Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Золото Данила Апостола
Неділя, 27 Тра 2007

Золото Данила Апостола

Коли збираються такі люди, обов*язково щось відбувається. Тут відсутня будь-яка містика, забобони, випадковості. Все йде так, як йде. Виникло якесь неймовірне середовище, що самим фактом існування, створює дуже дивні ситуації. Як це все починається, звідки береться, ніхто не розуміє. Але, результати таких зустрічей, стають найбільшими загадками для багатьох поколінь істориків. І розуміючи всі проблеми майбутніх дослідників, ми вирішили розповісти все так, як було. Перед тим, як поговоримо про скарби гетьмана Данила Апостола, згадаємо Румунію.

Преображенська церква. 1732 рік.Отож, проаналізувавши нахабні дії і заяви ОФІЦІЙНИХ структур братньої Румунії, щодо територіальних претензій до України - острів Зміїний, Бесарабія, Буковина, Закарпаття, захоплення молдаванами стратегічного берега Дунаю і побудову там незаконного порту Джурджулешти, ми вирішили втрутитися. Хтось же повинен захищати честь України! Чекати чогось від гнилої лібералістичної влади не слід. Згадали, що свого часу турецький султан і кримський хан, виділили значні території в дельті Дунаю, де запорізькі козаки створили Задунайську Січ. Румунії тоді і близько не було! Ну ми і вирішили відновити історичну справедливість - повернути наші землі. Останнью крапкою стало офіційне визнання румунським судом ЗАКОННОЮ окупацію української території Румунією у складі фашистської армії!!! Довелося створити самопроголошену невизнану козацьку республіку "Задунайська Січ". Яка і почала вимагати незаконно захоплені румунами землі в дельті Дунаю. Сформували уряд в екзилі. Гостро стало питання про керівні органи. Ми відчули гострий кадровий голод. Справа в тому, що перед цим  розпочали відновлення Кубанської Народної республіки на базі Краснодарського краю. Всі перевірені кадри пішли туди.

Герб гетьмана В якийсь момент дружно наведені пальці соратників показали на автора цих рядків. Ініціатор і таке інше. Так я і став першим Президентом невизнаної республіки "Задунайська Січ". Головним ворогом братньої Румунії. Почали створювати Уряд. Призначати міністрів. Одного разу на секретній базі Республіки, зустрілися Президент, потужний біоенергетик і Міністр охорони здоров*я Республіки Валерій Пильник; Міністр культури і відомий журналіст Олександр Кочубей; творець легендарного Меча Революції Володимир Остапович; головний радник Президента, людина-унікум Костянтин Стасюк; Міністр закордонних справ Петро Цимбалюк. Почали проводити застільну нараду. Обговорювали два питання. Як перемогти Румунію і де взяти кошти. З Румунією впоралися швидко. Там нині імпічмент Президенту, урядова криза... Все, як і у нас... З коштами, як завжди, були проблеми. Міністр Кочубей згадав, що нещодавно був у Великих Сорочинцях, де почув легенду про фантастичний скарб, захований десь там козаками. Міністр Пильник, він же відомий біоенергетик, взяв рамки і підтвердив слова Міністра Кочубея.

-А про яку суму у сучасних грошах йдеться? - зацікавлено спитав Президент, тобто автор цих рядків.

Вийшло десь під двадцять мільйонів доларів. Ми дружно посміялися, допили горілку і розійшлися у важливих державотворчих справах.

Даремно сміялися. Бо оті Сорочинці стали всім снитися. Почалися активні телефонні переговори. До наших рук потрапляли все нові документи. Так ми і вийшли на останнього Гетьмана Данила Апостала (1654-1734). Обраний в жовтні 1727 року, Апостол зробив чимало доброго для України. Після поразки Мазепи, смерті Полуботка (до речі, до конаючого Полуботка прийшов сам Петро І, і козак пояснив йому, що методи Росії - азіатчина, дикість, Росія не матиме розвитку...) Апостол був відсторонений від прийняття головних рішень. Всім розпоряджався Голіцин. За ті шість років, що був при владі, значно розширив автономію України, підкреслював державний статус України, встановив чітку судову систему. Намагався повернути Києву митрополію. Заборонив росіянам володіти землею в Україні. Збирався вислати всіх безпаспортних росіян з України. Заснував казначейство. Склав перший річний бюджет, підтвердив Магдебургське право...

Данило АпостолЗрозуміло, під жорстким наглядом царських посіпак, розвернутися Апостолу не дали. Він став останнім Гетьманом, що спирався на запорізькі традиції, намагався зберегти козацький демократизм і вольності... Не зміг. Не встиг... Мав поважний вік, рани. У бою втратив праве око.

Апостол був хоробрим воякою, як і всі козацькі ватажки. Бував у багатьох походах проти турок і татар. Рятував Варшаву. Воював з шведами.

Мав двох синів - козацьких полковників, Петра і Павла.

Ще Мазепа подарував Апостолу землю у Великих Сорочинцях. Данило докупив ще землі, збудував маєток, Спасо-Преображенську церкву. Останній Гетьман мав значні статки. Спілкування з Мазепою і Полуботком не пройшло безслідно... Захоплювався колекціонуванням речей з золота і срібла. Особливо любив масивний посуд з дорогоцінних металів. Навіть до наших часів дійшли унікальні речі з його колекції, які можна побачити в музеях Полтави.

Бюст Данила Апостола, фундатора храму.Зрозуміло, що людина такого рівня не могла відійти у вічність просто так. Були секретні розпорядження. Плани. Потужний посил у майбутнє.

Ми вже знаємо точно, що Апостол залишив велетенський скарб. Кілька тонн золота, срібла, художніх виробів, коштовної зброї...

Справа в тому, що у Великих Сорочинцях існує сіть загадкових тунелей, катакомб, дивних підземних ходів... До деяких з них є парадні входи. Інші старанно заховані.

Пройшло багато років. Щось обвалилося. Дещо змінилося. Ми знаємо, що є секретні кімнати, укріплені каменем. В принципі, знаходяться вони не дуже глибоко...

Ось воно, знайдене підземелля.Нині тривають консультації з науковцями. Ми думаємо про металошукачі і сканери... Плюс біолокація. Можливості нашої команди дозволяють здійснити цілий комплекс спеціальних заходів... Потихеньку починаємо розуміти коди древніх заклять запорожців і волхвів часів Київської Русі... Там все не так просто і безпечно... Розпочалися переговори з місцевими музейниками і істориками. Спробуємо залучити місцеву владу... Будете у тих місцях - обов*язково відвідайте Собор, місцевий музей. Могилу Д.Апостола...

І категоричне застереження для "чорних" археологів та різноманітних романтичних авантюристів! Хлопці! Не лізьте! Там - СМЕРТЬ!!! І це дуже серйозно! Саме для Вас це і пишемо. На жаль, утримати інформацію не вдалося. Великі Сорочинці перетворюються на столицю шукачів скарбів. Може хоч бюджет поповнять, інфраструктуру розбудують... Нью-Васюки, чорт візьми, новітні створимо... У цьому є якийсь незбагненний кайф.

Не знаємо, що будуть писати про цю авантюру років через двадцять, але, точно знаємо, що писати будуть. Як і говорити.

Традиційно закликаємо до співпраці спонсорів. Людей небайдужих. Ми не стверджуємо, що щось знайдемо. Ми спробуємо знайти. І гарантуємо, що всі витвори мистецтва, історичні речі будуть передані до поважних місцевих музеїв. Це не обговорюємо.

І щодо порожньої казни невизнаної республіки "Задунайська Січ". На честь віднайденого скарбу, випустимо поштову марку. Продамо. Бюджет наповнимо... Жарт...

Процес пішов. Всі за скарбами Данила Апостола!

Великі Сорочинці переможуть!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Нова Січ" і "Музеї України"

 

 


Автор:
Прочитали: 513 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Директора Музеїв Кремля вимагають звільнити за коментар про «скіфське золото», – журналіст
 • «Скіфське золото» має повернутися в Україну – рішення суду в Амстердамі
 • Україна звернулася в Інтерпол з проханням оголосити в міжнародний розшук "скіфське золото"
 • "Скіфське золото": музейна суперечка України і Росії
 • Золото скіфів знайшли на Полтавщині
 • Вадим Денисенко: Після крадіжки "Апостола" треба негайно проінспектувати всі фонди
 • Донецького музею зникло скіфське золото на десятки мільйонів доларів
 • Скіфське золото для терористів Спецоперація з пограбування Донецького обласного краєзнавчого музею
 • Как кубанские казаки искали золото под Николаевом
 • Золото Західної України: Жах тюрми НКВС Дубно, сейфи генерала Попеля
 • Золото Полуботка і таємний Світовий уряд
 • 15 років, як не стало великого Данила Нарбута...
 • Как разворовали золотой запас СССР?
 • Золото и «конец света»
 • ДЕ ЛЕЖИТЬ ЗОЛОТО ТАМПЛІЄРІВ?
 • News24UA: Т.Чорновил: "Тимошенко — такой же диссидент, как нефть — черное золото"
 • Свята Русь – держава Золотої доби
 • О ЗОЛОТОМ ЗАПАСЕ РОССИИ И РУБЛЕ
 • Золото 1941 року
 • «Вікінг», «Вервольф», золото Держбанку: хроніка полювання
 • Золото Третьего рейха найдено?
 • Кража тысячелетия: где золотой запас СССР?
 • Слідами золотого запасу СРСР
 • Золото «Українського виміру»
 • Золото скіфів та загадки Музеїв України
 • Скифский парадный золотой головной убор
 • 5 мільярдів доларів за золото Кубанської республіки!
 • Убийство через вакцинацию: заговор «золотого миллиарда»
 • Закарпатські рудники: як перетворити золото на лайно
 • Мовчання – золото?

  Читайте також:
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
 • Карикатурист Жора Ключник продовжує посміхати
 • Чого очікувати людству у найближчі роки?
 • Говори красиво: 10 українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів
 • Прогнози: через 100 років...
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2987
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 1.307 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель