Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Формула успіху Віктора Орлі
Субота, 27 Серпня 2016

Формула успіху Віктора Орлі

26 серпня 2016 року в культурному житті нашого міста відбулася непересічна і дуже необхідна в умовах сучасних українських реалій подія – творча зустріч в стінах обласного художнього музею з дуже цікавою і яскравою особистістю, яка своїм життям і творчістю вкотре дає привід патріотам Степової Еллади відчути гордість за свій край – колиску унікальних геніїв, чий талант отримав всесвітнє визнання. На цей раз гостем музею став наш земляк, сучасний французький художник, один із найяскравіших представників імпресіоністів нового покоління, президент культурно-мистецької асоціації «Capitale», член Академії мистецтв Гуангдонг Юехуа (м. Гуанчжоу, Китай) Геннадій Гребньов (творчий псевдонім – Віктор Орлі).

Його життя – яскравий приклад переконливих перемог талановитої і цілеспрямованої людини, здатної здолати будь які перепони для досягнення своєї мети – автор і редактор (вже у шкільні роки!) сатиричних коміксів, які демонструвалися в міському кінотеатрі, отримання в 16 років (!) головного призу на регіональному конкурсі політичного плакату, початок активної діяльності в якості художника на початку буремних 1990-х, дизайн і художнє оформлення літературного часопису «Вежа» та кількох краєзнавчих і літературознавчих книг, участь у конкурсі проекту Великого Державного герба України та багато іншого.

Підкорювати Францію митець починає у 2004 році, працюючи під псевдонімом Віктор Орлі. Його досягнення за 12 років перебування у цій країні красномовно ілюструють той факт, що наші люди - розумні, талановиті, трудящі, і за відповідних умов здатні достойно презентувати себе світу, піднімаючи таким чином і престиж своєї батьківщини. Саме на землі галів талант художника розквітнув дуже яскраво, а потім отримав гідну оцінку і в інших країнах світу, серед яких - Канада, Китай, Південна Корея. На сьогодні роботами художника можуть похизуватися музеї нашого міста (що особливо приємно) - обласний художній музей та художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна, а також - Запорізький обласний художній музей, Музей Тараса Шевченка (Торонто, Канада), Музею духовної спадщини Лінг Нан, (Шаван, Гуанчжоу, Китай), Академія мистецтв Гуангдонг Юехуа (Гуанчжоу, Китай), Художня академія Шантоу (Китай). Його твори зберігаються також в приватних колекціях багатьох країн світу - Франції, Італії, Німеччині, Україні, Росії, Польщі, Нідерландах, Бельгії, Китаї, Канаді та США. Причому власниками картин нашого земляка стають, зрозуміло, люди заможні, представники вищих кіл суспільства – відомі політики, дипломати, бізнесмени, актори тощо.

Зустріч з творчістю Геннадія Гребньова – завжди свято, оскільки його картини заряджені позитивною енергетикою та життєлюбством майстра, що і зробило їх особливо популярними саме в тих країнах, в основі філософії та світосприйняття яких лежить гармонія, як в душі, так і у відносинах з матінкою-природою. А ще це екзотика, недосяжна для пересічного українця – південне узбережжя Франції, живописні затоки, озера, річки, порти, хвилі Середземного моря, класичні і сучасні вітрильні човни. Яскраві пейзажі і натюрморти митця відображають велич первозданної провансальської природи, створюючи враження потрапляння в чудовий казковий світ. Тож цілком закономірно і справедливо, що Віктора Орлі називають почесним послом Провансу.

Приємно, що людина, яка зуміла досягти величезних творчих успіхів на теренах такої далекої від нас Європи та не менш загадкової Азії, не забуває про Україну, переймається її долею, вболіває за неї, зокрема – під час Помаранчевої Революції та Революції Гідності, відвідує її за найліпшої нагоди. Показовим є і той факт, що Геннадій Гребньов не забув, хто сприяв його творчому становленню, тож справедливо називає своїм головним вчителем відомого на теренах нашого краю та далеко за його межами заслуженого художника України Сергія Гавриловича Шаповалова, чия манера написання картин проглядається в натюрмортах та пейзажах Орлі, набувши оновленого звучання завдяки його сміливим творчим експериментам.

Зустріч з цією унікальною людиною проходила в теплій, невимушеній атмосфері, набувши формату щирого і відвертого діалогу. Не покидало відчуття, що ти спілкуєшся дійсно з сучасним французьким художником – європейський прагматизм, комерційна хватка, орієнтація в усіх «підводних течіях» і тенденціях європейського культурного життя, а з іншого боку – заговорить про Україну, посміхнеться щиро, і зразу бачиш – наш, українець!
Розповідь Геннадія Гребньова була дуже цікава і пізнавальна, оскільки розкривала невідомі широкому українському загалу тенденції сучасного мистецького життя у Європі та Азії, відмінність світогляду та тематичних орієнтирів у мистецтві французів, і, скажімо, жителів Китаю та Південної Кореї. Художник поділився власним досвідом з практики завоювання європейського та азіатського ринку, що було б корисно послухати українським митцям, що мають бажання піти нелегким, але цікавим шляхом творчої мандрівки Віктора Орлі.
З особливою гордістю художник поділився однією із важливіших своїх перемог, що стало закономірним наслідком його багаторічної наполегливої праці та творчого горіння. Мова йде про той факт, що наш земляк став власником найстарішої у Марселі картинної галереї, розташованої до того ж в центрі міста. Формат закритого європейського клубу, за словами Геннадія Гребньова, не виключає спільних мистецьких проектів, зрозуміло – відповідного професійного рівня. Як кажуть, інформація для роздумів бажаючим.

У наступному 2017 році у нашого славетного художника-земляка – ювілей, а це дуже гарний привід для відкриття у стінах обласного художнього музею чергової виставки Віктора Орлі та можливість поспілкуватися з людиною, яка на знаючи, що таке почуття страху, сміливо реалізовує свої творчі задуми, що є прикладом для інших.

 

 

                                        Олег Юрченко    старший науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи музею

Кіровоградського обласного художнього музею


Автор:
Прочитали: 41 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Владислав Мороко: У Запоріжжі є коворкінг-центр!
 • Легенди про суперскарби Віктора Тригуба
 • Із Горлівського музею зникла колекція Реріха
 • Про село Гореничі, маєтки Віктора Пшонки та інших можновладців, які сараною поселилися на моїх прабатьківських землях
 • Вітаємо Віктора і Ростислава Тригубів!
 • Світлана Зоріна вирішила, що вона крутіша за Віктора Януковича
 • Руслан Богдан вважає, що багато керівників країн ЄС ще не до кінця поділяють оптимізм Віктора Януковича з приводу стану демократії в Україні
 • Кличко запевняє, що у нього є власний секрет успіху для України
 • Світ пригод Віктора Тригуба
 • Вітаємо з нагородою Віктора Тригуба!
 • Києво-Печерську Лавру перетворюють у закритий монастир
 • Музеї України – добре слово про Віктора Ющенка…
 • Віктора і Ростика Тригуба – з Днем народження!
 • Презентація сенсаційної книги Віктора Тригуба
 • ГЕНЕРАЛ – ЛЕЙТЕНАНТ СБУ ОЛЕКСАНДР СКІПАЛЬСЬКИЙ: «Отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка було прогнозованим… »
 • Сайт-музей Віктора Тригуба
 • Симон Петлюра як супротивник єврейських погромів

  Читайте також:
 • Книга Володимира Пилата «ЖОВТЯК – підручник для початкових груп”
 • Дружківський музей
 • Плакати Майдану в Донецькому художньому
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2992
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.322 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель