Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Коли арештують Міністра культури і директора Лаври?
Середа, 01 Серпня 2012

Коли арештують Міністра культури і директора Лаври?
Безглузда базарна перебранка двох дивних неурівноважених жіночок, які якимось дивом захопили владу у Нацзаповіднику в Лаврі, стала хітом інтернету. Народ щиро обговорює момент зізнання на камеру каналу 1+1 заступниці Гендиректора заповідника, колишньої стриптизерші і моделі "Плейбою" (!) про надання нею хабара у 50 тисяч доларів (!) за призначення на посаду заступника, які вона передала чинному Гендиректору для передачі Міністру культури України. Прикметно, що заступницею стриптизерша все ж стала...
Гендиректорша, яка має не менш дивну і заплутану біографію ніж стриптизерша, категорично заперечила факт отримання хабаря, нагадавши, що екс-модель не мала грошей навіть на перукарню.

Міністр культури дуже здивувався, заявивши, що гроші ні від свого екс-заступника, нині директора, ні тим більше від екс-стриптизерші не брав, але звільняти нікого не збирається. Що дивно...
Рівень драматургії і статусу учасників заслуговує на серіал! Міністр культури (колишній музикант ресторанів), директор планетарного рівня заповідника у Лаврі (правда без досвіду роботи в культурі, профільної освіти) і екс-модель, про життя якої можна написати кримінальний роман, що теж до культури має такий самий стосунок, як конкурс стриптизу до Фестивалю музеїв.
Є ще колектив заповідника, який тихо почав бунтувати з моменту дивного призначення лікаря-кардіолога директором. Протест посилився після сходження зірки стриптизу у ранзі заступника директора з міжнародних питань (!), яка пересувалася святими місцями виключно у супроводі двох (!) озброєних охоронців.
Протестанти написали лист Міністру. Попросили звільнити неадекватного директора. Прикольна блондинка-гендиректор відразу брутально звільнила ініціатора-юриста, жінку, матір-одиначку.
За кілька днів оприлюднюється ще один лист співробітників вже проти заступниці-стриптизерші. Теж Міністру.
Під Мінкультом організовується пікет. Міністр прибуває до Лаври. Фінал.
Звільняються кілька заступників Гендиректора, призначених нею особисто. Гендиректорші дають два тижні на роботу над помилками.
Але, залишається заява про хабар в особливо великих розмірах для вищих посадових осіб. Здійснений теж відповідальною посадовою особою! Зафіксований на відео і показаний на мільйонну аудиторію!
За коментарем ми звернулися до відомого правозахисника, що здійснює і юридичний супровід журналу "Музеї України" Івана Макара.
-Тут все дуже просто! - сказав Іван Макар, -З точки зору ч.4 ст.268 Кримінального кодексу України діяння Міністра Кулиняка оцінюються як Одержання хабара в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Зазначене діяння карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

З точки зору ч.5 ст.269 Кримінального кодексу України діяння Прокаєвої оцінюються як Давання хабара службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище. Зазначене діяння карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.
Гендиректор Нацзаповідника Ліснича є співучасником злочину  і теж має відповідати. За Законом, всіх трьох повинні негайно взяти під варту з санкції прокурора, відсторонивши від роботи.
Ось тут починається кумедне очікування реакції Генпрокуратури... Далі цирк...
І трохи заяв від музейників.
Сьогодні, 31 липня 2012 року, відразу після зустрічі колективу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з Вами стосовно ситуації, що склалася в Заповіднику, генеральний директор – Ліснича Вікторія Миколаївна почала ще більше своїми діями вносити смуток у колектив. У ситуації, що склалася, вона звинуватила своїх заступників, хоча сама їх на ці посади призначала. Генеральний директор хоче перекласти відповідальність за безлад, що діється у Заповіднику, на своїх підлеглих. Проте, відповідно до Статуту Заповідника, генеральний директор особисто здійснює керівництво діяльністю Заповідника, несе повну відповідальність за фінансовий стан, господарську та виробничу діяльність, виконання покладених на Заповідник завдань.

За останні десять років у Заповіднику вперше склалася така вкрай напружена ситуація – колектив Заповідника поділився на дві частини: «своїх» та «чужих». Все це - справа рук генерального директора.

Окрім того, на теперішній час у Заповіднику діє два штатних розписи, з одного працівників ще не перевели, а в інший вже набрали близько 11 нових співробітників, що є порушенням чинного законодавства України.

Раніше Генеральний директор пояснювала свої вчинки тим, що це  - позиція Міністерства культури України, а тепер переклала відповідальність на окремих працівників Заповідника, зокрема першого заступника генерального директора Панченка В.В., заступника генерального директора з фінансово-економічної роботи Стиренко Л.М. Всі винні, окрім неї.

Проте, колектив Заповідника з повагою та надією на покращення ситуації у Заповіднику сприйняв призначення першого заступника генерального директора Панченка В.В., як висококваліфікованого спеціаліста, розумну та щиру людину. Це перша людина з новопризначених працівників, яка є фахівцем у своїй справі, вміє вислухати кожного і дійсно зацікавлена у тому, щоб у нашому закладі вгамувалися емоції і виконувалась робота.

Сподіваємося, що Ви зможете владнати ситуацію, що склалася у Заповіднику, не допустити нових звільнень працівників та зробити висновки щодо відповідності генерального директора Лісничої В. М.,  своїй посаді, бо така складна та напружена атмосфера ні в якій мірі не сприяє виконанню статутних завдань та нівелює імідж Заповідника у тому числі і на міжнародному рівні.

 

З повагою,

колектив Заповідника

 

Цей лист підписало більше ніж 50 працівників Заповідника
Ще один протест:
Шановний Михайле Андрійовичу!

До Вас звертається колектив Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника щодо ситуації, що склалася на цій Святій Землі.

Просимо Вас зупинити свавілля, що відбувається по відношенню до колективу. Досить терпіти знущання з боку заступника генерального директора з екскурсійної роботи Зорінець С.Ю. та заступника генерального директора з міжнародного співробітництва Прокаєвої В.В., які цинічно поводяться зі своїми підлеглими. Через чужих озброєних людей, які нібито охороняють останню, співробітники та гості Заповідника бояться ходити по території. А начальник наукового відділу міжнародних відносин та співпраці з ЮНЕСКО – керівник служби науково-методичного забезпечення міжнародного співробітництва Єгорова К.В. погрожує співробітникам фізичною розправою.

Все це відбувається за спиною Генерального директора.

Негативні процеси збільшились у той час, коли генеральний директор за станом здоров’я був вимушений піти на лікарняний.

Поряд з цим, за ініціативи Міністерства культури України на підставі сфальсифікованого листа, який навіть не був зареєстрований у Міністерстві, було створено робочу групу для врегулювання внутрішніх проблем у Заповіднику. Хоча ці питання можна було вирішити своїми силами. В свою чергу, зі сторони Заповідника, за ініціативою генерального директора, нова структура та штатний розпис вже опрацьовані в повному обсязі спільно з керівниками структурних підрозділів.

Надаємо коментар Міністра культури Михайла Кулиняка:

 

«Ситуація наступна. У колективу Заповідника виникли питання з приводу організації роботи, тому я сьогодні провів зустріч з генеральним директором Вікторією Лісничою, її заступниками, колективом, членами профспілки і так званою ініціативною групою по захисту генерального директора. Насамперед хочу зауважити, що мені не зовсім зрозуміло, від кого ця група захищає гендиректора.

 

Протягом двох годин ми обговорювали стан справ у Заповіднику. Я побачив, що у конфлікт втягнуто невеличкі групи співробітників, які самі себе поділяють на дві команди – «нову» та «стару». Але для мене найголовнішим було почути, що ці конфлікти жодним чином не впливають на результати роботи Заповідника.

 

За підсумками нашої зустрічі я дав доручення дирекції Заповідника: протягом двох тижнів привести у порядок весь документообіг, оскільки за останні півроку було змінено чотири начальники відділу кадрів. Через два тижні ми разом із Наглядовою радою Києво-Печерського Заповідника заслухаємо звіт Вікторії Лісничої  – з метою з`ясувати, як вона справляється з обов`язками генерального директора такої визначної пам`ятки культури.

 

З приводу інформації про те, що Міністерство культури начебто звільнило деяких  заступників Вікторії Лісничої, повідомляю, що будь які кадрові питання Заповідника є виключною компетенцією генерального директора і Міністерство в ці питання жодним чином не втручається.

Питання залишається одне: чи заарештують Міністра культури, Гендиректора Нацзаповідника Лаври та її екс-заступницю? І коли? Чи  просто тихо знімуть з роботи...

Що теж результат... Керівників державних закладів культури слід відбирати більш відповідально...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


Журнал "Музеї України" звертається до Президента України з вимогою терміново відсторонити нинішнього Міністра культури від займаної посади, доручивши Генеральній прокуратурі розслідувати факт отримання ним хабара від Гендиректора і екс-заступника директора Національного заповідника у Лаврі.

Звертаємо увагу на провальну кадрову політику нинішнього Міністра у надскладній культурній сфері. Сподіваємося, на осмислене призначення нового адміністратора української культури!Автор:
Прочитали: 116 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Колиска Запорозької Січі
 • Хто в директори Лаври?
 • Український санкційний список проти Росії
 • Cписок сайтов, доступ к которым заблокируют в Украине:
 • Оголошення про початок конкурсного добору на посаду директора комунального закладу
 • Шукають директора Національного музею «Київська картинна галерея»
 • Я не стидаюся жебрати, бо роблю це для установи культури, — директор музею Франка
 • Віагра для Міністерства культури
 • Віднайшли БТРи, якими штурмували Майдан. Музейники просять передати їх на збереження
 • Маркс про себе і “соратників”. З книги Миколи Сядристого
 • Міністерство культури, Лувр І хахли.
 • Чому "чорний день" для культури не настане
 • Дорогі знахідки Виолити.
 • Директора Музеїв Кремля вимагають звільнити за коментар про «скіфське золото», – журналіст
 • конкурс на посаду генерального директора Національного музею Тараса Шевченка
 • прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури
 • Профспілка НМІУ вимагає звільнити директора
 • 24- річну Анастасію Дєєву в заступники міністра МВС...
 • Керівник Департаменту культури Києва приховує свій бізнес
 • СКУ закликав Прем’єр-міністра Нідерландів розблокувати повну та безумовну ратифікацію Угоди про асоціацію між ЄС і Україною
 • Шукають директора Національного музею літератури України
 • "Коли наважилася писати відверті еротичні тексти, почався тиск і несприйняття", - Леся Мудрак
 • Хто на директора музею «Київська фортеця»?
 • КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ
 • У МУЗЕЇ ТРИПІЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ НІЕЗ «ПЕРЕЯСЛАВ» ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ «ТКАЦТВО ЗА ЧАСІВ ТРИПІЛЛЯ»
 • Світовий Конґрес Українців створив Комітет з підтримки економічного розвитку України
 • «Козаки-розбійники». Як проросійська організація продовжує діяти в Києві
 • Дар’я Марченко і Деніель Грін: «КАРТИНИ З ОСКОЛКIВ БОМБ ЗМIНЮЮТЬ СВІТ»
 • Інвестиційний форум відкриє Запорізький край для іноземних партнерів
 • конкурс на посаду генерального директора

  Читайте також:
 • Книга Володимира Пилата «ЖОВТЯК – підручник для початкових груп”
 • Дружківський музей
 • Плакати Майдану в Донецькому художньому
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2992
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.121 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель