Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Пирогівські «страданія»
Понеділок, 07 Вересня 2015

Пирогівські «страданія»

  pirog1       Міністерство культури під керівництвом «віце-премєр адмірала» В. Кириленка нагадує російський флот часів російсько-японської війни при Цусимській битві: бездарне командування під звуки бравурних маршів впевнено веде ескадру до катастрофи. Одним з перших передбачуванойде на дно солом’яно-дерев’яний гігант – музей архітектури у Пирогові.

Як колись сказала ветеран Пирогова Лідія Орел: «Музею традиційно не щастить з керівництвом». До керма музею часто-густо потрапляли невігласи, або шахраї. Зараз музей отримав «джек-пот», або ж «два в одному». Міністр Кириленко здивував громадськість, призначивши гендиректором найбільшого європейського скансену священника, який до цього ніколи в музеях не працював (хіба що в церквах при музеї). А батюшка, в свою чергу, привів з собою веселу компанію здирників. Технологія, відпрацьована ще при президенстві Ющенка: народу показуються «ці руки, які нічого не крали», а в цей час заводяться спеціальні «руки», щоб красти і ділитись.

Купа всякого дивного народу потяглася за отцем Ю. Бойко на музей: одні з них, наче зійшли з екрану з серіалу «Бригада», інші – якісь міліціонери в минулому та рейдери. Різні люди, яких об’єднувало одне: жодного стосунку до розвитку музею їхня діяльність не мала. Випадкові персони, які прийшли збагатитись за рахунок стрімко бідніючого музею, що на очах приходив у занепад.

Начальник жеку на посаді заступника з фінансів, російський філолог на посаді заступника з реставрації – ці кадрові експерименти дорого коштували музею: провалені тендерні закупівлі, в тому числі – на охорону музею(?!). Уявляєте 130 гектарів та понад 300 дерев’яних об’єктів без охорони? Я – ні. Пожежна частина з розкомплектованими автомобілями… Якщо це не злочин, то це – феєричний непрофесіоналізм, який прирівнюється до злочину. А пограбування музею під прикриттям проведення фестивалів – це вже класика шахрайства.

У новому штатному розписі, який активно проштовхується чиновниками з міністерства та спеціально присланими емісарами, читається смертний вирок музею. Жодним чином цей папірець, який створений з повним ігноруванням сучасного світового досвіду та врахування специфіки закладу не служить його розвитку! Створений він з зовсім іншою метою. Залишити понад сто гектарів полів, лісів та сільгоспугідь без підрозділу, що цим опікується, зменшити і без того «смішну» службу реставрації на користь юристів, охоронців та так званої «науки» – злочин! Усі ці бойки, данкови, добровольські, науменки, їм подібні та їхні покровителі з міністерства культури повинні відповісти перед законом за дії, що призводять до нищення культурної спадщини.Притягнення подібних осіб до кримінальної відповідальності – буде хороший прецедент, щоб у майбутньому «ці руки» займались чим завгодно, але не тягнулись до національної спадщини. Я не кажу, що для подібних персон потрібно використовувати китайські методи публічних страт, але безкарність за пограбування та нищення державного майна призводить до повного хаосу у бюджетній сфері!

Сказавши, що у Пирогові було все гаразд до приходу «попівської команди», ми покривили б душею. Вже багато років цей науково-культурний заклад живе без науки (про культуру поки що мовчимо). З 2010 року не готуються до друку матеріали конференцій та «круглих столів», що ніби проходили у музеї. В такому разі, якщо подібні заходи не залишають жодних друкованих слідів, їх можна сміливо вважати тусовками, або п’янками. Музей живе без затверджених та зареєстрованих належним чином (у державного реєстратора) наукових тем та звітів. Людям, які дотичні до науки, це про все говорить. А непосвяченим пояснюю: це щось подібне до кіностудії, яка отримує кошти, витрачає їх; бігають артисти, метушаться статисти, а «кіна» нема. Просто витрачання бюджетних коштів без надання взамін наукової продукції!

Стоїть за цією бурхливою імітацією наукоподібної діяльності така цікава фігурка, як заступник директора з науки Ігор Паньків, що пересиджує вже третього директора. Не можна сказати, що Паньків нічого не робить. Бурхлива діяльність цього персонажа постійно тримає колектив у напрузі. Біда в тому, що жодного відношення до розвитку музейної науки ця діяльність не має. Постійні інтриги, засідання «наукових», «науково-методичних», «вчених», «художніх» та інших рад не припиняються. Їх результат можна наочно оцінити, побачивши жалюгідний стан музею та його наукові та просвітницькі «здобутки». Натомість на цих «радах» «вирішуються» фінансові, господарські питання, збираються «подарунки» з майстрів… Щось нагадує класику: «Сонце ще не зійшло, а в Країні Дурнів кипіла робота…». Цю б енергію та в конструктивне русло!

Натомість Ігор Михайлович використовує свої непересічні здібності на інше: свого часу, щоб сподобатись міністру-регіоналу Кулиняку, він якось прийняв активну участь у розправі над опозиційною профспілкою Заповідника у Переяславі у складі спеціальної комісії, створеної з нього та йому подібних осіб. Після спілкування з цим атестувально-каральним органом та особисто Паньківим дехто з заслужених переяславців потрапив до лікарні. Про це йдеться у Відкритому листі працівників Заповідника, який є у нашому розпорядженні. Здивувало також переяславських музейників, що людина, яка пропрацювала у музеї кілька років, не володіє елементарними знаннями у дерев’яній архітектурі, зате в повній мірі – садистськими прийомами приниження опонента. Про «глибоке» знання предмету заступником з науки говорить кумедний випадок, який вже став музейним анекдотом: під час прийняття чергової екскурсії на поліській експозиції пан Ігор впав у яму для сушки рибальських сіток – він, бідолаха, не знав, що там така є! Про культурно-просвітницькі «досягнення» не будемо говорити, щоб не заплакати…

Ось так «хресно-науково-бандитською ходою» колектив музею впевнено крокує у майбутнє!

pirog1Сумно дивиться академік Петро Тронько з меморіальної дошки, яку нещодавно встановили автору та ініціатору створення музею, як компанія невігласів занапащає його дітище. Ще трохи – і позбавлені охорони та належного догляду безцінні об’єкти почнуть зникати, а у дорогої пирогівської землі «несподівано» з`являться нові власники.

Якщо уряд Яценюка загрожує залишити український народ без грошей та майна, то «віцик» В’ячеслав Кириленко зі своїми ставлениками залишає народ зі знищеними об’єктами, за які хоч якось чіплялась українська культура. Подібно казковому герою, все, до чого доторкнувся «легендарний» В. Кириленко, перетворюється на лайно. Панове можновладці, може, досить над нами «експериментувати»?!

І. Корсун.

https://polperex.wordpress.com


Автор:
Прочитали: 46 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки


Читайте також:
 • Книга Володимира Пилата «ЖОВТЯК – підручник для початкових груп”
 • Дружківський музей
 • Плакати Майдану в Донецькому художньому
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2992
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.298 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель