Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

http://snayper.do.am/

http://upk.do.am/

http://uapress.info/
сайт "Музеї України"

   Журнал "Музеї України" пропонує ексклюзивну інформацію з життя  галузі. Міжнародні розслідування, шпигунські скандали, повернення і розшук культурних цінностей, боротьба з ворогами України - все на сторінках і на сайті!

Завітайте на сайт!

http://www.museum-ukraine.info/
 
іНовини

Передвиборна програма кандидата на пост Президента України С.Ратушняка
Вівторок, 01 Грудня 2009

Передвиборна програма кандидата на пост Президента України

Насамперед треба визнати, що державу Україна, в сенсі класичному і цивілізованому,- не збудовано. Існує формальні ознаки: територія, мова, конституція, національна валюта. Але від президента, який нехтує конституцією до свавільного тлумачення законів суддями, правоохоронцями, чиновниками і громадянином ми дійшли до повної анархії і безправ’я простого громадянина. Всі роки незалежності владою створювались антисоціальні схеми, метою яких було привласнення багатств всієї держави невеличкою групою так званих олігархів, які і стали господарями понад 85% інтегрованих національних багатств, парламенту, уряду, прокуратури, судів, правоохоронної системи тощо. Де-факто,- створено середньовічна модель панування олігархіату.Це призвело до тотальної деградації суспільної моралі, повна зневага і, навіть, презирство до людини праці, не конкурентоспроможність національної економіки, падіння рівня освіти, медичного обслуговування, відсутність оборонної стратегії і боєздатності армії, комерціалізація спецслужб, судів, митниць, інших фіскальних органів. Результат – остання десятка в світовому рейтингу країн при потенціалі бути в двадцятці світових лідерів, розвиток сепаратизму кримському, галицькому, закарпатському, буковинському. Реальна загроза реалізації балканського (чи югославського) сценарію і розшматування України на шість і більше суверенних держав. Зупинити цей трагічний процес – наш священний обов’язок перед пращурами, нащадками і власною совістю.

Що для цього потрібно:

1. Конституційне і законодавче закріплення жорсткої відповідальності від Президента до останнього голови сільради за взяті на себе передвиборчі обіцянки. Чіткий і прозорий механізм щорічного звіту і можливості відкликання будь-якого обраного представника влади. Виборність розповсюдити до керівників регіонів, суддів, керівників фінуправлінь. Після адмінреформи і укрупнення районів – прямі вибори керівників районів.

2. На законодавчому рівні зробити переоцінку приватизованої державної власності, вартість якої перевищує 10 млн.грн. Насамперед це стосується промислового і енергетичного комплексів. Там де об’єкт придбано за 5% від вартості повернути державі 95% вартості і таким чином зберегти право на приватну власність, але вже в цивілізованому форматі.

3. Негайне впровадження податку на багатство. Суть закону. Не оподатковується власність, зареєстрована на момент створення незалежної держави Україна-1991-й рік; в містах – житлова площа 25-ть метрів квадратних на одну людину і 10-ть соток земельної ділянки, в селі – 50-т метрів квадратних житлової площі, 50-т – споруд і 1,5 Га землі. Все інше майно – оподатковується. Оподатковуються орендовані площі будь-яких споруд і землі. Розмір податку на багатство має сягати 1% щорічної плати від вартості. Досягти такого рівня необхідно за десять років. Таким чином на перший рік впроваджується 0,1 відсоток плати за майно і так до 1% на десятий рік. Оцінка майна визначається органами місцевого самоврядування з урахування кадастру щодо розташування об’єктів, етажності, стану, цільового використання.

Завдання пп. 2 і 3. Примусити законодавчо інтегроване національне багатство і результат діяльності нації працювати не на купку олігархів, а на всю державу. У разі відмови Верховної Ради прийняти ці закони і внести відповідні зміни до Конституції України – винести ці питання на всенародний референдум. Виключно через референдум вирішувати питання, що до участі у міжнародних військових блоках, повноважень Президента, Верховної Ради і уряду.

Результатом реалізації пп.2-3 є, щонайменше, подвоєння центрального і місцевих бюджетів. А звідси реальна, а не популістська можливість збільшення соціальних стандартів – зарплат і пенсій, які і є основним джерелом внутрішніх інвестицій. Що до стабільного і динамічного розвитку освіти, медицини і обороноздатності держави, то відсотки на ці галузі в видатковій частині державного бюджету мають бути аналогічними з середньостатистичними в бюджетах європейських держав.

4. Повернення ядерного статусу держави. Відновити повний цикл збагачення урану. Поставити ядерну зброю на озброєння збройних сил. Армію переводити на високотехнологічну, освоєння дистанційного керування озброєнням, вдосконалення спецпідрозділів, що діють виключно на професійній основі.

5. Чистка правоохоронної, судової, фіскальної систем повинна передувати реформуванні цих систем і виборності суддів. Майно цих посадовців і членів їх родин повинно повністю відповідати їх офіційному достатку. Все перевищене – є результатом корупційної діяльності і підлягає оподаткуванню -25% і звільненню з займаної посади без права працевлаштування в цих органах до кінця життя.

6. В мовному питанню потрібно не гнобити інші мови для силового домінування державної, а навпаки - розширювати наші мовні коридори. Вже через два роки зробити обов’язковим здачу екзамену, хоча б з одного предмету, іноземною мовою. Через п’ять років – двох екзаменів. Володіння російською є також нормою і обов’язком для чиновників всіх рівнів. Таким чином ми прорвемо «залізний за навіс» до світового інформаційного простору.

7. Створення в економіці ТНК (транснаціональних корпорацій) за участю західноєвропейських, російських і американських корпорацій. Це реальний захист суверенітету і зацікавленість наднаціональних структур в конкурентоздатності нашої економіки.

8. Енергозбереження – як складова національної ідеї. Три напрями. Модернізація промисловості, реформування енергоспоживання в комунальній сфері, активне створення енергетичної системи з поновлювальних джерел енергії, а також з переробки технологічних, побутових і біологічних відходів.

9. Жорсткий протекціонізм і захист вітчизняних товаровиробників на внутрішньому і зовнішніх ринках. А це робочі міста і надходження до бюджету.

10. Заборона ввезення на територію держави продуктів харчування, напівфабрикатів і компонентів, що містять ГМ (геномондифіковані) компоненти.

11. Негайно усунути візову дискримінацію по відношенню до українців. Для всіх країн світу має бути впроваджено дзеркальний принцип. Такі ж візи і вимоги до громадян інших держав, які цими державами впроваджено для українців.

12. Центр діяльності всієї влади і суспільства є ЛЮДИНА, законослухняний громадянин з його достатками, захистом його прав і свобод.

13. Недопущення порушення законів жодним з суспільним суб’єктів.
http://www.ratushnyak.org/2009/11/blog-post_3223.html

Автор:
Прочитали: 262 рази

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Журнал “Музеї України” повернуто до ефіру!
 • Сайт Музеї України знищено! – Єврохост
 • Тодуров активно співпрацював з представником оборонного відомства РФ
 • Керченский мост
 • Міжнародний день орфанних хворих: ПРООН допомагає захистити конституційне право всіх пацієнтів на охорону здоров’я
 • Жора Ключник -лідер карикатуристів України!
 • Голоса України з Українського радіо
 • В ефірі – програма “Подробиці”!
 • Стрімке погіршення ситуації у сфері безпеки на сході України
 • Тридцять практикантів «Музеїв України»
 • До Дня Соборності в Запоріжжі відкрили експозицію про звільнення з радянських пут
 • “Музеї України” – знову в АТО. Фронтовий ДОКМ
 • На сумнівних аукціонах США продали культурні цінності з України
 • Кремль в США скуповує крадені скарби з України
 • Старійшина Збройних Сил України: 70 літній боєць!
 • Пост-правда, або Міркування про важливість критичного мислення
 • "Музеї України" в 2016 році
 • Новорічне привітання Президента України
 • Константин Стасюк о"неправильной" физиологии и "официальном" лечении
 • Шефу ФСБ написав редактор "Музеїв України"
 • Огляд спецхранів ФСБ. Таємниці історії України
 • Молоді лідери національно-культурних товариств готуються до співпраці з Європейським Союзом
 • Проблеми утворення та розвитку музейних інституцій в Збройних Силах України (1991 – 1996 рр.)
 • програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.
 • Новий президент Австрії: 7 речей, важливих для України
 • Вітаємо українських воїнів із 25-ю річницею створення Збройних сил України!
 • Мобілізація волонтерів заради миру і розвитку Східної України
 • “Музеї України в суспільно-історичних викликах ХХ — початку ХХІ століть”
 • І.Ковальчук директор Національного музею історії України у Другій світовій війні
 • ЮНЕСКО створить 100-мільйонний фонд для захисту цінностей

  Читайте також:
 • Шторм довкола “Циклону”
 • Доцю, а ти не боїшся?
 • КАПІТАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ ВОДОЙМ МІСТА ВАЖКОЮ ТЕХНІКОЮ ЗУСИЛЛЯМИ ГРОМАДИ
 • СВОРОВАННЫЙ «МАНИФЕСТ»
 • Національною безпекою в Україні відають агенти Кремля?
 • Вимога - негайна відставка чинуш!
 • украинские спецслужбы к противодействию «длинной игре», не готовы
 • службові розслідування щодо корупції у працівників Мінкульту
 • Інфернальне зло треба нищити.
 • «Святе сімейство» або яблуко від яблуні не далеко падає.
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв,Миколаїв - Сергій Порфірєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

      


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2941
  Результати опитування  Лічильники

  Счетчик тиц и pr - Tops100.ru

  Яндекс цитирования
  світ
  http://novasich.blogspot.com/

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.075 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель