Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Скарб Білого золота Української Козацької держави
Понеділок, 20 Червня 2011

Скарб Білого золота Української Козацької держави

Ця історія почалася в Австрії у 1945 році. І не закінчилася. Бо зникло 50 тонн платини, яка загадково опинилася у розпорядженні 15 козацького корпусу СС. Шукають і досі. Випадково до того розшуку долучилася і команда журналу «Музеї України». І з подивом зрозуміли, що повернулися до свого ж розслідування 2007 року в США! Не варто шукати платину! Гоняться за гігантським скарбом білого золота! Електр!

Щоб зрозуміти більше, трохи пориньте в епоху Боспорського царства - http://bosporan-kingdom.com/elektr/ .

 Або загляньте в словник - http://www.numizm.ru/html/6/6lektron_6lektr.html .

Певні запаси білого золота мав ще Ярослав Мудрий. Цікавився ним і Данило Галицький.

Відомо, що після розгрому Мазепи, росіяни перевезли до Києва з Батурина значну кількість білого золота. Є версія, що Мазепа налагодив промисловий видобуток срібла і білого золота в кількох регіонах. Здавна його добувають в Карпатах.

Фігурує біле золото і в часи УНР, а особливо гетьмана Скоропадського…

Де воно зберігалося, нам достеменно невідомо. Швидше за все, у підвалах Державного банку Радянської України…

Важко зрозуміти, як такий скарб потрапив до рук керівництва козацького кавалерійського корпусу СС. Виходить, не встигли евакуювати. Кажуть, і частина архіву ЦК КПУ залишилася в оточеному Києві. Ховали десь у підземеллях на вулиці Пушкінській…

Є припущення, що ряд українських діячів умовили Гітлера проголосити незалежну Українську козацьку державу, замість запланованої Козакії. Думали, що це підніме українців на боротьбу з більшовиками. Виготовили навіть марки та спеціальні гроші, які так і не встигли увести. Кажуть, що ті 50 тонн білого золота були основою золотого запасу нової держави… Версій може бути багато…

Можливо, видрукувані купюри УКД козаки теж вивезли до Австрії і втопили в одному з озер…

Ми багато консультувалися з істориком і колекціонером з США, отаманом Американського козацтва Сергієм Цапенком. Він спілкувався з  ветеранами дивізії «Галичина» і 15 козацького корпусу.

Дуже допомогли спогади і документи Валерія Бабича. Ось самоцитата з власного матеріалу зразка 2007 року: «Свого часу, кубанські козаки, що перейшли на бік Гітлера в Югославії, повернулися на Кубань. Існували секретні зондеркоманди, що теж розшукували скарби. Українські журналісти ще не дійшли до цієї захопливої сторінки...

Дуже швидко спецслужби, вирахували онука відомого козацького генерала. Валерій Бабич очолював службу безпеки Козацького народного освободительного движения. Багато чого знав саме про період Другої Світової війни. Зібрав потужний архів, де збереглися дуже важливі документи.

В травні 2007 року, В.Бабичу раптово стало погано. Інсульт. Він впадає в кому. На якийсь час вирвався з небуття, зателефонував сестрі, і попросив пустити до тайника з архівом людину, якій довіряв. Що сестра і зробила.

Про подальші події ми вже писали. В.Бабич помер у середині вересня. Дивна транспортна фірма колишніх офіцерів КГБ в США. Контейнер. І неймовірний конфуз на американській митниці. Вантаж заарештували на прохання...української сторони! Наші теж включилися, зговорившись з американцями. До Росії відправився порожній контейнер!

Українці спрацювали блискуче! Архів було вивчено, перефотографовано. Все, що стосувалося Росії, передано СВР. Все, що зачіпає Україну, козацтво - а це більше 1000 кг документів, відправлено до Києва. Шлях неспішний, чекаємо...

24 вересня, морем, до Новоросійська відбула і російська, менша, частина архіву. Десь за місяць дійде...

28 вересня велика група осіб, причетних до пограбування музею Кубанського козацтва у Ховеллі, та не зовсім вдалої операції з архівом Бабича, отримала медалі "За содействие СВР РФ".

Закінчився якийсь проміжний етап. Крім архіва Бабича є ще щось... Судячи з усього, є якийсь фальшивий слід. Адже, німецькі зондеркоманди фактично нічого не знайшли! Ймовірно, ще можуть залишитися свідки!

Я особисто так і не зрозумів, де булава Кубані (вона ж булава Сірка), що лежала в Манітобському університеті Канади? Де архів останього Прем`єра КНР і отамана Кубанського козацтва Василя Іваниса? Адже, він ТОЧНО знав, де скарб! Що за операцію проводило СВР в Канаді кілька місяців тому?

Знову таки, якщо були німецькі зондеркоманди з пошуку скарбів, повинні бути стартові документи! Німці ж просто так, під час війни, не будуть відривати людей! Значить, щось є в архівах СС чи якоїсь іншої служби! А вони, переважно в Москві і США! Коло знову замикається...

Чесно кажучи, після всієї цієї міжнародної історичної головоломки, про регалії якось всі і забули. Їх, до речі, помпезно переправили на Кубань. І для чого вони місцевим шовіністам, ніхто не знає...

Хоча, у Києві є дуже відомий готель, частина якого, належить декому з лідерів Краснодару... Та і дев`ять найбагатших сімей кубанських олігархів, скупили будинки на Осокорках, здається. Нижні Сади, чи що... І чиїсь нащадки успішно навчаються в Київському національному університеті... Тож інтрига довкола козацьких регалій продовжується...

Хоча, це вже не дуже суттєво. Основне полювання почалося за іншим. Золото!

Це один з епізодів легендарної операції «Козацькі регалії», в епіцентр якої занесло українських журналістів. Коли російський спецназ пограбував Музей Кубанського козацтва у Ховеллі (Нью-Джерсі), вибухнув міжнародний скандал. Після шаблі Мазепи, штурму російських спецхранів при музеях, все затихло.

…Всі ці роки наша команда, залучаючи різноманітних ветеранів, дослідників, антикварів різних країн вперто розслідувала різноманітні загадки. Професійні історики у цей процес не вірять – адже це відсутнє у їх підручниках! Читачам, навпаки, подобаються наші несподівані рейди у сіру зону міжнародної політики та історії. Дуже пильно спостерігають за процесом найекзотичніші спецслужби і колишні секретні співробітники. Це взагалі, окрема тема, як спецслужби полюють за скарбами… Нам просто цікаво. У те, що вдасться знайти скарб давно не віримо – не дадуть. А вийшли на справді гігантські скарби, знайти які ентузіастами не під силу. Тут лише державні потуги. Але, не при цій владі. Як і не при минулій. Чекаємо чогось нормального.

І на закінчення красива романтична версія. Хай навіть легенда до національної ідеї.

Люди, які контролювали золотий запас Української Козацької держави, не вірили у те, що їх мрія про незалежну країну знову не здійсниться. Вони думали, що покидають Київ ненадовго. Тож 50 тонн білого золота надійно заховали у Києві. Десь у районі Змієвих Валів, скоріш за все у Феофанії. Наклали надпотужне закляття. Біле золото так там і лежить. Чекає свого часу.

До Австрії козаки переправили інше золото, цінності і камуфляжні ящики, набиті різним мотлохом. Перед здачею у англійський полон, розігравши спектакль, ті скрині приховали. Союзники знайшли. Довго дивувалися. Росіяни ж, не володіючи деталями, прийняли злитки білого золота за платину.

На сьогодні це всі деталі цієї історії, дуже схожої на казку. Закінчення може і не бути…

Є кілька експертів, версії яких можуть здивувати ще більше…

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України», ветеран розшуку культурних цінностей


Автор:
Прочитали: 178 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • 2+2: легенди про суперскарби
 • «Бабусина вишиванка» – Донецький обласний художній музей відкриває свої скарби
 • мисливська корогва козацької епохи
 • Скарби Третього Рейху
 • Торгівля на крові є збитковою для української держави
 • «Перемоги української зброї» – рота особливого призначення «Світязь»
 • Микола Греков: Хто прищеплює ненависть до Української армії?
 • Легенда про скарб Сагайдачного
 • Нові дослідження пам’яток козацької доби в Україні
 • Легенди про суперскарби Віктора Тригуба
 • Кремль в США скуповує крадені скарби з України
 • Скарби Київської Русі продають агенти КГБ
 • «Скарби краєзнавчого музею»
 • святкування Дня української писемності та мови
 • Єдиний у світі Музей української домашньої ікони святкує перший ювілей!
 • Влада Литовченко – нова історія української Магдалини
 • Скарби Вервольфа, танки-сейфи СС і золоті бронепоїзди Рейха
 • Добуті нечесно Скарби стародавнього Криму наповнюють eBay
 • Хто захопив скарби Януковича у Нових Петрівцях?
 • відзначити 75-ліття Акту відновлення Української держави
 • Триденне свято української Донеччини в Києві завершилось гала-концертом
 • Світовий Конґрес Українців засуджує продовження домашнього арешту директора Бібліотеки української літератури в Москві
 • Обличчя української дипломатії, або чому звільнили Дещицю та програли в Нідерландах
 • Путін охороняє гармату Мазепи у себе під вікнами
 • ІВАН МАЗЕПА - НА ШЛЯХУ ДО СТВОРЕННЯ ВЕЛИЧНОЇ ДЕРЖАВИ
 • скарби кубані
 • ВЕКСИЛОЛОГІЧНІ ТРАДИЦІЇ У СИМВОЛІЦІ ВІЙСЬКА КОЗАЦЬКОЇ ДЕРЖАВИ (XVI – XVIII ст.)
 • П'ятий Міжнародний фестиваль Української культури в Ізраїлі
 • Конотопська битва 1659 р. – третій захід із циклу «Перемоги української зброї» у Волинському краєзнавчому музеї
 • державні нагороди військовим: Не існує держави без прапора, без гімну, без гербу і без війська

  Читайте також:
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
 • Карикатурист Жора Ключник продовжує посміхати
 • Чого очікувати людству у найближчі роки?
 • Говори красиво: 10 українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.281 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель