Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Під дахом Міністерства культури готується наймасштабніша афера століття!
Вівторок, 25 Серпня 2015

Під дахом Міністерства культури готується наймасштабніша афера століття!

Хтось з нас задумувався, чого вартує музейний фонд України? – Найприблизніший підрахунок показує, що його вартість у декілька разів більша, ніж золотовалютний резерв Нацбанку!

Хто ж розпоряджається сьогодні цими незліченними скарбами? Та чи є вони під надійною охороною та чи обліковані належним чином? Усі ми чули скандали, пов’язані з підміною та зникненнями видатних шедеврів мистецтва у найвизначніших музеях світу – Луврі, тощо. Хтось чув про щось подібне в Україні? Якщо ви думаєте, що нас ця біда оминула, раджу побувати на дачі Пшонки, у Межигір’ї Януковича (там можна побачити залишки невивезених раритетів). Можна бути певними, що приватні колекції наших можновладців типу музейного крадія Табачника, чи бувшого Президента-пасічника, що поки що недоступні широкому загалу, можуть теж порадувати око цінителів старовини.

А головним розпорядником історичної скарбнички України є на сьогодні Міністерство культури України, що очолюється такою цікавою особою, як В’ячеслав Анатолійович Кириленко, що привів за собою не менш цікаву команду. Символічно, що почав він свою діяльність з внутрішньо міністерської «реформи» – наказав познімати портрети всіх своїх попередників – а там були зображення керівників, що працювали з дня заснування відомства. Ось так – Ніхто не може стояти поруч із Зевсом! Попередні неперевершені досягнення (якщо такі є)Кириленка-депутата як голови Комісії з культури та духовності мало знайомі широкому загалу, зате він запам’ятався як ініціатор провокативного голосування 23 лютого 2014 року відміни «Закону про мови…», що було з вдячністю використано ворогами та в кінцевому результаті закінчилося кримським жахом та кривавою банею на Донбасі.

Що далі? А далі – системне нищення музейної галузі, увага від якого відволікалась примітивними PR-акціями на кшталт «чорних списків-білих списків» тощо. А тим часом на посади керівників музеїв ставляться «свої» люди, розвалюється роками сформований колектив фахівців,і – роби, що завгодно! За останні роки кого поставлено на керівництво музеями? Є фігури, що хоч віддалено нагадують М. Сікорського, Б. Возницького? – Ні, здебільшого це люди з зовсім іншим мисленням та відповідною фаховою підготовкою. Жодних відкритих конкурсів, кваліфікаційних вимог! Вимоги зовсім інші. В нашому розпорядженні є велика кількість матеріалів, що підтверджують системний підхід до освоєння нечистими на руку «фахівцями» золотоносної жили музейних фондів, але ми наведемо тільки декілька прикладів, які підтверджують підготовку до пограбування нашої з вами спадщини.

Флагман українських музеїв – Національний заповідник «Києво-Печерська Лавра»впродовж останнього часу здригається від потужних скандалів. Об’єкт вже кілька років стоїть кандидатом на виключення зі списків ЮНЕСКО, але дружній команді Михайлини-Панченка, здається, до цього нема жодного діла. Натомість вони з завзяттям диких лісових вепрів перекопують музейний простір Лаври в пошуках поживи, прибираючи все зайве на своєму шляху. Була звільнена зі своєї посади досвідчена заступник директора з наукової роботи Колпакова Валентина Михайлівна, її заступники – понижені на посадах та розкидані по інших відділах. Готується масова зачистка невдоволених, які колективно звертались до Кириленка та інших посадових осіб, включаючи Президента. У відповідь – нова хвиля репресій. На ключові посади між тим системно заводяться родичі та знайомі, без жодного урахування фаховості та кваліфікації. Далі – по відпрацьованій схемі без будь-якого конкурсу була запрошена «зручна» фірма, що проводила оцифрування фондів. Причому робилося це з грубим порушенням інструкцій, в тому числі по детальному опису кожного експонату. В подальшому це повинно допомогти з підміною артефактів (досвідчені колекціонери можуть детально розповісти, як це робиться). Усі ці маніпуляції проходили під керівництвом скандально відомої Стиренко Лілії Миколаївни. Дальша доля цих оцифрованих матеріалів теж загадкова – завідувач фондами Полюшко Григорій Васильович, або – як ніжно називає його Панченко – «наш Гріша», як дідько від ладану, сахається цих файлів (щось, напевно, знає?!), тому вони чомусь зберігаються в бухгалтерії(?), але не в фондах.

Хвиля руйнівної роботи, запущена кириленківським міністерством, котиться музеями України. Якщо Донецький краєзнавчий музей був зруйнований прямим попаданням снарядів та пограбований мародерами, то для інших музеїв, що не потрапили в зону АТО, роль мін та снарядів виконують призначені Кириленком керівники зі своїми «зондеркомандами» – вичищається простір для масштабного грабунку музеїв.

Національний музей історії України –десятки звільнених, пачки абсурдних доган. Керівник музею коштовностей, наприклад, отримала догану за те, що виконувала інструкцію з конфіденційності даних. Цікаво, правда? Непереборна притягальна сила коштовностей, видно, зовсім запаморочила голову новопризначеному кириленківському кадру Сосновській Тетяні Вікторівні, якщо вона робить такі фальстарти?!

Музей у Пирогові – попівсько-бандитська команда отримала підкріплення в особі фінансового директора – бувшого виконроба (чи начальника ЖЕКу) Є.А.Науменка, заступника з реставрації – філолога російської мови С.В. Данкова (потужні фахівці!) та добиває конаючу інфраструктуру скансену. Надходження коштів впало в декілька разів, гроші, залишені «папєрєдніками», проїдені. Гроші з бюджету вимиваються за допомогою проведення фестивалів, витратна частина яких лягає на музей, а прибуткова – йде у кишені спеціально навчених осіб. Готується масова «зачистка» невдоволених, а у фондах,колекція яких налічує понад сімдесят тисяч примірників – показний «орднунг» (порядок) ззовні та повний «ахтунг» зсередини.

Повертаючись до Лаври, хочу навести один з показників. На момент звільнення попереднього директора, Сергія Кролевця, та приходу Любомира Михайлини (з короткотривалим скандальним перебуванням на посаді інших осіб), дохід Музею від туризму складав порядку 17 100 000 гривень. На сьогодні ця цифра складає біля 5 000 000 (п’яти мільйонів!?). Якщо додати, що частина незаконно звільнених подала до суду та виграла компенсації, які склали на сьогодні близько трьох мільйонів, постає питання: за які заслуги міністерство утримує на посадах цих лузерів? При абсолютній байдужості Любомира Михайлини вперше за багато років не було введено з першого травня по перше вересня продовжений робочий день.

Є, очевидно,інші, невідомі широкій громадськості причини цих дивних кадрових призначень на всіх рівнях. На нашу думку, йде планомірне заниження статусу музейної галузі, зачищення її від впливових осіб, з тим, щоб в подальшому зробити можливими маніпуляції з музейними цінностями. Якщо таке станеться, Україна залишиться бідною сиротою, а мантри про незалежність і духовність – порожнім звуком. Нинішній Президент, якщо допустить цей грабунок століття, ризикує побити антирейтинг Президента-пасічника. Незрозуміла в даній ситуації позиція Служби безпеки України. для якого дана проблема повинна стати пріоритетною. Вважаємо, настав час організації в СБУ особливого відділу, а у Верховній Раді – комісії по перевірці та збереженню музейних фондів – національного здобутку. - пише https://linadov.wordpress.com/2015/08/23

P.S. На підтвердження нашої думки про «зачищення» культурного простору та позбавлення культурних діячів доносити свої думки до загалу, надійшла інформація про судовий позов Національного газетно-журнального видавництва до Міністерства культури України. Не будемо вдаватись у юридичні подробиці, але суть така: своєю злочинною бездіяльністю Мінкульт позбавив можливості 2 газети та 5 журналів виходити в друк та доносити до читача позицію діячів культури. Цікаво, чи не так? Грабіжники люблять тишу.

Слава Україні!

Героям Слава!

І. Корсун


Автор:
Прочитали: 87 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Холодний Яр готується відзначити 100-ліття Вільного козацтва
 • Я не стидаюся жебрати, бо роблю це для установи культури, — директор музею Франка
 • Віагра для Міністерства культури
 • Міністерство культури, Лувр І хахли.
 • Чому "чорний день" для культури не настане
 • Ніхто з олігархів в Україні не є видатною людиною
 • Готується перша Музейна експозиція в АТО-2017
 • прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури
 • Керівник Департаменту культури Києва приховує свій бізнес
 • КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ
 • У МУЗЕЇ ТРИПІЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ НІЕЗ «ПЕРЕЯСЛАВ» ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИСТАВКИ «ТКАЦТВО ЗА ЧАСІВ ТРИПІЛЛЯ»
 • У КОДА відбулося засідання конкурсної комісії на вакантні посади керівників закладів культури Київської області
 • Перелік кандидатів конкурсного добору на вакантні посади керівників закладів культури
 • "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
 • конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури
 • конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури
 • Оголошення про формування нового складу Громадської ради при Міністерстві культури України
 • Палац Культури Костянтинівки – в мережі!
 • Начальник культури і туризму Донецької військово-цивільної адміністрації Аліна Певна - на відкритті виставки в Жовкві
 • "Музеї України" нагородили працівників культури Донеччини
 • Засідання колегії управління культури і туризму Донецької ОДА
 • Покаянний лист міністру культури України В’ячеславу Кириленку Від заступника директора музею у Пирогові
 • Свято польської культури в Україні
 • П'ятий Міжнародний фестиваль Української культури в Ізраїлі
 • У Мінкультури нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу патріотичного плакату
 • Міністерство культури – репресивний орган діючої влади.
 • Аліна Певна: Заклади культури Донеччини збережено!
 • Анатолія Матвійчука - в Міністри культури!
 • "Доступ до правди": проект Мінкульту "Зброя культури" закрито
 • створено Комітет захисту музеїв від міністра культури

  Читайте також:
 • Книга Володимира Пилата «ЖОВТЯК – підручник для початкових груп”
 • Дружківський музей
 • Плакати Майдану в Донецькому художньому
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2992
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.113 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель