровся тільки актив , а маса пасивно приглядалася. Тому то ми платимо часто провідним елементом , щоб фізично зберегти народ та дати приклад другим . Чи багато в нас було випадків , щоб батьки стали в обороні своїх дітей, або противно? Чи багато в нас було випадків , щоб котра з жінок стала в обороні своєї честі? Це якраз вказує на те , що самочинної боротьби маси  з окупантом  немає , а це, що відбувається робиться організовано.

 

       Ми не сміємо допустити до того , щоб в боротьбі брав участь тільки революційний актив , бо тоді маса залишиться без провідного елементу  і вона не буде здібна докінчити боротьби.  Ми мусимо так масу виховати , щоби вона спільно переносила тягар боротьби і брала активну участь у ній.

 

       Чому сьогодні в терені існує агентура? Чому існують комсомольські організації? Чому західно – українські землі виконали скоріше хлібоздачу державі , як східні? Чому українець скоріше вмирав під Берліном чи Сахаліном за свого ката , як на своїй землі в обороні життя і існування своїх поколінь? Чому існує дезерція з УПА ? Чому в терені існували і існують істребительні банди, які накоїли нам не мало лиха?

 

       Відповідь коротка і ясна. Тому , що маса не вихована , не зреволюціонізована.  Тому в парі з вихованням членських кадрів і революційного активу , треба нам серйозно забратися до виховання мас . Маси не тільки виховувати , але також вишколювати , вчити, маса мусить знати , що ми повинні боротися , яким шляхом. Вести виховну роботу серед маси є не тільки завданням пропагандистів , як професійних провідників , але це завдання в першу чергу кожного члена стрільця УПА. В тій цілі заставити всіх, щоб використовували школи, церкви, базари, крамниці, та несли туди слово нашої революційної правди. Не сміє бути на українській землі ні одної хати , з котрої не горіло б полум’я любові і відданості  рідній справі  та ненависті до окупанта. Кожна українська хата від крамниці почавши  до найбіднішої хатини скінчивши – це бастіон – твердиня української революції.

 

6. Шкільна молодь.

 

       Українська молодь мусить вчитись. Багато батьків оправдуючись тим , що в школі вчать в радянському дусі , не посилають своїх дітей вчитися. Також багато вчителів оправдуючись тим , що «бандерівці» вб’ють не ходять до школи. Нашій молоді грозить неуцтво і анальфабетизм, тому вживаючи різних методів та заходів , мусимо вплинути на батьків , щоб помимо всього посилали своїх дітей до школи , а вчителів треба заставити , щоби вчили дітей , однако ми мусимо пам’ятати , що радянська школа хоче виховати молодий актив , щоб пізніше включити його в активну боротьбу за Сталіна і його кліку.

Тут треба вплинути на батьків , щоб дітей виховували в національному і релігійному дусі , а вчителі в ході навчання не скривлювали молодь, до вчителів, в тій цілі висилайте вироблених людей , які б відповідно на них вплинули та інформували про наш рух.

 

       На шкільну молодь впливайте та вже від малого вчіть її боротися , заставляйте до бойкоту піонерських і комсомольських організацій, різних свят на честь Сталіна і інших більшовицьких чинушів , співайте революційні пісні , та на перекір вчителям хай  моляться. Дуже пильну увагу зверніть на середшкільну молодь. Це майбутній актив нації. Тому за всяку ціну , не сміємо допустити щоб ця молодь вийшла з під нашого впливу. Втягати до сітки , чи творити сітку між середньою шкільною молоддю не вільно . Одначе різним шляхом ,виховувати  в морально – національному революційному дусі. Багато сільської молоді доходить до міських шкіл , впливайте на них та заставляйте  їх, щоб вони вірили нашій ідеї між міською молоддю. Бойкотувати всі комсомольські організації в місті. Бойкотувати всіх хто не нормально себе веде , і пристає з різними зайдами. Бойкотувати всі більшовицькі свята , збори, мітинги і т.д.

       Нам треба поставити собі за завдання , щоб в короткому часі на нашому терені не існувала ні одна комсомольська організація, на ці всі справи звернути пильну увагу, бо це одна з важних сторінок в нашій праці і боротьбі. Про ці всі справи уже писалося і говорилося одначе пишу тому , щоб цих справ не занедбувати.

 

7. Старша молодь.

 

       В попередніх роках ми всю нашу молодь мали під своїм наглядом і впливом. В самостійних гуртках, «Рідній школі», в «Союзі українок», в кооперації та всіх інших легальних і нелегальних організаціях, ми кували, гартували душу української молодої еліти та творили резервуар, звідки черпали нові сили , щоб доповнити революційні кадри. Сьогодні цей резервуар вже на вичерпанні . Найкращі пішли в підпілля , все інше остало в терені під обстрілом ворожого впливу і пропаганди. Без відповідного нагляду і контролю буйна молодь , шукаючи місця заспокоєння молодих поривів , попадає під вплив ворожої культури , а навіть стає на службу окупанта. Коли подекуди ворожий вплив і немає доступу , молодь, не дістаючи часом нового нидіє і примітивізується і таким чином стає нездібною брати активну участь в революційній боротьбі.

 

       В останніх місяцях на нашу землю почала вертати наша молодь з німецького заслання. І дійсно мають чого радіти кубійовичі , і мельники , коли агітували за виїздом до Німеччини, де наша молодь по західноєвропейському «цивілізувалася», присвоюючи собі всі негативні прикмети західно-європейця, від манер берлінської вулиці почавши, на венеричних хворобах скінчивши. Коли додаємо ще тенденції більшовиків здеградувати українську молодь , чого ми є свідками , де вони заражують українських дівчат  і жінок по волі чи неволі , то побачимо , що українську націю чекає доля Франції. Тому коли нема «просвіти» і інших установ, коли вже і церква як така перестає існувати і сповняти свою ролю залишається тільки організація.  Тому кличемо:

           Рятуймо дух і здоров’я української нації.

           Рятуймо наше майбутнє.

           Українська молодь мусить бути сильна і здорова духом і тілом.

           Українська молодь мусить бути революційна.

 

       Тому ані один юнак чи юначка з під нашого впливу. Шляхом гуртків, зборів, принагідних стріч і бойкотуванням впертих і зацофаних , направляйте на правильну дорогу життя. Повідгребуати недогнилі старі бібліотеки і дати їх між молодь. Вчити молодь історію, культуру, літературу  і т.п. Виховувати на прикладі геройських вчинків наших друзів і бойових дій. Розкрити перед молоддю тенденції ворога відносно венеричних хвороб.

       Визначити в терені окремих людей , що за цю ділянку мають відповідати , контролювати їхню роботу, та звітувати про успіхи і невдачі на цьому відтинку.

 

 

Технічна підготовка.

 

 

       До 15. 12. 45 р. викінчити всі криївки і приміщення для осередків та забезпечити їх у всі потрібні речі (харчі, зброя , медикаменти і т.п.)

       До 15.12.45. р. забезпечити всіх підпільників і інших потребуючих в зимовий одяг (тепла одіж, білля, взуття, плащі, коци, рукавиці, наушники і т.п. ). Цю проблему розв’язати шляхом акцій по ворогові, ексів, збірок, закупу і т.п.

 

       До терену кожного надрайонного проводу прикріплюється певна кількість відділів УПА. Завданням кожного надрайонного проводу забезпечити відділи у все , що на зиму потрібно. Це зробити з командирами підвідділів.  Кожний стрілець повинен дістати дві пари білля , взуття, мило, онучі, рукавиці і все необхідне.  Відповідальними за це роблю надрайонних провідників.

 

       До 15.12. 45. р. так в терені зорганізувати зв’язки , щоб між кущами а районами найменше раз в тиждень зв’язуватись, між районами, а над =районними раз на тиждень, між надрайонними  і округою один раз на 10 днів.

 

       Потворити мертві зв’язкові пункти. Забезпечити на зиму харчами, одягом, і опальним матеріалом бідних вдів і сиріт та родини повстанців і всіх підпільників.

        Забезпечити гори харчами.

 

       Кожний підпільник мусить мати на зиму білий плащ для маскування. Зібрати із терену і передати на руки командирам підвідділів всю невживану зброю (максима, частини зброї, знаряддя до гранатометів і т.п.)Зарядити збірку військової літератури в різних мовах , карти, компаси і т.п. Все за квітами передати на руки командирів підвідділів.

        Потворити для підвідділів УПА харчові бази (залізні магазини).

 

 

Загальні справи.

 

       Біля кожного районного центру створити спецбоївку яка буде мати спецзавдання (індивідуальні акти терору, саботажу і т.д.).

 

       В боївці можуть бути не члени , що знають добре місто, і боєві. Провідником такої боївки мусить бути член. До 10.01.46.р. здати точний звіт їхньої діяльності. Кожний провідник даної боївки повинен вести хронічку. З поодиноких геройських подвигів боєвиків подавати описи і репортажі. Воєнкарі не сміють знати організаційних таємниць. Боївки творити в порозумінні з референтом СБ. Здобувати міста. Навіть коштом послаблення робот по селах опановувати міста. Ширити пропаганду , вести терористичні акти , шукати своїх людей. Вести пропаганду між українцями східних областей . Ми , щоб здобути схід і 1941 року вислали туди багато людей , які пробиваючи цей рухомий кордон платили життям. Сьогодні цих українців маємо тут. Ми мусимо пам’ятати , що здобуваючи схід робимо більш , як половину революційної роботи. Без сходу Української Держави нам не здобути. Тому «Лицем до Сходу». Агітувати робітників, інтелігенцію, партійців, москалів, грузинів, і всіх інших навіть енкаведистів. Останнім словом і кулею.

 

       Цей твердий мур сталінської твердині мусимо розбити нашими кличами і ідеєю , та відповідним підходом ( точні вказівки відносно пропагандивної роботи між східним елементом подасть пропаганда), подбати тільки, щоб в терені реалізували. Найкращим аргументом для пропаганди між ними є радянська преса і література. Тому членство, головно пропагандисти  обов’язково повинні читати і студіювати радянське життя , побут і т.п. Точні розмови східняків, їх відповіді і запити та зацікавлення подавати до гори.

 

       По сільрадах дальше нищити – книжки, списки, документи, іт.п. Головам сільських рад і міських рад перешкоджати в урядуванні. Не допустити до існування по селах клубів.

 

       Свята, забави, мітинги. Все і всюди розганяти. Рішуче не допускати до вирубки лісів. За рубачами (хто б то не був) відбирати знаряддя і направляти до районів.

 

       Ані одного дерева в руки більшовиків. Здобувайте найбільш тяжкі до здобуття позиції. Найбільш відсталі села і міста.

 

       Шляхом пропаганди, акцій УПА відбудувати збори, ліквідувати зрадників, наставляти своїх людей, уважайте на агентуру. Боротися з агентурою в церкві. Бойкотувати всіх священників , що перейшли на православє. , чи підписали заяву приступлення до ініціативної групи  Костельника. Батюшок, що приїхали зі сходу із села виганяти. Якщо більшовики замикають церкви , хай народ силою розмикає і молиться . Розшифрувати перед населенням священників, що приступили до ініціативної групи. Якщо вони конспірують – вислати стрільців  перебраних в енкаведистський однострій , щоб ті намовляли даного священика до переходу на православє . Тоді даний священик буде оправдуватися і покаже документ переходу.

       Потім спокійно стрільці відходять , а в кілька днів на зібранні населення його розконспіровують.

 

       Не забувати про так званих «самостійників», що криються на власну руку. Тримати їх під своїм наглядом , інформувати про боротьбу , виховувати, втягати в симпатики. Пам’ятай про конспірацію.

 

Примітка: На всі ці і попередні справи звернути пильну увагу, розподілити їх поміж поодиноких людей, і стежити за виконанням. Постійно про це звітувати.

      

На підставі дотеперішніх інструкцій і інформацій провідних чинників.

 

Постій, дня 12.12.45.р.


Автор:
Прочитали: 61 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму
 • Відкриття українських архівів спецслужб СРСР: чого чекати
 • Виктор Суворов: Каждый наемник должен знать - у него нет права на жизнь
 • НЕЗАМЕЧЕННЫЕ ФАКТЫ. Размышления о книге Виктора Суворова «Святое дело».
 • Віктор Суворов: Медведєв опублікував наклеп на Росію тиражем у 1000 екземплярів
 • Віктор Суворов про скандал з Wikileaks
 • Віктор Суворов: Путінська розвідка – скоморохи, блазні і повний розвал держави
 • Олександр Суворов в українській історії

  Читайте також:
 • Книга Володимира Пилата «ЖОВТЯК – підручник для початкових груп”
 • Дружківський музей
 • Плакати Майдану в Донецькому художньому
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2992
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.317 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель