Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Найбільша тайна КГБ: «Мангуст».
Четвер, 14 Січня 2010

Найбільша тайна КГБ: «Мангуст».

Одного разу в Європі, офіцери КДБ завербували дивного чоловіка. Нащадок відомого графського роду. Правда бідний. На гроші і впіймали. Почали думати, що з ним робити, яка користь великій пролетарській державі СРСР? Ні під які стандарти новий агент не підходив.  Виявилося, що він член якоїсь великої таємної масонської ложі, куди входять видатні діячі світу. От саме по масонській лінії його і двинули…

Автор відразу зазначає, що при написанні цього матеріалу користувався відкритими джерелами з мережі, тонкими натяками ветеранів спецслужб. Тож прошу сприймати це розслідування як легенду періоду Холодної війни, розповідь про сіру зону історії і світову закулісу.

Отож, чим вище агент просувався масонськими щаблями, тим дивнішу інформацію передавав у центр. І стосувалася вона не військових секретів НАТО… А спецслужби вміють просувати потрібних людей…

Врешті, вже за Андропова, в надрах КДБ створили суперсекретний відділ, фактично маленький науково-дослідний інститут, з умовною назвою «Мангуст». Крім кількох досвідчених оперативників з погонами підполковників і полковників, туди включили науковців і лікарів.

Географія таємних відряджень групи вражає! Вони перефотографовували і обміряли Велику китайську стіну. Детально вивчали зображення єгипетських пірамід, китайських поховань, цивілізацію маяй, пам‘ятки Ізраїлю, Сирії, Іраку, американських індіанців…

ЦРУ та інші провідні розвідки, отримали безсоння від такої дивної поведінки відомих їм офіцерів КДБ. Ніхто нічого не розумів. Ніяких витоків інформації не було.

 Звіти групи йшли особисто голові КДБ та деяким особливо перевіреним старцям політбюро.

Після розвалу Союзу, на членів групи почалося справжнє полювання. Хтось загинув. Інші просто зникли. Під іншими прізвищами легалізувалися у Підмосков‘ї, дехто випірнув у Києві, інші, скориставшись масонськими каналами, живуть в Англії і США.

Про цей епізод досить швидко забули. Громадськість взагалі нічого не дізналася.

Пройшло 13 років.

Судячи з усього, помер агент-масон. Світ змінився.

Однак, сенсаційні матеріали, отримані в результаті тієї напівфантастичної операції, не давали спокійно жити колишнім розвідникам. І вони пішли на безпрецедентний крок – через ланцюжок підставних осіб, відкрили незвичний сайт, де поступово, у завуальованій формі, почали викладати реальну інформацію про історію людства.

Сайт ніяк не рекламується. Хоча, знайти його досить просто, набравши кілька ключових слів у пошуковиках.

Поступово, анонімні творці взяли якусь месіанську ноту, фактично переписавши всю світову історію, прийшовши до скандально-парадоксальних висновків.

Чесно кажучи, для того, щоб сприйняти той масив концентрованої інформації, треба пережити певний емоціональний і інтелектуальний шок. Виявилося, що більшість людей не готова до обговорення тих версій. Не всі навіть здатні прочитати викладене. Дослідників натурально переклинює. Інформація кардинально змінює світогляд.

Якщо стисло, то в основі версії лежить теорія про відвідини інопланетними прибульцями Землі і проведення ними серії масштабних генетичних експериментів на людях. Але, зроблено це наскільки переконливо, підкріплено такою кількістю посилань, документів, фотографій, що через деякий час починаєш вірити.

5770 років тому, в районі Палестини приземлився космічний апарат. Був висажений десант прибульців, замаскованих під людей. Самі ж інопланетяни мають вигляд ящурів приблизно людського зросту, різноманітних зміїв, драконів…

Ймовірно, прибульцям не дуже підходила наша атмосфера. Вирішили створити генетично модифікованих людей з ДНК інопланетян.

Почалися експерименти.

За припущенням, перший масштабний дослід поставили на острові, відомого нам як Атлантида. За короткий час там виникла високотехнологічна цивілізація. Однак, стався збій – мутанти переродилися у якихось страшних монстрів. Програму закрили. Атлантиду знищили з допомогою тектонічної зброї.

Потім було піднесення і жахливий занепад штучно створеної цивілізації Майя. Залишилися загадкові руїни, таємничий календар, що закінчується 2012 роком, 21 грудня. Знову генетичний збій, виродження, безплідність. Майя зникають безслідно.

Інопланетяни, використовуючи рабський труд землян і свою чудо-техніку, будують Велику Китайську стіну, піраміди в Китаї. Можливо, на базі людського тіла створювали одноразові робочі організми – типу кентаврів. Саме їх ми часто бачимо на різних храмових та печерних малюнках…

Наступною стала Індія. Саме звідти у цій країні і досі так розвинена кастова система. Виник народ, який і досі кочує світом… Клонів не стали знищувати…

Останнім пунктом стали єгипетські піраміди і єдиний вдалий експеримент, що ліг в основу багатьох релігій і легенд.

Тоді вдалося створити майже довершених істот з інопланетним генетичним кодом, які відрізнялися від звичайних людей підвищеним рівнем інтелекта і іншими якостями.

Саме цей народ один з чільників інопланетян, яких назвали Алієнами, кілька десятиліть водив безлюдними краями, нещадно відбраковуючи покручів. І досі у них єдиних головне – кров. Батько і прізвище, може бути яким завгодно. Генетичний код передається від матері…

Підтверджень алієнської теорії колишні співробітники «Мангусту», навели чимало.

Найяскравішим прикладом є захоплення і колонізація Північної Америки. Зверніть увагу, що корінних мешканців континенту фактично не залишилося! Їх тихо і цілеспрямовано винищили! Через штучно занесені хвороби, казанки з отруйним свинцевим дном, холерні ковдри… Та просто вистрілявши! Вцілілих загнали у резервації, де ті непомітно конають. Саме про ті події знято модний нині фільм «Аватар». Це тиха непомітна колонізація, захоплення цілих континентів і планет.

У цю версію дуже красиво вписується теорія «золотого мільярду» - зменшення кількості землян до одного мільярду. Зрозуміло, що залишаться лише генетично модифіковані – господарі, і певна кількість рабів – обслуговуючого персоналу (скоріш за все, відібраних з слухняних мексиканців, індонезійців). Прочитати про ці плани можна у відкритій пресі. Наберіть лише три слова – Новий світовий порядок… Всі ми були свідками дивних епідемій – курячого, потім свинячого грипу і спроб мафіозної Всесвітньої Організації Охорони здоров‘я примусити мільйони людей вколоти собі сумнівну вакцину, що містить цинк, ртуть та інші отруйні елементи. Прикметно, що головними мішенями визначили дітей підлітків, молодь, вагітних (!) жінок… Побочні дії вакцин невідомі. Є припущення, що після них буде масове безпліддя… Людство підсвідомо зрозуміло небезпеку, проігнорувавши вакцинацію. Хоча фармацевтична мафія вже випустила десятки мільйонів ампул отрути! Лише нині на офіційному рівні почалося розслідування, скандали…

Хто на протязі віків стоїть на чолі всіх тих не дуже зрозумілих людству процесів, вміло маніпулюючи свідомістю, переписуючи і змінюючи історію, починаючи війни, голодомори, епідемії?

Таємна група генетично модифікованих істот, знаних як Світовий уряд. Прізвища майже всіх відомі і багато разів оприлюднювалися. Там основні банкіри-олігархи, королева Англії, (колосально схожа на рептилію), розкручені і не дуже, різноманітні діячі.

Людям ще треба зрозуміти ефект телегонії…

І про легенди і казки з спільними персонажами у ВСІХ народів! Скрізь проходять дракони, мудрі змії, різноманітні ангели з крилами… Чомусь ті тварюки вимагали від людей присилати до них юних дівчат. Деяких рептилії зжирали. А деякі поверталися, згодом народжуючи дивних дітей… Подивіться на це під іншим кутом! І куди потім ті дракони поділися? Хоча на купі гербів вони залишилися…

Важлива деталь про алієнів. За всі ті століття, що вони перебували на Землі, зафіксовано лише дві спроби допомогти поневоленим темним людям. Один дав знання, за що був прикутий до скелі і до нього прилітав птах… Інший дав людям мораль, що лягла в основу всіх релігій, крім язичеських.

Друге пришестя - це очікування прибуття мешканців з далекої планети Нубіру. І саме воно можливе 2012 року. Що тоді буде, добре описано в святих книгах. Почитайте про пекло… І тих, хто врятується.

Ось таке дуже коротке викладення таємниць, створених колишніми офіцерами радянської спецслужби, на базі секретів однієї потужної масонської ложі. Вірити чи ні – то індивідуальна справа.

Хто найбільше заважав Світовому алієнському уряду? Сталін і інші лідери СРСР. Гітлер. І взагалі, соціалістична система в цілому. Нині ворог соціалістичний Китай, модернізована планова економіка якого, стала найпотужнішою. Справедливий, рівномірний розподіл між всіма! Коли відсутні загадкові олігархи з інопланетною кров‘ю, плани яких нічого хорошого нормальним людям не несуть.

На цю тему можна багато говорити, дискутувати. А спробуйте під цим кутом проаналізувати світову історію! Чи сучасні геополітичні процеси! Діяльність Федерального Резервного банку США. МВФ, ВООЗ, ООН… Питань дуже багато. І відповідь на поверхні. Та проаналізуйте останні фільми алієнського Голівуду! Одні інопланетні чудища, війна світів, монстри, дракони, захоплення планет… Думайте!

В Інтернеті можна легко знайти всю потрібну інформацію, співставити факти, зробити висновки.

Така версія існує. Можливо, легенда. Її старанно замовчують. Який вихід? Досконально вивчити питання. Зрозуміти. Шефи загадкового «Мангусту» переконують, що людство врятують не визнані алієнами напівкровки, які маючи високий потенціал, все ж залишаються людьми. Просто скоро, кожен кимось себе усвідомить. От тоді і почнеться найцікавіше.

Будемо вірити, що все буде добре для людства. Люди переможуть?!

Цей матеріал прохання оцінювати як рецензію. Автор ще не визначився, вірити у це все, сприймаючи все як реалістичну міфологію.

Першоджерела шукайте самостійно. Людей з нестійкою психікою просимо задовольнятися стандартними підручниками для середньої школи. Там все написано так, як потрібно.

 От лише, кому?

Віктор Тригуб, журналіст-дослідник, редактор часопису «Музеї України»


Автор:
Прочитали: 1298 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Хто керував НКВД СССР. Жахлива правда
 • «Безпілотні гроші» на крові: як керівник ВАТ «Меридіан» В’ячеслав Проценко обкрадає «Укроборонпром»
 • на этот раз России придется платить по всем счетам сразу
 • МЕШКАНЦІ ОДНОГО З СТОЛИЧНИХ БУДИНКІВ Б
 • за гроші українців, які охоче вірять у "запрошення від Трампа"...
 • Пост-правда, або Міркування про важливість критичного мислення
 • Каталог музеїв вільної Донеччини створено!
 • не буде випущено жодного літака серії АН
 • САУ "Фердинанд". Мифы, легенды и правда ч.3
 • САУ "Фердинанд". Мифы, легенды и правда-2
 • САУ "Фердинанд". Мифы, легенды и правда
 • Тренінг для представників ЗМІ щодо Програми розвитку на період 2016-2030 років та Цілей сталого розвитку
 • Україна - найбільша музейна країна Європи!
 • Найбільша виставка плакатів на Донеччині
 • найбільша у світі виставка українського патріотичного плакату!
 • Зірки Мінстеця. Історія одного листування...
 • В очікуванні дива: про природу зрад і перемог Віктор Андрусів
 • История одного хищения. Следы ведут в Кремль
 • Сайт «Русская весна» допомагає Україні з матеріалами для міжнародного трибуналу
 • ТАЄМНИЦЯ ОБРАЗУ СВЯТОГО ХРИСТОФОРА
 • Найбільша в світі виставка плакатів про АТО
 • Нащадок Кобзаря і отамана Холодного Яру воює в АТО
 • В Академії водного транспорту вимагають у студента гроші і погрожують розправою
 • Найбільша виставка патріотичного плакату України у світі
 • Прес-тур до Холодного Яру
 • «Покуть. Шедеври українського народного іконопису»
 • Правда «Айдару»
 • Авторські права у Facebook: правда і вигадки
 • Діти по 4500 гривень за кожного або судові тяжби за щасливе майбутнє
 • Гроші Київської Русі

  Читайте також:
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
 • Карикатурист Жора Ключник продовжує посміхати
 • Чого очікувати людству у найближчі роки?
 • Говори красиво: 10 українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів
 • Прогнози: через 100 років...
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2986
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 5.228 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель